Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

September 17, 2005

Penktadienis

@ 20:20 |

Penktadienį nuo 8 valandos turėjau gyventojų priėmimą. Buvo atėję 4 interesantai, 3 iš jų dėl gyvenamojo ploto. Visi jauni žmonės ir laukia eilėje bendrabučio. Jau anksčiau spaudoje nuskambėjo, kad pavasarį buvo suremontuotas bendrabutis Partizanų 5, bet įvairūs savivaldybės skyriai niekaip negali sutvarkyti dokumentų ir patalpos stovi tuščios, o žmonės neturi kur gyventi.

Savivaldybėje didėja administracijos darbuotojų skaičius, o tvarkos vis tiek nėra... Būsto skyrius buvo padalintas du skyrius: gyvenamojo fondo administravimo skyrių ir aprūpinimo būstu skyrių, tai vieni nuo kitų kratosi atsakomybę ir kaltų nėra... Penktadienį gyvenamojo fondo administravimo skyriaus vedėja K.Kuprienė paaiškino, kad lygtai spalio mėnesį dokumentai turėtų būti sutvarkyti ir žmonės galėtų būti apgyvendinti. Aš jos to jau teiravausi prieš atostogas, bet tada ji nieko konkretaus neatsakė.

Penktadienio slogią rytinę nuotaiką praskaidrino šventė Kartų namuose. Organizavome 10-ties vienišų mamų vaikų krikštynas. Džiaugiuosi, kad atsiranda gerų žmonių, kurie sutinka būti šių vaikučių krikštatėviais ir dar finansiškai paremia šventę. Krikštynos vyko Vilijampolės bažnyčioje. Nuoširdžiai dėkoju šios bažnyčios klebonui.

Komentarai

Vardas: