Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

July 9, 2006

Atostogų nuojauta

@ 19:00 |

Karščiai neslūgsta, ir tai dar labiau brandina mintis apie atostogas. Taip, jos jau artėja. Paskutinis tarybos posėdis vyks liepos 20 dieną. Buvo planuotas liepos 13 dieną, bet taryba nubalsavo, kad būtų dvidešimtą. Priežastis - daug laisvų dienų ir administracija nespės paruošti klausimų. Iki atostogų dar vyks du socialinių reikalų komiteto posėdžiai - liepos 10 ir 17 dienomis. Gyventojus dar aš priiminėsiu liepos 14 ir 21 dienomis. Po atostogų į komiteto posėdžius rinksimės rugpjūčio gale, o tarybos posėdžiai prasidės rugsėjo mėnesį. Rudenį jau išeisime į finišo tiesiąją - ruošimės artėjantiems savivaldos rinkimams. Jau ir dabar taryboje jaučiama įtampa - kai kurių tarybos narių pasisakymai, dalyvaujant žurnalistams - „kvepia“ artėjančiais savivaldybių rinkimais. Visi tarsi nori apgauti rinkėjus ir atrodyti geresniais negu yra. Labai įdomus pastebėjimas - baigiantis kadencijai socdemų, konservatorių ir liberalcentristų tarybos nariai pradėjo priiminėti gyventojus. To su žiburiu negalima buvo rasti kadencijos pradžioje. Metami ir įvairių partijų pinigai švenčių organizavimui. Tarp frakcijų prasidėjo kivirčai dėl televizijos eterio laiko, už kurį moka savivaldybė.

Peržiūrėjau pirmadienio komitetui nukreiptus svarstyti klausimus. Paminėsiu keletą įdomesnių. Kažkodėl vėl antrą kartą bandomas „prastumti“ klausimas dėl žemės 1006 kv. m. pardavimo Varnių g. 44A, prijungiant prie 320 kv. m. nuosavos žemės. Posėdžio metu siūlysiu nuvažiuoti į vietą ir detaliau susipažinti.

Biudžeto ir finansų komitetas siūlo svarstyti klausimą dėl į privatizuojamų objektų sąrašą įtraukto Savivaldybės nebaigtos statybos pastato Baltų pr. 17 mainų į butus. Įdomus faktas -- minėtas savivaldybės turtas, įvetintas skirtingų turto vertintojų skiriasi 160000Lt.

Komentarai

Vardas: