Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 6, 2005

Ar LR Seimas pritars Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos kvietimui?

@ 18:34 |

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga išplatino pranešimą spaudai „Kurkime pažangią visuomenę be homofobijos apraiškų“, kuriame sveikina Paryžiuje vykusios Tarptautinės lesbiečių ir gėjų asociacijos sprendimą 2007 metais surengti kongresą Vilniuje. Pranešime pažymima, kad Vilnius yra daugiakultūrinis miestas, kuriame išpažįstamos bendražmoniškos vertybės – solidarumas ir teisingumas, todėl šis pasirinkimas suteiks miestui naują postūmį.

Mane, prisipažįstu, šokiravo toks jaunųjų socdemų pareiškimas. Tiesiog neaišku, ką turi bendro Vilnius kaip daugiakultūrinis miestas ir jaunųjų socdemų solidarumas su viso pasaulio judėjimais už homoseksualistų teises. Solidarizuodamiesi su tokiais judėjimais jaunieji socdemai visiškai nuvertina pagrindinius šio žodžio tikslus, kurie, be kita ko, yra ir apibrėžti Lietuvos socialdemokratų partijos programoje. „Viršūne“, mano nuomone, galima laikyti jaunųjų socdemų kvietimą LR Seime priimti pataisas, įteisinančias vienos lyties santuokas.

Jau 1999 metais Popiežius Jonas Paulius II savo kreipimesi į Romos Rotos tribunolą išaiškino, kodėl nedera reikalauti priskirti santuoką dviejų tos pačios lyties asmenų sąjungai. „Pirmiausia tam prieštarauja objektyvi negalimybė padaryti tokią partnerystę vaisingą, perduodant gyvybę pagal Dievo planą, įrašytą į pačią žmogaus struktūrą“ - rašė savo kreipimesi Jonas Paulius II .

Komentarai

anonimas

@ 2005-11-07 07:50:18

Nieks ir nešneka apie gėjų santuokos įteisinimą bažnyčioje...

Žiauriai nusivyliau jumis ponia - esate tik dar viena homofobė.

kitas anonimas

@ 2005-11-07 15:13:25

jo, leiskite pedikams vesti ir dar isivaikinti vaikus - po keliolikos metu turesime tik 50% normaliu santuoku

Jurga

@ 2005-11-07 22:06:21

Laikau save tolerantiška bet kam, kas neliečia kitų žmonių. Todėl ne prieš ir tuos, kurie miega su savo lyties atstovais (kaip ne kaip, džiaukimes bent tuo, kad jie nesidaugina). Neklijuočiau sau nei homo+, nei homofobės etiketės, greičiau homo0. Bet - iš principo nepritariu konferencijoms, kurios rengiamos pagal principą "su kuo aš miegu". Kažkodėl nei Lietuvoj, jei kitur nerengiamos konferencijos "aš miegu su savo žmona", "aš miegu su dviem iš karto" ir pan. Kodėl būtent homožmonės turi apie tai garsiai ir išdidžiai pranešinėti visam pasauliui? Pagalvokim gerai, ar dalies neutralių žmonių nepadarė homofobais būtent tas faktas, kad one way seksualumas yra taip pabrėžtinai demonstruojamas?

Marytė

@ 2005-11-08 08:35:38

Na va ir sulaukėm homoseksualų suvažiavimo Vilniuje ir jam pritaria jaunieji socdemai.Puiku!Šitaip,slaptu,keistu būdu vykdomas kerštas lietuvaičiams.Kažkam labai reikia iškreipti normalių žmonių sąmonę.O ko galima tikėtis kito,kai penkiolika metų į mūsų smegeninias pastoviai peršama,ypač per TV laidas negatyvi agresyvi,beprasmiško cinizmo pilna informacija,vėliau ji turi kažkaip realizuotis.Ir visiems gerai?????Kas galėtų pakeisti šią situaciją - žemės drebėjimas/neduok Dieve/. Gamta perspėja,tačiau tai kažkur kitur....Kada pagaliau atsiras kokia psichologų,dvasininkų tarnyba,kuri įvertins ir rekomenduos laidas teigiamai veikiančias žmogaus psichiką??

Vardas: