Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

December 17, 2006

Adventiniai pamąstymai

@ 19:41 |

Kiek pamenu, man visada būna sunku per Advento ir Gavėnios laikotarpius, o šįmet Adventas ypatingai sunkus, nes vyksta pasiruošimas savivaldos rinkimams, ir tai susiję su tvyraujančia įtampa tiek tarp savo bendrapartiečių, tiek ir tarp kolegų iš kitų partijų.

Krikščionys demokratai atliko reitingavimą kuopose ir greitu laiku bus paskelbtas bendras kandidatų į savivaldos rinkimus Kaune sąrašas. Praeitą sekmadienį buvo reitinguojama Ąžuolyno kuopoje, kurios pirmininkė esu.

Šiandien širdį atgaivinau, dalyvaudama Vilijampolės seniūnijoje vykusioje adventinėje popietėje, kurią organizavo tautinės kultūros centras ir Vilijampolės bendruomenė. Daug buvo išsakyta gražių žodžių apie Advento laikotarpį - apie susitaikymą, atleidimą, meilę ir gerumą. Mano nuomone, mes visi turime labai daug gėrio, tik dažnai šykštime jį parodyti vieni kitiems. Taigi leiskime šiam mūsų gerumui ir tarpusavio meilei pasireikšti šį Advento laikotarpį, laukiant Šv. Kalėdų ir Jėzaus Kristaus gimimo. Kuo daugiau padarysime gerų darbų, tuo džiaugsmingesnis išauš Šv. Kalėdų rytas.

Komentarai

Vardas: