Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 15, 2006

Prognozė pasitvirtino

@ 20:10 |

Taip, prognozė pasitvirtino - konservatoriai nesusitarė su socdemais. Kitaip ir negalėjo būti - juk koalicijos norėjo tik vienas prezidentas, o to visiškai nesiekė nei viena besiderančiųjų pusių. Konservatoriai ir toliau nori didinti savo reitingus būdami opozicijoje ir ruoštis „groti pagrindiniu smuiku“ ateinančiuose Seimo rinkimuose. Jie aiškiai supranta, kad atėjus dabar į valdžią jų reitingai galėtų tik kristi. Socdemai irgi nepageidavo tokių koalicijos partnerių - jiems naudingiau ir paprasčiau grįžti į seną koaliciją. Vėl žadama pasikviesti ir darbiečius - „Juk jų kaltė neįrodyta“. Apie moralę jau visai nešnekama. Vėl bus formuojama kairiųjų vyriausybė, bet ji bus labai trapi ir trumpalaikė. Opozicija su konservatoriais intensyviai dirbs ir ruošis priešlaikiniams rinkimams. Taigi vasario mėnesį galime prognozuoti dvejus rinkimus.

Komentarai

Radio Anarkista

@ 2006-06-16 06:38:53

Lietuvoje žmonės klaidinigai įvardina reiškinius, pvz. - jie įviarius Seimo narių pezėjimus vadina politika. Tai didžia dalimi net nepanašu, kad tai yra politika, o panašiau į psichiatrinės ligoninės pacientų pasiaiškinimus. Čia kiekvienas yra savotiškas Napoleonas, bet tik liežuviu pamalti gabus. Realiai kaip tvarkyti Lietuvą šie ligoniai nežino ir negali žinoti, nes jie yra ligoniai. Kas juos susargdino ? -- Tarybinių metų ubagystė, užrištos akys, ir vėlesnis paleidimas į laisvę, kuris privertė tuščius balionus aukštai kilti ir nematyti žemės, -- iš ten apsvaigimas ir realybės jausmo praradimas. Man net nekyla mintis apie psichinių ligonių susirinkimą galvoti kaip apie poziciją ir opoziją.

Loreta Kudarienė

@ 2006-06-16 19:49:27

Aš galvoju, kad politika yra sunkus darbas, reikalaujantis daug žinių ir patyrimo.Mano nuomone, prieš tapdami seimo nariais, žmonės turėtų bent vieną ar dvi kadencijas būti išrinkti savivaldybių tarybų nariais ir įgauti tam tikrą patirtį. Dabar, kai eilinis rajono specialistas tampa seimo nariu, ir turi teikti įstatymų pataisas ar priiminėti naujus įstatymus, kuriais vadovaujantis reikia valdyti šalį - jis to nesugeba.Iš kitos pusės - dauguma einančiųjų į seimą turi tik materialinius tikslus, nors žodžiais deklaruoja visai kitą poziciją.

Radio Anarkista

@ 2006-06-16 22:47:22

Žinios ir patyrimas yra gerai, bet už visa tai aukščiau yra išmintis. Išminties jokiu materialiu jauku nepriviliosi. Išmintis materijos neignoruoja, bet ir nesižemina prieš materiją ir neišduoda žmogiškumo, bendrapilietiškumo. Žmonės, kokie jie bebūtų, yra sudaryti pagal tuos pačius principus ir iš to paties molio. Vieni yra tamsesni, kiti šviesesni, bet tai yra bendruomennė. Jei kažkas mulkina tamsesnius tvarkydamiesi gerbuvį, tai jie yra gudrūs, bet neišmintingi. Gudrybė visada yra laikina, o išmintis yra amžina. Bendruomenėse, kur tamsuoliai buvo šviečiami, visada pasiekdavo daugiau, negu ten kur tamsuoliai buvo mulkinami. Todėl gudraujantys politikieriai ką gali pasiekti, tik tamsą aplink save, o tamsa analogiškai mikliai gudrėja įvairių nusikaltimų pavidalu.

Vardas: