Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

September 7, 2005

Būti ar nebūti?

@ 18:28 |

Kuo toliau vis daugiau nusiviliu antikorupcinės komisijos veikla, kurios nare aš taip pat esu. Jau anksčiau buvo spaudoje rašyta apie šios komisijos pirmininko pakeitimą. Mano nuomone, dabar visiškai stringa šios komisijos veikla. Įrengtame savivaldybėje autoatsakiklyje nerandame nei vieno žmonių skundo, o tai nereiškia, kad viskas pas mus gerai, o tik tai, kad žmonės mumis nepasitiki ir nemato tikslo į mus kreiptis. Dažnai man kyla tokia mintis, ar iš vis pozicijos atstovas galėtų būti šios komisijos pirmininku. Juk labai nepatogu kritikuoti saviškius... Gal būt šis postas turėtų būti skirtas opozicijai ir tada šios komisijos veikla būtų žymiai efektyvesnė.

Komentarai

besar

@ 2005-09-12 12:28:07

Kiek teko domėtis man šia tema (antikorupcinės komisijos) tai visiškai pritariu jūsų nuomonei, jog pirmininko postas turėtų būti skirtas opozicijai. Galima kreiptis į komisiją dėl sklypo Kęstučio g. ir I.Kanto g. sankirtoje istorijos? Prieš keletą mėnesių gynybinį bokštelį pastatas užstojo, o dabar jau ne? Jau statybos kaip ir vyksta.. Kas palaimino sprendimą?

Loreta Kudarienė

@ 2005-09-17 19:18:59

Praeito tarybos posėdžio metu Meras rodė nuotraukas, kaip atrodys pastatas Kęstučio ir I. Kanto gatvių sankirtoje. Didžiulis stiklinis monstras ir mažytis gynybinis bokštelis.Man tai atrodė siaubingai.Aišku, aš nesu architektūros žinovė, bet miesto centre, šalia muzikinio teatro, senojo pašto,neturėtų būti tokie statiniai.Beje tas bokštelis toje nuotraukoje,atrodo jau toks menkas..
Sveikinu Jūsų iniciatyvą!Pabandykit kreiptis į komisiją!

Vardas: