Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

September 4, 2006

Žemės sklypai

@ 19:23 |

Praėjusį pirmadienį socialinių reikalų komitetui buvo pateiktas svarstyti klausimas „Dėl žemės sklypo Vaidoto g. 159, 159A, 161 detaliojo plano patvirtinimo“. Esmė: minėtų sklypų naudojimo būdo ir pobūdžio keitimas, sujungimas, prijungiant valstybinėje žemėje suformuotą apie 155,99 kv m. sklypą. Norima pakeisti sklypo naudojimo paskirtį į komercinės paskirties teritoriją. Sklypas formuojamas parduotuvės statybai, statinius numatant 10 metų laikotarpiui.

Projekto rengėjai mato tik pozityvų rezultatą – gyventojų aptarnavimo objektų statybos plėtrą Panemunėje. Jau sausio mėnesį šis klausimas buvo svarstytas Miesto plėtros ir ekologijos komitete bei Miesto ūkio ir energetikos komitete. Abu komitetai priėmė nutarimą atidėti sprendimo projektą ir svarstyti kartu su Panemunės tilto detaliuoju planu.

Socialinių reikalų komitetas praėjusį pirmadienį taip pat priėmė tokį patį sprendimą. Komiteto narius ypač papiktino tas faktas, kad nesiekiama kuo daugiau valstybinės žemės grąžinti teisėtiems savininkams, bet stengiamasi tenkinti tam tikrus pavienių asmenų interesus.

Analogiškas klausimas, bandant prijungti valstybinę žemę prie privačios, atsispindi šiandien komitetui pateiktame projekte „Dėl sklypo Varnių g. 44A detaliojo plano patvirtinimo“. Šįkart užsimota dar plačiau – numatoma parduoti apie 1006 kv m. valstybinės žemės. Beje, šis klausimas jau trečią kartą bandomas svarstyti taryboje... (jau anksčiau rašiau apie soc. reikalų komiteto nepritarimą šiam projektui).

Komentarai

Rūta Zabielienė

@ 2006-09-17 20:11:31


Dėkoju Jums visų grąžintinos žemės savininkų vardu. Labai gerai, kad galima pabendrauti el. būdu su valdžios atstovais. Daugiau tokių principingų ir sąžiningų žmonių Kauno taryboje-ir galėtume normaliai, nesibaimindami dėl ateities gyventi.

Loreta Kudarienė

@ 2006-09-19 19:48:40

Ačiū Jums už gerą žodį.

Viktoras Astrakovas

@ 2007-08-08 13:38:55

Sveiki
Norejau suzinoti i kur kreiptis del konsultacijos?
Po 8 metu tempimo grzinant zeme gavom laiska kad pagaliau bus grazinta, o nuvaziavus i savivaldybe pranese, kad tas skylpas bus parduodamas viesajame aukcione?
Ka mes turim daryti ir kur kreiptis siuo atveju dekui

Loreta Kudarienė

@ 2007-08-29 16:18:16

Gerb. Viktorai!
Rugsėjo 7d. nuo 9 iki 11 val savivaldybėje priiminėsiu gyventojus.Prašau ateikite.

Vardas: