Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 14, 2007

Rinkimų maratonas

@ 22:00 |

Aš nuo vasario 6 dienos pagrindinėje savo darbovietėje pasiėmiau neapmokamas atostogas ir įsijungiau į rinkimų maratoną. O tai iš tikrųjų yra sunkus laikotarpis, kai kiekvieną dieną susiplanuoji po keletą susitikimų, kurių metu kalbiesi su žmonėmis, aiškini, įtikinėji ir dalini rinkiminę medžiagą. Ypač man būna sudėtinga nukakt laiku iš vieno miesto galo į kitą ir suspėti laiku sudalyvauti, kadangi neturiu nuosavo transporto. Būtent rinkiminės kampanijos metu pajutau šį poreikį. Dėl to teko jau ne vieną dieną likti be pietų ir vakarienę sutapatint su pietumis.

Džiugu, kad atskiros mokyklos, kaip J. Urbšio, Purienų organizavo partijų debatus. Džiaugiuosi, kad yra uždraustos dovanos bei koncertai rinkėjų pamaloninimui.

Dažnai girdžiu klausimą, kodėl Jūsų partijos reklamos nesimato spaudoje, tik ne dažnas rinkėjas suvokia, kad vienos dienos reklama dienraštyje gali būti lygi keleto mėnesių vidutiniam atlyginimui ar net daugiau, priklausomai nuo užimamo reklamos ploto. Įdomu, kai vienoje debatų laidoje, paklausus apie gautus finansavimo šaltinius, kelios partijos teisinosi, kad juos remia tik smulkūs verslininkai, kurie aukoja po 1 ar 2 tūkstančius ir už tai nereikalauja jokių pažadų.

Lyginant šių metų rinkiminę kampaniją Kaune su ankstesniąja, kuri buvo prieš 4 metus, jaučiasi didesnė įtampa ir konkurencija.

Komentarai

Vardas: