Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

May 25, 2007

Darbas taryboje

@ 17:44 |

Mano, kaip tarybos narės darbas, pradėjo tekėti normalia vaga. Kol buvo išrinkti meras, mero pavaduotojai, komitetai, susikaupė didelis šūsnis darbų. Todėl dabar komitete kiekvieną pirmadienį svarstome daugybę klausimų. Ateinantį pirmadienį taip pat nagrinėsime virš 40 klausimų. Rytoj reikės nubėgti į savivaldybę pasiimti medžiagą ir savaitgalį išsistudijuoti bei pasiruošti pirmadienio posėdžiui. Pirmadienį prieš posėdį dar važiuosime į Saulės gatvę susitikti su bendruomenės nariais dėl ruošiamo statyti gyvenamojo namo ir išklausyti žmonių skundus.

Po didesnio laiko tarpo šiandien vėl priiminėjau gyventojus. Buvo 10 interesantų, taigi vietoj numatyto laiko - 2 val. teko užtrukti netoli 3 val. Džiaugiuosi, kad 2-iem iš jų pavyko iš karto išspręsti klausimus. Kitiems, tikiuosi galėsiu padėti ateityje.

Kas antrą trečiadienį vyksta kolegijos posėdžiai, kuriuose kruopščiai nagrinėjami ruošiami administracijos direktoriaus įsakymai susiję su žemės klausimais.

Gegužės 31 d. vyks tarybos posėdis. Antradienį rinksis mūsų krikščionių demokratų frakcija, svarstyti numatomų taryboje klausimų. Taigi darbas taryboje jau įgavo pagreitį. Darbas dar suintensyvės, kai bus patvirtintos taryboje nuolatinės komisijos. Tai turėtų įvykti ateinančiame tarybos posėdyje.

Komentarai

Vardas: