Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 8, 2005

Kodėl valdininkai nenori dirbti?

@ 19:55 |

Kiekvieną dieną tenka savivaldybėje spręsti įvairias problemas ir kasdien susiduriu su didžiuliu valdininkų nenoru atlikti tiesiogines savo pareigas. Šiandien taip pat bendravau su vienu iš pagrindinių skyrių vadovu ir skundžiausi blogu jo darbuotojų darbu. Labai įdomu buvo išgirsti vedėjo paaiškinimą, kad jis negali atleisti blogai dirbančių darbuotojų, nes negauna į jų vietą kitų. Pasak jo, jau dabar yra dvi laisvos vietos (Beje dirbti šiame skyriuje reikia specialaus išsilavinimo). Pasiteiravus, kiek atlyginimo gauna jo darbuotojai, jis paaiškino, kad 1500 Lt "į rankas". Mano nuomone, tai ne tokie jau maži pinigai. Beje, vedėjas paaiškino, kad jis turi prašyti darbuotojų, kad jie atliktų tą ar kitą darbą. Baigdama su juo pokalbį aš irgi "paprašiau", kad pavestas darbas būtų greičiau atliktas.

Komentarai

pumba

@ 2005-06-08 20:46:57

del to, kad nera jokios atsakomybes. niekas nepriklauso nuo darbo rezultatu

iskeliaujanti

@ 2005-06-09 21:39:33

nes daugelis pasidare savanaudziai materialistai ir visai nekreipia demesio i savo darbo kokybe. o paskui skundziasi virsininkais, vietoj to, galetu keist savo poziuri. ir apskritai atlyginima reiketu moket uz padaryta darba ar jo kokybe, o ne uz valandas. tai bent butu tixlas stengtis ;)

xaczyk

@ 2005-06-10 13:19:40

todel, kad patekti i gretas nereikia juokiu talentu ar sugebejimu. Ju darbo rezultatai nedomina darbdavius. Lietuvoj labai madoj kad klasiokas tempe klasioka, szwogeris -- szwogeri ir t.t. Ir szita padetis dergina tik tos zmones? kurie neieina i sistema (uzseneczius, pankus, naszliaczius ir t.t.). visiems kitiems visuomenes sluoksnems ji atrodo labai tobulai.

Vardas: