Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

March 19, 2006

Sudėtinga situacija

@ 20:18 |

Neseniai Kauno kartų namuose apsigyveno motina ir 7 jos vaikai. Vyriausiajam - aštuoneri, jauniausiajam - nėra metų. Iš jų du - dvyniai. Istorija tokia, kad moteris turėjo išsikraustyti iš savo nuosavo buto, kadangi vyras (neteisėtas) smurtavo. Po jos išsikraustymo šis vyriškis liko gyventi jos bute. Negana to, šis vyriškis jau kuris laikas pastoviai lankėsi Kartų namuose, grasino darbuotojams ir vaikų motinai. Bute jis sąmoningai laužė baldus, keršydamas motinai, kad ji negrįžta pas jį.

Kartų namai kreipėsi į rajono policiją, bet be rezultatų. Džiaugiuosi, kad, atrodo, ledai pajudėjo, kai aš, socialinių reikalų komiteto vardu praeitą ketvirtadienį raštiškai kreipiausi į vyriausiąjį Kauno miesto komisarą A.Kaminską. Laukiame iš komisaro atsakymo ir konkrečių veiksmų.

Komentarai

Loreta Kudarienė

@ 2006-03-23 19:12:30

Iš Kauno vyriausiojo policijos komisariato viršininko A. Kaminsko raštiško atsakymo dar negavome. Smurtaujantis vyriškis jau nebesilanko Kartų namuose.Šiandien "Laikinoji sostinė" išspausdino straipsnį "Su septyniais vaikais - į gatvę" apie minėtą šeimą.

Vardas: