Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 18, 2004

Apie viską

@ 22:10 |

Sveiki,

Labai džiaugiuosi, kad galų gale „atsigavo“ mano skopos. Iš tikrųjų labai Jūsų pasiilgau. Seniai rašiau ir susikaupė daug minčių.

Šį penktadienį bus teikiamas svarstyti 2004 metų biudžeto projektas. Tikiuosi, kad bus priimtas. Prieš tai įvyko apie 10 komisijos posėdžių, svarstė komitetai, frakcijos, bei savivaldybės interneto puslapyje buvo pateikta svarstyti visuomenei.

Kas mane džiugina? Susitikome su apskrities atstovais ir svarstėme galimybes dėl psichoneurologinio pensionato kūrimo. Gal pajudės reikalai. Kaunas neturi tokio pensionato, o žmonių su tokia negalia didėja. Deja, šių pensionatų steigėja gali būti tiktai apskritis.

Liūdna, nes negali išspręsti klausimo, kaip socialiai remtini žmonės galėtų atsistoti į eilę bendrabučiui ar socialiniam būstui gauti, nes neturi kur deklaruoti gyvenamosios vietos, o tai yra būtina sąlyga.

Užgriuvo pasiūlymai rašyti projektus ir gauti pinigus iš Europos struktūrinių fondų. Aišku mes visi turime mažai patyrimo ir be to terminai spaudžia. Bet nepaisant viso to, bandyti reikia.

Komentarai

Indraja

@ 2004-02-19 12:03:29

labai miela vel skaityti Jusu mintis :)

Vardas: