Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

October 29, 2006

Trintis Kauno m. savivaldybėje

@ 19:42 |

Šeštadienį liberalcentristai vėl „Kauno dienoje“ paskelbė kreipimąsi dėl nepasitikėjimo administracijos direktoriumi A.Keserausku. Jame konstatuojama, kad administracijos direktorius nuslėpė faktą, kad turi kotedžą Fredos miestelyje ir nenusišalino nuo sprendimų, susijusių su Fredos miesteliu. Vėliau, kovo 31 dieną, jis gavo vidaus audito ataskaitą, kurioje buvo nurodyti administracijos padaryti pažeidimai, bet nesiėmė jokių priemonių pažeidimams pašalinti. Taip pat rašoma, kad A.Keserauskas pasirašė nemažai įsakymų, tiesiogiai susijusių su gatve, kurioje yra jo kotedžas. Šiuo metu, nepašalinus pažeidimų, A.Keserauskas inicijuoja Fredos miestelyje atliktų darbų techninio projekto patvirtinimą. Tai, liberalcentristų nuomone, leistų nuslėpti daug pažeidimų, kurie buvo padaryti organizuojant darbus be projekto.

Liberalų sąjūdis penktadienį vykusioje spaudos konferencijoje linkę palaikyti A.Keserausko poziciją sudaryti naują derybų grupę dėl sporto rūmų. Dėl šio administracijos direktoriaus įsakymo, kaip žinia, dar padidėjo trintis tarp mero A.Garbaravičiaus ir A.Keserausko.

Aišku, jeigu bus įrodyta, kad A.Keserauskas pažeidė viešuosius ir privačius interesus, jis negalės dirbti administracijos direktoriumi. Bet kol konkrečių įrodymų nėra, nereikėtų kelti savivaldybėje sumaišties. Ypač dabar reikalingas visų frakcijų susiklausymas, kadangi yra labai atsakingas momentas, kai pradedamas formuoti ateinančių metų biudžetas. Baigiantis mūsų kadencijai, likus 4 mėnesiams iki naujų rinkimų, mes turime atsiskaityti rinkėjams už nuveiktus darbus, o nekaišioti vieni kitiems pagalių į ratus ir inicijuoti interpeliacijas.

Komentarai

Vardas: