Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

April 13, 2007

Pirmasis posėdis

@ 17:58 |

Vakar įvyko pirmasis šios kadencijos tarybos posėdis. Dalyvavo 40 naujai išrinktų tarybos narių, kuriems buvo įteikti tarybos nario mandatai.

Sveikinimo žodį taręs Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius palinkėjo išlaikyti velykinę nuotaiką ir vykdyti velykinius darbus visą kadenciją. Kartu arkivyskupas kvietė nepamiršti, kad valdžia - ne garbė, o atsakomybė ir linkėjo bendradarbiauti žmonių labui socialinėje, švietimo ir kitose srityse.

Pirmajame posėdyje buvo išrinktas meras - konservatorius Andrius Kupčinskas. Vicemerais tapo liberalų sąjūdžio atstovas Rimantas Mikaitis, krikščionis demokratas Kazimieras Kuzminskas ir "Jaunoji Lietuva" atstovas Stanislovas Buškevičius. Ketvirtojo vicemero rinkimas atidėtas kitam tarybos posėdžiui, kuris vyks už savaitės. Tam pradžioje reikės keisti tarybos reglamentą, nes ankstesniame numatyti 3 vicemerai. Posėdžio metu pritarta atleisti l.e. administracijos direktoriaus pareigas R.Stanionį bei laikinai iki kito tarybos posėdžio pavesta šias pareigas eiti administracijos direktoriaus pavaduotojui A.Jarušauskui.

Komentarai

Vidas

@ 2007-04-13 19:18:04

Būtų įdomu išgirsti Jūsų poziciją, dėl sporto arenos statybų nemuno saloje.

dėkuj.

Loreta Kudarienė

@ 2007-04-15 17:23:43

Ligi šiol dar ir mums, tarybos nariams, yra įslaptinta sporto arenos kaina.Derybų grupė teigia, kad tai konfidencialu.
Mano asmeninė nuomonė dėl pasirinktos vietos - gal Nemuno salą reikėtų palikti žalia zona, o sporto areną statyti kitoje vietoje.Aš drįstu abejoti ir dėl tokios didelės arenos reikalingumo. Vilnius turi mažesnę - ir tai savivaldybė moka dotacijas, nes neišsilaiko.
Jau pačioje pradžioje pasisakiau "prieš" didžiulio "garažo" virš Karaliaus Mindaugo prosp.statybą.Jį pastačius, mano spėjimai pasitvirtino, ir vaizdas baisus.

Vidas

@ 2007-04-23 07:01:16

"palikti žaliąją zoną", kur klęsti narkomanai ir alkoholis.:)

Vardas: