Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

September 16, 2007

Iniciatyva

@ 18:00 |

Aš gyvenu Savanorių prospekte daugiabutyje name. Praeitą savaitę kilo mintis, kad laiptinėje reikėtų išsivalyti langus, o po to perdažyti jų rėmus. Ilgai su vyru vargome, kol atsukome varžtus, nes jau senokai niekas nebuvo valęs tų langų. Bet labai maloniai nuteikė kituose butuose gyvenantys jauni kaimynai - jie pasisiūlė padėti. Tai jauni žmonės, nuomojantys butus.

Gera iniciatyva užkrečia žmones - kitą dieną virš mūsų gyvenančios studentės medikės plovė savo aukšto laiptus. Pagalvojau, kad daugumoje atvejų gyvenime mes kiekvienas turime ne reikalauti iš kitų ką nors daryt, bet pirmiausia rodyti savo pavyzdžiu.

Vienas pagyvenęs kaimynas pajuokavo, kad, būdama savivaldybės tarybos nare, aš jau įgijau pakankamą kvalifikaciją dažyti langus. Bet, prisipažįstu, dažydama aš jaučiu malonumą. Prisimenu, man patiko lakuoti parketą, todėl išsilakavau visą butą. Blogybė buvo tik ta, kad lakas labai smirdėjo ir beveik reikėjo dujokaukės.

Dabar dar planuoju perdažyti laiptinės duris.

Komentarai

Ieva

@ 2007-09-17 10:41:45

Laba diena,

noreciau suzinoti daugiau informacijos apie Jusu inicijuota pagyvenusiu zmoniu menesi. Galbut galetumete parasyti apie sios idejos gimima ir kokiu rezultatu tikites. Dekoju.

kun. Skaidrius

@ 2007-09-23 14:57:43

Glėbys sveikinimų Jūsų asmeninės Šventės proga, mieloji garbioji dr. Loreta, iš Paberžės. Daug gražių iniciatyvų, sveikatos, sėkmės, Dievulio palaimos Jūsų nesibaigiančiuose įvairialypiuose Darbo baruose.
Pasiilgusiai, nuoširdžiai - kun. Skaidrius

Emilis

@ 2007-09-25 13:29:53

Respekta :D

Loreta Kudarienė

@ 2007-09-30 16:41:27

Gerb. Kunige Skaidriau!
Iš visos širdies dėkoju už gražius sveikinimus!Dažnai prisimenu Jūsų poezijos skaitymus Kauno kartų namuose.Mūsų gyventojai taip pat nepamiršta Jūsų.Prisimenu ir mūsų paskutinį susitikimą Kėdainiuose, kur taip pat liejosi Jūsų poezijos posmai.
Linkiu Jums daug sveikatos, gražių kūrybinių minčių ir sėkmės Jūsų įvairiapusėje veikloje.
Nuoširdžiai - Loreta

Vardas: