Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

April 22, 2006

Žaliakalnio talka

@ 20:25 |

Šiandien su žaliakalniečiais dalyvavau pavasarinėje talkoje prie Kauko laiptų baseino. Į talką kvietė bendruomenės centras „Žaliakalnio aušra“.

Tikrai nuveikėme nemažai. Sugrėbėme lapus iš viso baseino ir šlaitų teritorijos. Dalyvavo apie 40 žmonių. Po talkos vaikai rideno kiaušinius, o mes mėgavomės kava bei saldumynais. Viena šalia gyvenanti garbi ponia buvo atsinešusi nuotraukas, kuriose užfiksuota, kaip apie 1930 metus buvo statomi šie Kauko laiptai. Gegužės mėmensį šioje vietoje planuojama organizuoti Žaliakalnio šventę. Visų galvose sukasi daugybė planų - ateityje galvojama įkelti inkilus, prisodinti gėlių.

Aš manau, jog ateinančiais metais šioje talkoje dalyvaus dar daugiau žmonių ir tikiuosi, kad ateityje ji galėtų tapti tradicine.

Komentarai

besar

@ 2006-04-23 19:17:16

Žinote, jau keliems žmonėms pasakojau apie vieną idėją, kurią manau tikrai būtų verta įgyvendinti. Idėjos esmė savivaldybei suformuoti "Talkos fondą". Fondo lėšos būtų skiriamos aplinkos tvarkymui, daugiabučių kiemų aikštelių vaikams įrengimui, talkų organizavimui, etc. Finansavimas vyktų per projektinę veiklą. Gyventojų bendruomenės, namų bendrijos rašytų projektus, kurių įgyvendinimui galėtų gauti 70-80% paramą.
Principinis dalykas tai, jog ką patys savo rankomis sutvarkytų ir sukurtų gal neniokotų, o tausotų :)

Loreta Kudarienė

@ 2006-04-23 20:00:18

Įdomu. Gegužės pradžioje galėtume susitikti ir pakalbėti ta tema.Prašau man paskambinkite - 868604885

Vardas: