Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

April 9, 2006

Šv. Velykų belaukiant

@ 12:49 |

Mintimis perkratau praėjusius keletą metų ir prisimenu, kad tiek Advento, tiek Gavėnios laikas man visada būna sunkus laikotarpis. Kažkaip vis velnias nori pakišti koją, ir įvyksta kažkokie tarpusavio nesusipratimai ar sveikatos sutrikimai. Bet tai vyksta tik iki Šv. Kalėdų ar Šv. Velykų. Po to savaime viskas išsisprendžia į gerą pusę. Sunki buvo praeita savaitė ir užimtumo prasme.

Pirmadienį 13 valandą atidarėme Neįgalaus jaunimo užimtumo centro lankytojų parodą savivaldybėje. Po to skubėjau į antikorupcinės komisijos posėdį. 15 valandą prasidėjo socialinių reikalų komiteto posėdis, kuris baigėsi apie 18 valandą.

Trečiadienį 13 valandą įvyko Krikščionių demokratų frakcijos posėdis, o pusę šešių - mūsų partijos valdybos posėdis, kuris baigėsi po 20 valandos.

Ketvirtadienį – savivaldybės tarybos posėdis. Darbotvarkėje buvo tik 29 klausimai ir tikėjausi, kad posėdis ilgai neužtruks, bet, deja, iš savivaldybės išėjau apie pusę devynių. Posėdžiavome nuo 9 valandos ryto. Gerai, kad pietus stiprius pavalgiau, nebūčiau ištraukusi iki galo. Į galą posėdžio tarybos narių gretos pradėjo retėti ir balansavome ties kvorumo riba. Posėdžio pabaigoje jau sunku buvo priimti didžiulį informacijos kiekį.

Tarybos narių paklausimų ir pareiškimų metu kolega G.Žemaitis apkaltino mane, kad aš jį labai įžeidžiau savo ankstesniame kreipimusi į merą, todėl turiu atsiprašyti, nes kitu atveju jis mane paduos į mandatų ir etikos komisiją. Pertraukos metu aš tą ir padariau, nors širdyje nesupratau savo kaltės.

Penktadienį nuo 8 iki 10 – gyventojų priėmimas. Apsilankė 5 gyventojai. Viena moteriškė buvo labai nepatenkinta, kad priėmimas vyksta tokiu ankstyvu metu. Po to pusę vienuolikos – peticijų komisijos posėdis. 15 valandą – neįgaliųjų renginys savivaldybės salėje „Būkit su mumis“. Baigėsi apie pusę šešių. Pusę septynių dar dalyvavau Prisikėlimo bažnyčios pastoracinės tarybos posėdyje. Grįžau apie 20 valandą.

Vakar su partijos moterų sekcijos atstovėmis važiavome į susitikimą Kėdainiuose. Buvo labai gražus renginys. Dalyvavo kunigas - poetas Skaidrius Kandratavičius.

Vakarais iš pagrindų švarinuosi butą, ruošdamasi Šv. Velykoms. Per tą didelį skubėjimą juk ne visada spėju namie viską susitvarkyti. Taigi jau prieš savaitę kruoščiai išvaliau sekciją. Šį savaitgalį išplovau laiptinę, pasikeičiau patalynę. Iš tikrųjų labai laukiu Šv. Velykų. Šiandien per Verbų sekmadienį su vyru lankėmės Šv. Antano bažnyčioje. Labai moloniai buvau nustebinta tokiu didžiuliu žmonių skaičiumi. Šitiek daug žmonių ankstesniais metais būdavo tik per Velykas. Labai mane džiugina ir didelis skaičius žmonių, einančių išpažinties. O Šv. Komuniją priėmė kokie 2/3 Šv. mišiose dalyvaujančių žmonių. Bendroje maldoje žmonių veiduose įžiūrėjau tikėjimo, vilties ir meilės ženklus. Taip, Lietuva tikrai atsigaus visomis prasmėmis... Kitą sekmadienį jau Šv. Velykos. Pabūkime laukime ir susikaupime dar vieną savaitę...

Komentarai

Vardas: