Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

March 7, 2004

Pasirinkimas

@ 21:05 |

2004 vasario 13d Lietuvos Konstitucinio teismo sprendime išaiškinta, kad jei savivaldybių įstaigų, įmonių vadovai ar jų pareigūnai yra atskaitingi savivaldybių taryboms už savo ar atitinkamų įstaigų, įmonių veiklą, tai jie tuo metu negali būti tų savivaldybių tarybų nariais.

Taigi šis dokumentas tiesiogiai liečia ir mane. Turiu apsispręsti, ar likti tarybos nare, ar išeiti iš Kauno kartų namų direktorės pareigų. (Kauno kartų namai – biudžetinė įstaiga, priklausanti Kauno m. savivaldybei)

Taigi aš galvoju. Kartelė svyra į tą pusę, kad liksiu tarybos nare.

Kokios priežastys? Žmonės mane išrinko, man tas darbas labai svarbus, jaučiu, kad turėdama nemažą darbo patirtį socialineje sferoje, aš galiu žmonėms padėti.

Komentarai

estavamos

@ 2004-03-07 22:03:20

O kiek Kauno mieste yra tokių, kuriuos liečia šis Konstitucinio teismo sprendimas? Kiek girdėjau visoje Lietuvoje tai apie 30 procentų tarybų narių...

Loreta Kudarienė

@ 2004-03-08 20:42:15

Kauno miesto savivaldybės taryboje yra trys nariai, kuriuos liečia šis konstitucinio teismo sprendimas . Taip, spaudoje skaičiau, kad rajonuose situacija daug blogesnė ta prasme, kad gali pasikeisti daug tarybos narių. Mano nuomone, šis konstitucinio teismo sprendimas turėjo būti prieš savivaldybių rinkimus.

Vardas: