Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 17, 2007

Ateinanti savaitė.

@ 19:19 |

Vienas iš pagrindinių klausimų rytoj vyksiančiame komiteto posėdyje – šilumos kainų padidinimas. Mane asmeniškai labai sujaudino, kad numatoma toks didelis šilumos kainų šuolis - net iki 24%. Taip, aš suprantu, kad šilumos kainos nebuvo didintos nuo 2004 metų, bet ,mano nuomone, toks didelis pasikeitimas labai paveiks nedideles pajamas gaunančius žmones. Juk per tuos tris metus pensijos ir atlyginimai taip sparčiai nepadidėjo. Jau ligi šiol mūsų šeima žiemos metu už 3-jų kambarių buto apšildymą mokėdavo tarp 300 ir 400 Lt. Tai dabar turėtų padidėti maždaug 70-90 Lt. Tai nemaža pinigų suma.

Kitą ketvirtadienį vyksiančiame tarybos posėdyje bus sprendžiamas klausimas dėl sporto rūmų statybos. Mūsų frakcija rinksis antradienį ir bus nutarta mūsų pozicija šiuo klausimu. Tarybos posėdyje turėtų būti svarstomas klausimas ir dėl transporto tarifų padidinimo. Praeitą pirmadienį mūsų komitetas nepritarė šiam klausimui.

Penktadienį (06.22) su savivaldybės delegacija vyksiu į Grenoblį, kur vyks renginiai, skirti Kauno ir Grenoblio 10 metų susigiminiavimo proga. Grįšime sekmadienį (06.24).

Komentarai

Vardas: