Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 17, 2006

Kolega

@ 18:38 |

Pagal lankytojų pageidavimus papasakosiu apie savo kolegą V.Šustauską.

Taip, iš tikrųjų mes tapome kolegomis ir, sakyčiau, labai artimais, kadangi jis sėdi beveik greta manęs, ir mus skiria tik mano bendrapartietis A.Kurlavičius. Jau per pirmąjį posėdį, pasirodžius Vytautui, visas žiniasklaidos dėmesys buvo nukreiptas į jį - ir fotografavo, ir filmavo, ir interviu ėmė. Mes, „pilkos pelytės“ visai negalime lygintis su juo. Bet kadangi sėdime netoli jo, tai ateityje gal galėtume atsitiktinai papulti „į kadrą.“

Kolegos Vytauto pirmtakas E.Daktaras priklausė Jaunimo ir sporto komitetui, todėl ir Vytautui buvo pasiūlytas šis komitetas (pagal tarybos reglamentą yra 8 komitetai, kurių kiekviename yra po 5 tarybos narius). Bet kolega Vytautas pareiškė norą dalyvauti sveikatos komitete, kadangi Seime dirbo šiame komitete ir turi didelę patirtį, o svarbiausia, jo žodžiais tariant, Kaune labai aktualios sveikatos problemos. Bet sveikatos komitete jau yra 5 nariai, taigi galimos tik dvi išeitys: arba prikalbinti kokį nors tarybos narį iš sveikatos komiteto pereiti į Jaunimo ir sporto komitetą, arba keisti tarybos reglamentą, kad būtų leidžiama viename komitete posėdžiauti 4, o kitame - 6 tarybos nariams. Kolega Vytautas norėtų, kad būtų keičiamas tarybos reglamentas. Jis parašė prašymą tarybos sekretoriui dėl noro dalyvauti sveikatos komiteto darbe. Tarybos sekretorius tuo pagrindu kreipėsi raštu į visus sveikatos komiteto narius, gal kuris norėtų pereiti dirbti į Jaunimo ir sporto komitetą. Atsakymų dar nėra.

Kol kas kolega Vytautas tarybos sprendimu paskirtas į Jaunimo ir sporto komitetą. Gal kas nors paaiškės kitame tarybos posėdyje, kuris įvyks vasario 23 dieną.

Komentarai

Audrius

@ 2006-02-17 20:09:19

Rodos, kad dėl kolegos Vytauto galime būti visai ramūs. Sėdes geroje kompanijoje. Reikalui esant bus kas užtaria ir pagloboja. Pasvajokim, kad gal išauš diena, kai jis atsidurs ir mūsų, interneto dienoraščių autorių, kompanijoje. Perduokit jam prie progos, kad mes tikrai jo neskrausim (ir šiaip esam gražūs, mieli ir pūkuoti), o dėmesio Kolegai iš mūsų pusės tikrai nestigs ;)

Tomas

@ 2006-02-18 10:02:30

Kaunas labai panasus i Vilniu - daktarai, Sustauskas ir abonentas. Pilkosios pelytes, dirbkite, sakykite, ka dirbate - as uz jus balsuosiu. Sekmes!

Vardas: