Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

September 1, 2005

Vasaros prisiminimai

@ 18:35 |

Baigėsi vasaros atostogos. Išlydėjau iš Kretkampio išskrendančius gandrus į tolimas šalis. Prieš akis dar stovi linguojančios pušys ir banguojantis Nemunas. Ausyse dar skamba kaimo bažnyčios choro giedamos giesmės „Marija, Marija“ garsai. Kartais akyse smėkščioja aliejiniais dažais išdažytos bažnytėlės vidus ir uoslę virpina kaimo darželiuose auginamų gėlių kvapai. Visiškas atsipalaidavimas. Jokios įtampos. Niekur nereikia skubėti. Dažnai stebėdama nuostabią Kretkampio gamtą pagalvoju, kad žmogus net panašaus grožio negali sukurti, kokį sukūrė gamta. Mes tik sugebame jį naikinti. Gal būdama gamtoje pasidariau šiek tiek sentimentali, nes dažnai atsitūpus žiūrėdavau į vieną ar kitą nuostabaus grožio augalėlį ir negalėjau juo atsigrožėti.

Bet grįžtu į kasdienybę ir kol dar nepamiršau, užsisvajojusi apie išskendančius gandrus ir kregždutes, sveikinu Jus visus su rugsėjo 1 diena. Tikiu, kad daugelis iš Jūsų šiandien pravėrėte auditorijų duris. Taigi Jums visiems linkiu ištvermės ir kantrybės, siekiant mokslo viršūnių.

Komentarai

Marytė

@ 2005-09-02 14:13:45

Koks nuostabus laikotarpis atostogos ir kaip malonu širdžiai,kad jos praleidžiamos čia Lietuvoje,kur viskas taip miela ir gera.Aš manau,kad Jūs kaip Tarybos narė,kaip dauguma Seimo narių galėjote važiuoti į prabangius užsienio kurortus,patenkinti savo EGO,bet jūs to nedarėte,o sutaupytus pinigus panaudosite kilnesniam krikščioniškam tikslui-pradžiuginti artimą ar labiau pagalbos reikalingą.
Tarp kitko buvo laida/aš pavėluotai išgirdau/apie motiną Žemę,kuri valosi nuo susikaupusio blogio, nukreipdama siaubingus uraganus į prašmatniausius ir kartu labiausiai moraliai pažeistus kurortus,kur greta jų dauguma netgi vaikų miršta iš bado.Ką gali žinoti???

besar

@ 2005-09-04 11:35:17

Gyvenu bendrabutyje, šalia Ąžuolyno parko, ir labai dažnai pastebiu, jog šis parkas toks nykus.. Trūksta gėlių, įvairesnės augmenijos, tavrkingų suolelių :) aij..

Loreta Kudarienė

@ 2005-09-05 20:26:28

Labai dėkoju už pastebėjimus.Šiandien domėjausi, kas atsakingas už Ąžuolyno parko apželdinimą ir tvarkos palaikymą. Bandysiu toliau narplioti kamuolį... Naujienas pranešiu.

Loreta Kudarienė

@ 2005-09-17 19:46:43

Parkų tvarkymu užsiima komunalinis skyrius. Kalbėjau su šio skyriaus poskyrio vedėju p. Rutavičiumi.Jo teigimu šiais metais Ąžuolyno parko tvarkymui buvo skirta ypatingai didelė pinigų suma ( virš 120000 Lt) Tai siejosi su Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionatu. Už šiuos pinigus buvo kirsti krūmai, genėti medžiai ,3 kartus šienauta (vien šienavimui išleista 47000 Lt.)Atkreipiau jo dėmesį, kad trūksta tvarkingų suolų ir gėlių. Vedėjas pripažino, kad bloga padėtis su suolais, bet paprastų suolų negalima statyti, nes jie labai greitai sulaužomi.Bandys ir toliau daryti suolus iš nupjautų ąžuolų. Vedėjo teigimu, net prie buvusio KKI gėles išvagia, tai ką kalbėti apie Ąžuolyną...
Pernai ir mes Krikščionys demokratai pasodinome gėlių prie paminklo"Žuvusiems už Tėvynę" Ramybės parke, tai po savaitės visos gėlės dingo.
Mano nuomone, reikėtų daugiau patrulių tokiose vietose.

Vardas: