Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 27, 2005

Vasaros nuotaikos

@ 20:37 |

Gaila, kad savaitgalį vėl neveikė loreta.skopos.lt, todėl negalėjau Jus mielieji pasveikinti su Joninėmis. Aišku, tai galėjau padaryti išvakarėse, bet ketvirtadienį nesuradau laiko.

Penktadienį su vyru buvome išvažiavę į savo kaimą. Ten truputį meistrai remontuoja vonią ir tualetą, taigi norėjome pasižvalgyti. Kadangi aš Kaune gyvenu pačioje judriausioje sąnkryžoje, kur yra didžiausias užterštumas (Savanorių prospekte ties Taikos sankryža), tai esu labai išalkusi gryno oro. Kaime vaikščiojome po pušyną, valgėme žemuoges (beje šiemet Kretkampio kaime yra jų nemažai), dairėmės į gandralizdyje įsitaisiusį gandrą. Per virtuvės langą žiūrėjome į tyvuliuojantį Nemuną. Ir tada aš, rodos buvau taip toli nuo miesto šurmulio ir politikos... Pabuvus gryname ore, šiandien buvo sunku atsikelti ir, turiu prisipažinti, kad pramiegojau, todėl nespėjau padaryti mankštos.

Ryte vėl kibau į darbą, nes Kartų namuose direktorė atostogauja ir man padaugėjo darbo. Vis dėl to jaučiu, kad mano širdyje jaučiasi vasaros nuotaikos ir aš šiandien dieną Komiteto posėdyje tapau daug atlaidesnė. Gal ir gerai... Kartais man vidinis balsas sako, kad aš esu per griežta ir per daug reikalauju...

Aš ruošiuosi atostogauti rugpjūčio mėnesį. Dar liepos 14 vyks vienas tarybos posėdis. Po to darbą pradėsime rugsėjo mėnesį.

Komentarai

Indraja

@ 2005-06-28 18:56:13

labai puiku ir sveikintina, kad kas ryta sportuojat :)

Vardas: