Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

December 8, 2006

Lankėmės Dainavos mikrorajone

@ 20:10 |

Socialinių reikalų komitetas turėjo išvažiuojamąjį posėdį pagal Kovo 11-osios gatvės 31 namo gyventojos skundą. Skunde buvo rašoma apie apleistą Dainavos mikrorajoną. Rašte minimi namai: Kovo 11-osios 25, 27, 29, 31. Rašoma apie sulaužytus suoliukus, nedegančius šviestuvus, sulaužytas vaikų žaidimų aikšteles ir šiukšlių krūvas. Ypač mane asmeniškai šokiravo didžiulė šiukšlių krūva prie 27-to namo. Žmonės meta viską - ir baldus, ir tualetus, ir... Aišku, ta šiukšlių krūva susidarė ne per savaitę... Taip pat rašte minimas Draugystės parkas, kuriame sulaužyti suoliukai, bei iki „koto“ nulaužti šviestuvai.

Rašte pateikti faktai pasitvirtino. Perskirstant šių metų biudžetą komitetas pasiūlė skirti papildomai 150000 Lt šiukšlių išvežimui. Šiam mūsų pasiūlymui buvo pritarta praeito tarybos posėdžio metu, ir lėšos bus paskirtos. Taip pat komitetas siūlo ateinančių metų biudžete skirti papildomų lėšų suoliukų atstatymui ir vaikų žaidimų aikštelių sutvarkymui. Mūsų nuomone, reikėtų patvirtinti planą ir gal būt pradėti tvarkyti labiausiai apleistus rajonus.

Taip pat buvome pasikvietę į komitetą energetikos skyriaus vedėją. Kitam posėdžiui jis turėtų pateikti informaciją apie šviestuvų būklę daugiaaukščių namų kiemuose.

Pasiūlymus pateiksime, tik neaišku, ar taryba atsižvelgs į juos ir kitų metų biudžete paskirs pinigų daugiaaukščių namų aplinkos tvarkymui...

Skaudu, kad mūsų akis jau priprato prie netvarkos kiemuose ir to kartais net nepastebime... O padėtis iš tikrųjų baisi. Turime juk kada nors „praregėti“ ir pradėti tvarkytis. Daug kas priklauso ir nuo pačių mūsų...

Komentarai

Andrius

@ 2006-12-12 00:26:57

Papildomi 150 000 Lt šiukšlėms išvežt? Turbūt bus ir limuzinai, ir eskortas. :)
Ne protingiau būtų privatizuot visą šitą reikalą?

Loreta Kudarienė

@ 2006-12-25 14:00:45

Šie papildomi pinigai buvo skirti nesankcionuotiems sąvartynams likviduoti.Pritariu Jūsų nuomonei, kad privatizavus "Švarą" darbas būtų efektyvesnis.Tačiau yra galimybė, kad paslaugos pabrangtų, ir dauguma žmonių būtų nepatenkinti, nebent savivaldybė įsipareigotų dalį apmokėti.

Vardas: