Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 1, 2006

Visų Šventųjų diena

@ 20:04 |

Šiandien minime visų Šventųjų dieną.

Aš dažnai susimąstau, kodėl taip sunku žmogui siekti šventumo? Iš ryto juk dažnai išeinu į darbą, pasiryžusi tik vien gerus darbus atlikti, bet kažkas tarsi pakiša man koją, ir aš ant kažko supykstu, gal kažką apkalbu, gal savim pasididžiuoju ir padarau begalę kitų klaidų, kurių aš, kaip ir kiti neatsikratome gyvenimo kelyje. Bet nepaisant to, juk dauguma žmonių nori būti geresniais, padaryti vienas kitam kokį nors gerą darbą.

Dažnai galvoju - kodėl nepadėkoti vairuotojui, išlipant iš mikriuko? Juk šiuo žodeliu suteiki tam žmogui gerą nuotaiką, gal nors kelioms minutėm, o gal ir pusvalandžiui. Bet kai būnu kažko susirūpinusi ar sudirgusi, tai ir pamirštu tą žodelį ištarti.

Neseniai buvau labai suirzusi Maximoje, kai perkant vieną daiktą, kasininkė negalėjo nustatyti kainos, ir kol atėjo pagalbininkė, teko man laukti apie 20 min. Aišku, aš buvau labai suirzusi ir laukdama visą laiką burbėjau, kad čia tikra betvarkė. Galų gale nustatė kainą, ir šalia stovėjusi nepažįstama moteriškė man pasiūlė pasinaudoti savo nuolaidų kortele. Ji taip ir pasakė: „Kad pasitaisytų jūsų nuotaika“. Aš padėkojau, bet man buvo labai didelė gėda dėl savo elgesio.

Taigi, mes visi esame žmonės ir klystame kasdien. Bet aš galvoju, kad jeigu kiekvienas iš mūsų norėtų būti geresnis ir siektų to, tai ir visas pasaulis darytųsi geresnis. Ir pradžiai, jeigu nors kiekvienas sąžiningai atliktų kasdieninį jam pavestą darbą, galėtų eiti šventumo link. Svarbu juk labai norėti. O būti geresniais juk iš tikrųjų nori daugelis iš mūsų, ar ne?

Komentarai

Vardas: