Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

April 18, 2004

Vaikų Velykėlės

@ 21:10 |

Šiandien dalyvavau renginyje „Vaikų Velykėlės“, kuris buvo skirtas socialiai remtinų šeimų vaikams. Renginio organizatoriai – Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir Kultūros skyriai, Ryšių istorijos muziejus.

Koncertavo tautinio meno ansamblis „Šilkas“, o po to vyko gražiausio margučio (vaikai juos atsinešė iš namų), geriausio piešinio konkursai, margučių ridenimo varžybos, įvairūs žaidimai. Visi 12 piešinių buvo perduoti saugoti Ryšių muziejaus Direktorei iki kitų metų šventės.

Renginį vedė šaunioji Velykų bobutė – Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Visiems dalyvavusiems socialiai remtinų šeimų vaikams buvo įteiktos dovanėlės ir prizai už dalyvavimą varžybose.

Džiaugiuosi, kad būtent ši šventė vyksta per Atvelykį – Dievo gailestingumo šventę. Esu sujaudinta, kad keičiasi žmonių mąstymas ir jie pradeda suprasti, kad gyvendami visuomenėje turime padėti vieni kitiems, nes „be Tavęs nėra manęs, o be manęs nėra Tavęs“. Tokie renginiai parodo, kad mes vis dažniau suvokiame, kad darydami gera kitiems turtėjame patys. Tikiu, kad užaugę šie vaikai supras Jėzaus posakį „Kiek kartų tai padarėte vienam iš mažiausiųjų mano brolių, man padarėte“ (Mt 25,40)

Komentarai

Aldona

@ 2006-04-20 22:15:21

Puikus komentaras.Kad tai taptu tikrove,kokie artimi mes taptume.

Vardas: