Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

January 22, 2006

Šalta lauke, "karšta" posėdyje

@ 18:03 |

Prisipažįstu atvirai: man tie šalčiai jau tiesiog pabodo. Iš vaikystės aš mėgaujuosi šiltu bei karštu oru ir negaliu pakęsti šalčių. Vyrui vis dejuoju, kodėl aš negimiau šiltuose kraštuose? O gal aš tiesiog sau įsikalbu į galvą, kad man nemalonu? Penktadienį niekaip negalėjau išeiti iš savo darbovietės – Kartų namų – į savo namus, vis „tempiau gumą“, ieškodama visokių darbų, kad tik nereikėtų išeiti į šaltą orą. Na, bet dabar atidžiai klausausi sinoptikų prognozių ir džiaugiuosi, kad nuo antradienio pradės snigti ir šaltis kris.

Nors orai šalti, bet turėtų būti „karšta“ ateinantį ketvirtadienį būsiančiame tarybos posėdyje. Savivaldybės kuluaruose sklando gandai, kad pirmadienį iš atostogų grįžtantis administracijos direktorius G.Buinevičius turėtų atsistatydinti, o į jo vietą, pasak žiniasklaidos, bus siūlomas konservatorių atstovas A.Keserauskas. Nors konservatorių frakcijos atstovai teigia tai sužinoję tik perskaitę „Kauno dieną“.

Kitas svarbus klausimas - jau renkami balsai dėl vicemero E.Tamašausko atstatydinimo. Ir tai labai skubinama bei norima padaryti jau šiame posėdyje. Priminsiu, kad E.Tamašauskas kartu su kolegomis J.Krėpšta, R.Mikaičiu ir S.Žirguliu įkūrė atskirą liberalų frakciją savivaldybės Taryboje. Neaišku, ar jie išstojo iš liberalų ir centro partijos, nes kol kas įkurtas tik visuomeninis judėjimas, o nauja partija dar neįkurta... Laikas parodys...

Komentarai

Loreta Kudarienė

@ 2006-01-23 19:17:17

Šiandien administracijos direktorius G. Buinevičius įteikė prašymą dėl atleidimo iš užimamų pareigų.

Loreta Kudarienė

@ 2006-01-25 19:01:32

Koalicijos bendru sutarimu rytoj tarybos posėdyje nebus keliamas klausimas dėl vicemero E. Tamašausko atstatydinimo.

Vardas: