Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

May 8, 2005

Pakeistas antikorupcinės komisijos pirmininkas

@ 17:00 |

Praeitą ketvirtadienį Kauno m. savivaldybės Tarybos posėdžio metu buvo pakeistas antikorucinės komisijos pirmininkas. Vietoj konservatoriaus Andriaus Kupčinsko (jis yra ir konservatorių frakcijos Kauno m. savivaldybės Taryboje pirmininkas) išrinktas liberalcentristas Stasys Žirgulis. Tarybos narys A.Kupčinskas lieka komisijos nariu, o S.Žirgulis papildomai įtraukiamas į komisijos sąrašą. Perrinkimo priežastis - neefektyvus komisijos darbas ir audito pareikštos pastabos.

Aš taip pat esu antikorupcinės komisijos narė, todėl noriu išsakyti ir savo mintis šiuo klausimu. Andrius yra jaunas, iniciatyvus, daug dirbantis žmogus. O kas daug dirba, tai neišvengiamai padaro klaidų. Jis labai daug rodė iniciatyvos, kad ant valdininkų automobilių būtų klijuojami lipdukai su savivaldybės ženklu. Jo iniciatyva buvo įrengtas telefonas - autoatsakiklis, kuriuo galima pranešti apie korupcijos pasireiškimą Kauno mieste. Aišku, man atrodė nelogiška, kaip buvo apklausinėjami savivaldybės skyriaus vadovai, norint išsiaiškinti apie korupcijos lygį savivaldybėje. Andrius gal kiek sureikšmindavo savo vaidmenį šioje komisijoje ir ignoruodavo kitus narius, pristatydamas šios komisijos darbą žiniasklaidai. Aš irgi esu išreiškusi jam šias pastabas posėdžių metu, bet, mano nuomone, tai neturėjo būti pagrindu, dėl ko reikėjo keisti komisijos pirmininką. Posėdžiai vykdavo reguliariai, kas antrą savaitę, ir netgi kai kurie komisijos nariai pageidavo juos suretinti.

Taip buvo, o kaip bus - parodys ateitis...

Komentarai

besar

@ 2005-05-08 18:30:03

"..mano nuomone, tai neturėjo būti pagrindu, dėl ko reikėjo keisti komisijos pirmininką."

Drįstu samprotauti, jog tai ir nebuvo pagrindinė priežastis.. A.Kupčinskas, kiek man žinoma, dar ir iš mero patarėjų ratelio buvo pašalintas. Žmonės, kurie kalba ne taip, kaip nori "didieji", ilgai negali išsilaikyti geruose postuose :)

Tikrai

@ 2005-05-10 12:05:45

Konservu diktato niekas nenori pakesti.

Vardas: