Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 21, 2004

Biudžetas ir dar kai kas

@ 22:41 |

Vakar patvirtinome Kauno miesto biudžetą. Aštrių diskusijų nebuvo, kadangi jau labai daug išsidiskutavome per tuos 10 specialiai sudarytos komisijos posėdžių. Aišku, ateityje reikėtų tobulinti šios komisijos darbą, bet šiaip, mano nuomone šis biudžeto rengimo būdas turi perspektyvą. Reikėtų tik įjungti į šį procesą rinkėjus ir atsižvelgti į jų pageidavimus.

Aš patenkinta, kad padidėjo lėšos, skirtos socialinėms reikmėms. Ypač džiugu, kad 150000 Lt padidėjo lėšos, skiriamos socialinių nevyriausybinių organizacijų finansavimui. Pirmą kartą buvo skirta 50000 Lt bendruomenių veiklai finansuoti.

Be biudžeto taryboje buvo svarstyta ir kiti svarbūs klausimai. Buvo nutarta imti 4 milijonų ilgalaikę paskolą Kauno Prisikėlimo bažnyčios atstatymo darbams finansuoti, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės tarybos reglamentas bei strateginis švietimo planas 2004-2012 metams.

Tarybos nariai nusprendė sutikti, kad Laisvės al. būtų įsteigti lošimo namai (kazino).

Darbe vis dar plušame prie projekto, kurį norime pateikti Europos struktūriniams fondams pagal 1.5 programą. Kitą savaitę reikia užbaigti.

Komentarai

Evaldas

@ 2004-04-14 14:45:02

kur butu galima gauti daugiau info apie kauno miesto biudzeto sudaryma, problemas ir pan??? buciau dekingas jei parasytumet evaldasr@freemail.lt dekui =) (tinka visokia info)

Loreta Kudarienė

@ 2004-04-17 20:43:48

Prašau parašykite, kokia konkreti informacija Jums reikalinga. Galėtume susitikti mano priėmimo dienomis Kauno miesto savivaldybėje. Mano el. pašto adresas kudarienel@takas.lt

Vardas: