Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

April 25, 2004

Svečias komitete ir.....remontas

@ 13:19 |

Praeito komiteto posėdis (04 19) buvo ypatingas tuo, kad prof. Irenos Leliūgienės (Edukologijos institutas, Socialinių mokslų fakultetas, KTU) iniciatyva mūsų komitete lankėsi svečias iš Olandijos Willem M.J. Blok, kuris yra Olandijos Leeuwardeno Šiaurės aukštosios mokyklos (profesinio rengimo universiteto) lektorius, socialinių mokslų daktaras (įgijęs sociologo, socialinio darbuotojo ir vadybininko kvalifikaciją).

Svečias domėjosi komiteto veikla bei socialinėmis inovacijomis Kauno mieste. Ponas Willem M.J. Blok buvo patenkintas, išgirdęs, kad gegužės mėn. turėtų būti paruošta Kauno m. socialinės paramos strategija. Informavus svečią, kad komiteto iniciatyva šiais metais Kauno miesto biudžete buvo 150000 Lt padidintas finansavimas nevyriausybinių organizacijų teikiamų projektų finansavimui, buvome pamaloninti teigiamu komiteto veiklos įvertinimu ir mums buvo pasiūlyta 2005 m. dalyvauti bendrame projekte. Už tai esame dėkingi svečiui ir prof. Irenai Leliūgienei.

Svečias buvo supažindintas su inovaciniu Kauno kartų namų projektu. Jį sudomino faktas, kad jau nuo 1996m šiuose namuose po vienu stogu gyvena trijų kartų žmonės ir pasiūlė kartu su prof. I.Leliūgiene tarpininkauti, kad būtų atspausdintas straipsnis anglų kalba apie šią inovacinę programą.

O dabar apie savo kasdienybę. Kelis metus morališkai ir finansiškai ruošiausi ir... pradėjau virtuvės remontą. Aišku remontuosiu ne pati, o meistrai, bet jaučiu, kad tai užtruks ilgai, nes jau paaiškejo, kad vidaus apdailos meistrai pas mus galės dirbti tik savaitgaliais. Taigi ilgai kentės mano ir šeimos narių skrandžiai. Semiuosi ištvermės ir kantrybės.

Komentarai

Vardas: