Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

January 2, 2007

Naujieji Metai Šiauliuose

@ 20:32 |

Taip jau susiklostė, kad mudu su vyru išvykome švęsti Naujųjų Metų į Šiaulius pas vyro brolį. Ir šeštadienį, ir sekmadienį, ir pirmadienį pliaupė lietus, taigi nebuvo jokio noro vaikštinėti po šį miestą. Bet visgi neatsilaikėme pagundai aplankyti Šv. Jurgio bažnytėlę, kuri buvo netoli nuo brolio gyvenamos vietos.

Iš tolo mus pasitiko raudonų plytų senoviška bažnytėlė su ryškiai baltais langų ir durų apvadais. Tokio pat ryškaus baltumo pamatai rodos bylojo, kad neseniai prieš mums atvykstant buvo atliktas išorinis bažnyčios remontas. Viduje mane sužavėjo tamsiai rudi mediniai altoriai ir sakykla su auksiniais pagražinimais. Labai įspūdingas Betliejus su ryškiai raudonomis kalėdinėmis gėlėmis.

Bet labiausiai sujaudino jauno kunigo pamokslo metu išsakyti žodžiai, kad neturime laikyti meilės ir švelnumo užrakinto dėžutėje, bet turime juos teikti artimiesiems. Kartais mes būname pikti, pavargę, ir tada viskuo apkaltiname savo artimuosius. Dažnai mes klystame dvasinėje tamsoje, bet tegul gimęs kūdikėlis atneša mums šviesą. Šia šviesa apdovanokime artimuosius. Stenkimės tobulėti ir atjauninkime savo širdį. Išeinant iš bažnyčios kunigas kiekvienam paspaudė ranką ir palinkėjo gerų Naujųjų Metų.

Komentarai

Andrius

@ 2007-12-30 15:37:48

Puikus prisiminimai :)

Vardas: