Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

September 11, 2005

NVO suvažiavimas

@ 18:10 |

Vakar Vilkijoje įvyko Kauno miesto ir rajono socialinių NVO suvažiavimas „TIESIAM TILTUS - 2005“.Tai pirmas tokio pobūdžio renginys, kurio pagrindinis tikslas yra skatinti Kauno mieste ir rajone veikiančių socialinių NVO bendravimą, keistis patirtimi bei kartu gvildenti aktualius klausimus. Aš buvau pakviesta svečio teisėmis.

Darbas vyko 5 sekcijose: jaunimo veiklos plėtros galimybės, bendruomenių aktyvinimo problema, bendruomenių veiklos teisinis reglamentavimas, lygių galimybių užtikrinimas ir diskriminacija, NVO finansavimo paieškos galimybės. Aš su malonumu diskutavau lygių galimybių užtikrinimo ir diskriminacijos sekcijoje. Po diskusijų buvo pristatyta teminių sekcijų darbas ir priimta suvažiavimo rezoliucija.

Mano nuomone, tai labai puikus renginys, suteikiantis progą ne tik susipažinti su panašią veiklą vykdančiomis NVO kitame regione bet ir pasisemti naujų idėjų bei smagiai praleisti laiką.

Beje, suvažiavimo dalyvius iš Kauno ir atgal plukdė specialiai šiam renginiui išnuomotas laivas, taigi turėjome galimybę pasigrožėti nuostabiomis senojo Nemuno pakrantėmis.

Komentarai

besar

@ 2005-09-12 12:30:01

Kauno apskrities socialinės veiklos nevyriausybinių organizacijų sąjungos direktorius yra S.Streikus. Manau, jis čia prisidėjęs. Tiesa?

Loreta Kudarienė

@ 2005-09-17 19:08:43

Taip šito viso renginio iniciatorius ir organizatorius buvo Simonas.Aš labai džiaugiuosi Simono darbu.Jis yra tikras šaunuolis. Pradėjus jam vadovauti, atgimė socialinių nevyriausybinių organizacijų sąjungos veikla.

Vardas: