Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 19, 2006

Pareiškimas

@ 21:12 |

Praeitą savaitę įvyko Krikščionių demokratų frakcijos Kauno miesto savivaldybės taryboje spaudos konferencija, kurios metu buvo pagarsintas tokio turinio pareiškimas:

Kauno skyriaus krikščionys demokratai, 2002 metais išrinkti į Kauno miesto savivaldybės tarybą, visose srityse nuosekliai dirba, siekdami Kauno ir jo gyventojų gerovės. Po rinkimų konservatoriai, liberalai ir centristai pasirašė koalicinį susitarimą darbui Kauno miesto savivaldybės taryboje ir Administracijoje. Jų pakviesti Krikščionys demokratai, be raštiškų susitarimų ir be savo atstovų Administracijoje, įsipareigojo Kauno miestui ir kauniečiams. Tėvynės Sąjungos frakcija dėl tarpusavio nesutarimų su Liberalų ir centro frakcija Kauno miesto savivaldybės taryboje ir Administracijoje nutraukė pasirašytą koalicinį susitarimą. Po to Liberalų ir centro frakcija,pasitelkusi Socialdemokratų frakciją ir kai kuriuos pavienius Kauno miesto savivaldybės tarybos narius, atstatydino Tėvynės Sąjungos deleguotus atstovus A.A.Balutį ir A.Keserauską. Dabartiniu metu Krikščionys demokratai pasisako už politinį stabilumą Kauno miesto savivaldybės taryboje ir kviečia visus Tarybos narius, neatsižvelgiant į tai, kuriai partijai jie priklauso, atsisakyti politinių ambicijų ir skaidymosi į poziciją ir opoziciją.Svarbiausia susitelkti bendram darbui, nes artėjant naujiems rinkimams į vietos savivaldybių tarybas, lieka mažai laiko partijoms įgyvendinti savo rinkimines programas. Vadovaudamiesi LR vietos savivaldos įstatymo 18 straipsniu Krikščionių demokratų frakcija ragina Kauno miesto savivaldybės taryboje įsteigti Savivaldybės tarybos kolegiją, kuri palengvintų tolesnį savivaldybės tarybos ir Administracijos darbą ir padarytų jį skaidresnį. Krikščionys demokratai kviečia visų Kauno miesto savivaldybės tarybos frakcijų ir frakcijoms nepriklausančius Tarybos narius susėsti prie apvalaus stalo ir ieškoti Kauno miestui geriausių sprendimų.

Pagarbiai

Krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Algimantas Kurlavičius

Nariai Eligijus Džežulskis - Duonys
Loreta Kudarienė
Kazimieras Kuzminskas

Komentarai

besar

@ 2006-11-21 18:47:55

Kokie komentarai po sio pareiskimo? Tikrai norisi nors viena koki atgarsi isgirsti ;)

Loreta Kudarienė

@ 2006-12-03 17:03:09

Oficialių komentarų nebuvo.
Nedideliuose rateliuose buvo kalbama apie galimybę krikdemams pereiti į opoziciją.
Šiuo momentu viskas Kauno m. savivaldybėje yra labai susipynę. Teko pastebėti, kad socdemai, nors jie yra opozicijoje, labai dažnai vienodai balsuoja kaip liberalcentristai .
Deja, labai mažai laiko iki naujų rinkimų, ir ką nors pakeisti šioje kadencijoje nėra galimybės. Iki naujų rinkimų vasario 25 dieną liko kokie 3 - 4 tarybos posėdžiai.

Vardas: