Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

October 31, 2005

Pamąstymai

@ 19:44 |

Mirusiųjų pagerbimo dienos... Lankome artimųjų kapus ir meldžiamės už juos. Šiomis dienomis dažniau negu visada susimąstau apie gyvenimo žemėje laikinumą ir mirties neišvengiamybę. Todėl mintys skrieja toli ir galvoju, kaip turėčiau branginti kiekvieną man Aukščiausiojo skirtą gyvenimo minutę ir nepamiršti už ją padėkoti Dievui. Nuoširdžiai prašau Dievo man nurodyti teisingus kelius, kuriais eidama per gyvenimą mylėčiau žmones ir stengčiausi visomis savo išgalėmis jiems padėti.

Baigiu skaityti P.RICHARD GRAF C.S.SP. knygą „Taip, Tėve“, kuri buvo išleista Krakėse 1940 m. Pagrindinė knygos mintis - visiškas atsidavimas Dievo valiai. Esu labai sužavėta šia knygele ir manau, kad ji galėtų tapti mano parankine knygele.

Komentarai

Marytė

@ 2005-11-03 15:45:57

Malonu skaityti nuoširdžiai rašomas mintis,tačiau komentarų nėra.Turtingieji galvoja tik kaip labiau pasirodyti su savo įspūdingomis žvakėmis ir karališkomis chrizantemomis.O mirusiems reikia tik gilios maldos ir šventintų žvakių liepsnos,jiems reikia išeiti iš šio pasaulio į aukštesnį lygį.Kiek aš visiems kalbu nenešti didžiulių ir daug vainikų mirusiajam,geriau įdėti kažkiek pinigų į voką ar aukų dėžutę,juk ateityje laukia Šv. Mišių užsakymai ir kapo tvarkymas,bet....Matomai,reikia laiko,kad žmogui Dievas protą apšviestų,o jeigu jis to nevertas??Vistiek,kaip mano draugė visada sako-gyvenimas yra gražus,pasistenkime ir mes būti gražūs

Vardas: