Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

October 9, 2005

Informacija iš LKD Tarybos posėdžio

@ 18:25 |

Šiandien Alantos technologijos ir verslo mokykloje Naujasodyje vyko LKD Tarybos posėdis. Be kitų svarbių klausimų vyko diskusija dėl pasirengimo savivaldybių rikimams. Partijos pirmininkas V.Stundys apžvelgė dabartinę socialinę situaciją Lietuvoje, kai vyrauja aiški poliarizacija ir nesistengiama nieko pakeisti. To rezultate visuomenėje egzistuoja nusivylimas, politinė apatija, depresija. Cituojant arkivyskupą S.Tamkevičių - gili moralinė sutema. Išeitis iš šios situacijos, pasak istoriko A.Kulakausko, nestandartinė politinė programa. Tokia programa galėtų sumažinti poliarizaciją ir būtų orientuota į ilgalaikes investicijas. Ar šia linkme galėtų dirbti krikdemai? Partijos pirmininkas įvardino keletą kelių, kuriais turėtų eiti partija, ruošdamasi savivaldos rinkimams. Tam reikia narių apsisprendimo, atsakomybės prisiėmimo ir didelio aukojimosi.

Posėdyje taip pat buvo analizuojama rinkimų į Bundestagą Vokietijoje apžvalga ir pamokos. Posėdžio metu patvirtinta partijos valdybos, skyrių, koordinacinių tarybų, kontrolės bei mandatų ir etikos komisijų reglamentai.

Komentarai

Marytė

@ 2005-10-10 09:46:08

Kaip gera,kad dabartiniai Tarybos posėdžiai,vadovaujami V. Stundžio vyksta darniai,jaučiama komanda ir susiklausymas.Svarbu yra išmokti nebe neigti,nebe kritikuoti,o siūlyti,ką politiniame gyvenime matome itin retai.Partijos pirmininkas kalbėjo labai taikliai,išsamiai,
korektiškai.Lietuvoje dar dominuoja ne meilė ir laisvė,ne atjauta ir taika, o jėga ir nauda.,,Stiprieji"jėga ir pinigais vertinami labiau jiems pataikaujama,o ne tylūs tautos šviesuoliai,siūlantys savo tautiečiams šviestis blaivėti,laisvėti ir patiems džiugiai kurti savo nevergišką ateitį. Jeigu Lietuvai,Marijos žemei,patikėta nešti taikos ir meilės misiją.tai kodėl nepradėti ieškoti būdų,kaip nugalėti priešą gerumu...O gal tereikia nesijausti nuskriaustu ir neturėti priešų iš viso????

Gerbėjas

@ 2005-10-11 08:00:01

Už Jūs širdiaes nepaprastą gerumą ir už stiprybę duodančias rankas..Neleidžiančias susirgt be laiko sielai,atsidėkoti žodžių neužteks..Lenkiuosi prieš minties didybę ir prieš minties skaidriausius šaltinius,tegul JUS laimė ir sėkmė telydi -dalinkite vilties žiedus...Labai norėčiau,kad Lietuvos krikščionys demokratai vadovautų šaliai.Tikiu jumis

Vardas: