Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

December 11, 2005

Savaitgalis

@ 16:41 |

Penktadienį meistrai baigė suremontuoti vieną mūsų buto kambarį, tai jau po darbo kibau nors kiek dulkes pasivalyti. Gerai, kad dabar meistrai dažydami sienas kruopščiai plėvele uždengia grindis – mažiau lieka valymo darbų. Šiaip seniai buvau remontavusi butą, tai man atrodo, kad labai pabrango remonto kainos - vien medžiagoms išleidome apie 300 Lt, o už darbą dar sumokėjau apie 700 litų. Na, bet Šv. Kalėdas bus smagiau švęsti švaresniame kambaryje.

Šeštadienį turėjau pakvietimus į du renginius: 12 val. vyko Kauno krašto invalidų sporto klubo „Santaka“ tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimas ir 14 val. Urbšio vid. mokykloje vyko adventinė popietė, kurią organizavo Kauno pilietinės bendruomenės centras „Dainava“. Prisipažįstu, man labai patinka bendrauti su įvairiais žmonėmis ir kiekviename renginyje aš pajuntu atgaivą. Pirmajame renginyje maloniai pabendravome su klubo moterų vokalinio ansamblio „Dainuojanti Santaka“ dalyvėmis. Sužinojau, kad šis ansamblis buvo įsteigtas 1997 metais iš 11 narių, iš kurių 6 moterys juda tik vežimėliais. Toks ansamblis vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Kartu su moterimis dainavome įvairias Lietuvių liaudies dainas. Grįžus namo, man vis galvoje kirbėjo mintis, kaip galima būtų išpopuliarinti tokį unikalų ansamblį.

Kitame renginyje gerėjausi „Brydės“ ansambliu, kuriame su pagyvenusiais žmonėmis dalyvauja ir vaikų grupė „Spirgučiai“,vaikų fleitistų koncertu, susipažinome su tautodailininkės Dalios Kerpauskienės gobelenais (ponią Dalią aš prisimenu iš tų laikų, kai ji dirbo vyr. koloriste Šilko kombinate), po to klausėmės kun. Gintaro Vitkaus paskaitos apie vertybes. Užsirašiau kelias gerb. kunigo mintis: „Šeima - pagrindinė vertybių ugdytoja. Pavyzdžio jėga - pati galingiausia ugdant vertybes. Meilė - tai Dievo dovana, kurią reikia išmelsti.“ Po to vyko diskusijos su bendruomene prie arbatos puodelio. Aišku, nebuvo pamirštas ir mokyklų koncesijos klausimas, kurį numatyta ateityje pratęsti.

Šiandien buvau Šv. Mišiose, o po pietų prisėdau truputį prie kompo - ateinantį ketvirtadienį turiu vykti į konferenciją Vokietijoje pagyvenusių ir senų žmonių klausimais.

Dar laukia šiandien didelis darbas - į sekciją sudėti daugybę knygų...

Komentarai

Vardas: