Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 11, 2007

Privatūs senelių namai

@ 16:20 |

Vakar su grupe darbuotojų iš socialinių reikalų skyriaus lankėmės privačiuose senelių namuose Vaišvydavoje. Buvo labai įdomu apsilankyti šiuose namuose, kadangi buvau girdėjusi daug gerų atsiliepimų apie šiuose namuose teikiamas socialines paslaugas.

Senelių namai įsikūrę privačiame name. Aplinka gražiai sutvarkyta: aplinkui daug medžių ir dar žaliavo gražiai nupjauta žolė. Ant namo nėra iškabos bet, darbuotojos teigimu, informacija perduodama iš vienų žmonių kitiems tiesiogiai. Šiuose namuose gali apsigyventi virš 20 gyventojų. Kambariai įvairaus dydžio - nuo vienviečio iki šešiaviečio. Praktiškai visi gyventojai gulintys ir dauguma jų sunkios būklės. Gyventojai priimami iš visos Lietuvos. Mokamas mokestis - 1200 litų per mėnesį. Be to dar reikia turėti savo grikių lukštų čiužinį, savo patalynę ir sauskelnes. Seneliai gyvena dviejuose aukštuose, maistas nešiojamas į kambarius. Kadangi į antrą aukštą yra labai statūs laiptai, (kurie šiuo metu remontuojami) seneliai kambariuose rakinami. Teko pastebėti, kad visi seneliai švarūs ir nei viename kambaryje nesijautė blogo kvapo.

Apie personalą. Dienos metu dirba virėja ir slaugytoja, be to dar yra 6 slaugytojų padėjėjos, kurios dirba po 2 ir keičiasi kas 3 parą.

Mano pastebėjimai. Visi gyvenantys seneliai yra blogos sveikatos būklės, todėl šiuos namus galima vadinti slaugos namais. Šiuo metu ši socialinė paslauga yra labai reikalinga, kadangi į savivaldybei priklausančius senelių namus priimami tik tie asmenys, kurie neturi darbingų vaikų, o slaugos ligoninėse ligoniai gali būti laikomi tik 4 mėnesius, apmokant už šią paslaugą iš ligonių kasų pinigų. Pratęsus buvimą, reikia individualiai mokėti virš 2 tūkstančių. Taigi ši paslauga gali naudotis vaikai, kurie turi sergančius tėvus ir negali patys namuose juos prižiūrėti. Iš kitos pusės man sukėlė abejonių palyginti silpna materialinė bazė bei labai mažas plotas, skirtas vienam gyventojui, todėl, mano nuomone, ateityje gali kilti sunkumų įsigyjant licenziją, reikalingą stacionariai globos įstaigai. Lyginant šią įstaigą su Kauno m. savivaldybei priklausančiais Panemunės senelių namais bei Kauno kartų namais tiek įrangos, tiek erdvės, tiek remonto atžvilgiu būtų stiprus pranašumas valdiškųjų naudai. Bet reikėtų labai pasidžiaugti, kad darbuotojų atlyginimai šioje įstaigoje beveik dvigubai viršija darbuotojų atlyginimus valdiškuosiuose senelių namuose, kas gali turėti didelę įtaką darbuotojų motyvacijai ir paslaugos kokybei.

Aš sveikinu šią iniciatyvą, įkuriant šiuos namus ir tikiu, kad ateityje įsikurs daugiau privačių namų, teikiančių dar įvairesnes socialines paslaugas.

Komentarai

vai vai

@ 2008-12-25 04:05:46

as girdejau kitus atsiliepimus apie vaisvydavos namus, deja deja

"Čia Jūsų namai"

@ 2009-03-25 18:06:22

Laba diena,

nuo š. m. gegužės 1 g. Garliavoje, Kauno raj. pradeda veikti nauji senelių ir neįgaliųjų trumpalaikės ir ilgalaikes globos namai, kuriuose jaukioje namų aplinkoje bus teikiamos kvalifikuotos paslaugos.

Kontaktai pasiteiravinui:
Tel. 8 648 93864
El. paštas: cia_jusu_namai@yahoo.com

Janina

@ 2009-06-03 08:24:35

Laba diena.Mano tetis suparalyzuotas,ji priziurime namuose siuo metu. Noreciau vasarai i globos namus .Mane domina kaina ir kokia tvarka galima pas jus patekti?

Emerencija

@ 2009-06-08 17:15:20

:) labas,radau jusu laiskutį apie slaugos namus,ir butent garliavos.galiu jus informuoti,nes pacios tevelis ten gulejo.deja tik desimt dienu,spejau pasiimti bandau po truputy pastatyti ant koju,vilciu jau daug neturiu aisku jis sirgo po 5 insultu ,parkinsono sindromas.zodziu daug visko bet nuvezem iten dar ant savo koju stovinty,bet po 10 dienu pasiiemiau ir pateko i reanimacija,zodziu ruosiu dokumentus ir nes padaviau i teisma uz tokia slauga! jai i kapus nuvaryt zmogu norit siuskit ten

Rasa

@ 2009-06-12 09:07:23

...tai tikra tiesa. Mano ligoniukas ir dabar guli Garliavoje. Kaip nors istversim. Gaila bet ten jau taip yra jei sunkus ligonis ir nors kiek vaiksto tai po keliu dienu jis jau nevaikscios, gules lovoje su uzdetais lovos sonais kad neiskristu ar neisliptu ir dar raminamuju gaus. Maitina kaip manikenus pila ir niekas nelaukia ir neziuri spejo sukramtyti ar ne, nori valgyti turi speti ir nespringti. Jeigu ligoniui reikia isgerti sesias tabletes tai visas sesias sudeda i sauksta su kose ir ryk kaip sugebi. Kencia ir ligoniai ir artimieji matydami tokius vaizdus, jei pastarieji mato, nes yra kurie atveza palieka ir pamirsta menesiui ar visiem trim.
Priklauso nuo personalo yra slauguciu nuosirdziu o yra sesuciu kurios ziuri i ta ligoni kaip i darzove. Ir niekam nepasiskusi, nepasiguosi, nepatinka - vaziuok namo. Daktarai i palata ateina tik tada kai paguldo o temperaturu ir spaudimu tai tikrai ten niekas nematuoja jeigu nesiskundi ir nepaprasai. Yra ligoniu kurie nekalba jiems irgi niekas nematuoja nei spaudimo nei daktarai uzeina paziureti.
Vaikstantiems ir kalbantiems ten tikras rojus, bet ko tada ten vaziuoti kai liga taves nepririsa prie lovos, tada tupineji namuose kur ir savos sienos gydo. Viskas mumyse mes tokie jau zmones vieni kitiems be uzuojautos ir supratimo tik galvoji is kur ta lycna pinigeli nugvelbti, ateini i palata pakedeni pagalve ir atlyginima gauni. Dar speji zurnalus ir laikrascius perskaityti, kavos atsigerti ir darbdaviui padejuoti oi kaip sunku, stuburai nelaiko. GEDA!

Rima

@ 2009-06-13 15:12:02

apie ka cia rasote, apie "cia musu namai"?

Rasa

@ 2009-06-14 18:54:40

Garliavos slaugos ir palaikymo ligonine, Vytauto g. 61.

rita

@ 2009-06-25 14:16:55

tai vežkit i privačius namus,tai bus ir jums gerai ir senuoliui

socialine darbuotoja

@ 2009-08-18 07:50:52

na ir baisu tai ka perskaiciau cia...uzdaryt tokius seneliunamus reikia...as ir dirbu seneliu namuose, bet cia wisi stengiasi, kad seneliui tik geriau butu, tik patys seneliai prilipe prie lovu nei i lauka nori eiti ar iki valgykleles nueiti...bet kai sitaip kai su zwerimis elgiasi tai baisu tada:(zwerys...kas tiem senoliam beliko, reikia stengtis, kad jie linksmai ir nekankinamai ta likusi sawo gwenimeli nugyventu...

Giedre

@ 2009-09-02 16:06:56

Garliavos slaugos ligonineje jau 3 menesius esu paguldziusi teta. Ten svaru, tvarkinga, bet.... jokio zmoniskumo. Jei norit, kad senolis numirtu, ten vezkit greiciau. Duoda valgyt, keicia patalyne, atnesa vaistus ir viskas. Vyr. gydytojas iskrites kaip is medzio, apie ligonius nieko nezino, nes palatose nesilanko visai ir apie savp pacientu bukle nieko nezino, tik kysius labai gerai ima.Seseles, kiek nueinu, vis kavute geria.Zodziu, pasibaisejau. Kai nuvezem, tai vaiksciojo, kalbejo. Jau po savaites nebevaiksciojo, dabar nebekalba, sulyso ziauriai. gal kas zinot neblogu privaciu seneliu namu Kauna ar Kauno raj.?

Ania

@ 2009-09-04 16:39:25

jug yra Slienavoje, garliavoje, vaisvydavoje, zaliakalnyje, kacergineje

Zita, Kaunas

@ 2009-09-09 05:27:28

gerai, kad yra šitas puslapis. Tik gaila, kad patirtinė politikė Kudarienė be jokios nuovokos. Nušiurpom sužinoję, kad naikina Panemunės pensione kelis vienviečius kambarius. tegu pagyvena nors keli senukai ramiau, vieni tuose 9 kvadr. metruose, o ne du kimšt. Kudarienė- beširdė, be supratimo valdžios atstovė. ir dar katalikė matai. gėda už tokį galvojimą. Nerinksim daugiau tokių valdžion. Atrodo, pamaitint, kambarį aptvarkyt- ir gana senam žmogui. Greičiau pati nueitų gyvent į tuos 4 metrus kambaryje, pamatytų, kaip gerai.

Loreta Kudarienė

@ 2009-09-13 17:23:35

Gerb. Zita
Ačiū už komentarą.
Beveik 12 metų dirbau senelių namuose, taigi senų žmonių problemos man tikrai žinomos.Jeigu pageidautumėte, galėtume susitikti ir Jumis galėčiau supažindinti.
Dabar yra sunkus metas tiek Lietuvoje, tiek Kauno savivaldybėje, todėl nenuostabu, kad visur turime taupyti pinigus. Tiek Kartų namų ,tiek Panemunės senelių namų direktorės pačios numatė įstaigų lėšų taupymo būdus.Panemunės senelių namai, turėdami 75 vietas įsteigs dar papildomai 6 vietas, o Kartų namai, esant 26 vietoms, dar papildomai įrengs 6 vietas. Tokie buvo pačių direktorių Pasiūlymai. Direktorės taip pat pačios sprendžia, kur kurti tas vietas, ar administracinėse patalpose, ar naikinant kelis vienviečius. Aš manau, direktorės, kaip ir turėjo padaryti, prieš tai apklausė senelius ir šiuos klausimus aptarė su senelių tarybomis.

Roma

@ 2009-10-05 09:34:39

Laba diena, p. Loreta,
Labai noreciau susitikti su Jumis asmeniskai ir pasikonsultuoti del slaugos namu. Ruosiame rekonstrukcija -projekta turimoms patalpoms, (noretusi kuo labiau pritaikyti senoliu poreikiams) tik labai painus visi reikalavimai tokiems namams ir truksta patirties. Gal galetumete padet? Pagarbiai Roma. Kaunas

Loreta Kudarienė

@ 2009-10-06 17:13:20

be komentaro

Loreta Kudarienė

@ 2009-10-06 17:23:05


Gerb. Roma!
Šį penktadienį nuo 13 iki 15 val priiminėsiu gyventojus savivaldybėje.Prašau ateikite.Kuo galėsiu ,padėsiu.

Asta (Anglija)

@ 2009-10-16 21:32:28

Sveiki.
As pati dirbu seneliu namuose Anglijoje jau netoli 5 metus. Tokiu dalyku kaip cia rasoma praktiskai nebuna, labiausiai akcentuojamas ir ziurimas dalykas yra ne tai kaip tu lovas paklojai, sutvrakei kambary ir ttt, o bendravimas su senoliais. Jie visi turi jaustis kaip namie. Jei geri kava, gerk i sveikata, bet kartu su senuku, jie tikrai ras apie ka pakalbeti. Kita noreciau pabrezti ypac poniai Kuderienei, Jus snekat apie pinigus, patikekit NUSISYPSOTI ir parodyti demesi senam zmogui, neikainuoja nei cento, man didziausias malonumas kai gaunu sypsena atgal, nors ta viena sekunde praeinat ir nusisypsant senukai pasijaucia daug geriau. Vat butent ko truksta Lietuvoje tai demesio seniems zmonems, tokios sesutes kurioms neidomu tai ka jos daro, turetu buti atleistos, tikrai manau yra dar tokiu kaip as, kuriems yra malonumas daryti kazka gero seniems zmonems, padeti moraliskai likusiam gyvenimo kelyje. As visada susimastau, juk jiems liko nedaug, metai du ar dar 10, bet visi jie zmones ir reikia gerbti uz tai ir duoti viska ka geriausia, jei ne materialiai tai moraliai paremti kai jiems to labiausiai reikia.
Mes visada svenciam gimtadienius, turim zmogu, kuris ateina ir kelias valandas su grupele praleidzia kryziazodziam, pratimams, kuriuos seni zmones labai megsta. O siaip laisvu laiku, mes pacios vedam pamokeles, pramogas, einam i parduotuves kartu, i kino teatra, dramos teatrus ir visur kitur.
Kai paskaiciau cia komentarus, pasidare graudu ir labai pikta! Ka daro direktores, jei nemato kas vyksta??? Juk dabar daug darbuotoju aplink!!! Nera is ko rinktis??? Ar nerupi... Ko gero nerupi! Pas mus labai grieztai kontroliuojama kaip tu bendrauji su senuku, reikia kiekvienam darbuotojui pabaigti koledza, ten moko kaip bendrauti, ka sakyti ir ko ne. As stengiuos bendrauti su visais, kaip kad butu mano artimas, pamastykit, kas bus kai mes busim tokiu metu, arba kas butu jei jusu mylimai mamytei ar tevukui sitaip! Gulesim logos patale, nevalge, negere ir niekam nerupes... Tai yra ziauru!!!
Jei kam dar idomu kaip mes dirbam, ar turit kokiu klausimu ar norit patarimu, rasykit, atrasysiu.
Dar noriu pasakyti, nevisada taip buna idealu, buna labai sunkiu dienu, kai visi kaip susitare nieko nenori, rekia, musasi, keikiasi, bet tam mes ir esam, kad kontroliuotume viska. Tam yra tam tikri kursai, kurie padeda suprasti ligas, kurios paveikia smegenu veikla. O praejus kursus, gerai supranti, kaip tu pats gali nuraminti zmogu, kaip su juo kalbeti. Zodziu Lietuvai dar toli... Nebent kazka praleidau.
Nezinau, reikia steigti gal kokia inspekcija ar ka, ir stabdyti tokius dalykus kas daros dabartiniuose seneliu namuose Lietuvoje.

ramasta@hotmail.co.uk

Asta

lina

@ 2009-10-19 14:05:56

asta,malonu skaityti tavo aprasyma,bet lietuvoje dar ilgai ,ilgai reikes to laukti.lietuvoje pirmoje eileje remiasi i pinigus,o zmogiskumo nera.apie valdiskas imones nera is viso ka ir kalbeti,su senukais elgiamasi ,kaip su nereikalingais daiktais,kad tiktai greiciau atsikratyti.o privatus namai,ne kiekvieno kisenei.nors paskaicius zmoniu nuomones,susidaro nuomone,kad ir cia vyksta visokiu dalyku

Jolita

@ 2009-11-05 10:37:04

Laba diena! Visi labai gražiai kalba ir rašo, bet, kai reikia išsamiau ką nors sužinoti prasideda durų varstymas per valdiškas instancijas, vieni nuo kitų stumia. Ar mūsų valstybėje dirba visai nekompetetingi specialistai? Esu 4 kurso studentė, studijuoju KTU, socialinius mokslus. Apie "senelius" seniai mintys sukasi. Būtent dabar, kai nagrinėju ES paramą, iškilo dar daugiau klausimų. Gal yra galimybė susitikti ir sužinoti artimesnę tiesą? Dėkoju.

Sigita

@ 2009-11-06 22:27:14

Kodel ta valdininke taip isgyre tuos sl namus, matyt, kad nenusirdziai

laimute/

@ 2009-11-10 07:14:18

esu slaugytoja,turiu aukstaji issilavinima medicinoje 22 darbo stazas noriu kurti privacius slaugos namus nuo ko pradeti

laimute/

@ 2009-11-10 07:14:20

esu slaugytoja,turiu aukstaji issilavinima medicinoje 22 darbo stazas noriu kurti privacius slaugos namus nuo ko pradeti

Rimante

@ 2009-11-15 14:33:22

Laimute, pradekite nuo verslo plano.

Loreta Kudarienė

@ 2009-11-15 17:24:41

Gerb.Jolita!
Lapkričio 20 d savivaldybėje 108 kab. nuo 13 iki 15 val priiminėsiu gyventojus. Prašau ateikite.

Rimantas

@ 2009-11-16 15:44:34

Laba diena,
Gal galetumete pranešti Vaišvydavos senelių namų kontaktus (adresą)? Ačiū.

REGINA

@ 2009-11-18 05:49:54

Vaisvydava, Mergasalio 10, savininke p.Julija, tel.nr.865110802

Rimantas

@ 2009-11-18 06:41:50

Labai dėkoju.

Dijana

@ 2009-11-19 16:56:41

gal kas turite informacijos apie berzenu seneliu namus.kokios salygos koks personalas.aciu

reilija

@ 2009-11-21 11:46:32

laba diena,as esu susidurus su k.griniaus slaugos ligonine(viciunuose) ir esu labai patenkinta.ir ne tik as bet ir mano artimas zmogus,kuris ten gydosi.labai siltas,geras kolektyvas,nauja direktore labai rupinasi ligoniu sveikata ir maistu.aplinka nuostabi.susisiekimas geras vaziuoja autobusas ir mikriukas

Atstovas

@ 2009-11-22 13:56:03

Laba diena, gerbiami šio tinklalapio lankytojai, mes žinojome, kad Lietuvoje vyrauja nešvari konkurencija, bet, kad ji pasiekusi tokį lygį, mes netikėjome.Labai apmaudu, kad šiame tiklalapyje pilamas purvas su komentarais, kurie tiesiog išgalvoti, o jo moderatorė, kaip suprantame ponia L.Kudarienė, nelabai ir gilinasi į jos tinklalapyje skelbiamų komentarų tikrumą ar pagrįstumą, na ir savaime suprantama, kad tikrai gerai dirbantys žmonės turintys savo privačius slaugos namus, nukenčia nuo kitų, jau senai reputaciją susigadinusių slaugos namų savininkų, kurie šiame tinklalapyje nevaržomai turį teisę rašyti komentarus, pasivadinę: buvusiais darbuotojais, ar panašiai, taip sudarydami potencialiems klientams bloga nuomonę, apie musų vykdomą privačią slaugą, nors nei vienas darbuotojas per visus tuos metus, pas mus nepasikeitė. Musų klientai, musų atžvilgiu taip pat neturėjo jokių nusiskundimų ( bent jau realus ), o ne šiame tinklalapyje išgalvoti.
Kas liečia skleidžiamą, netinkslingą informaciją musų "Kačerginės globos namų" atžvilgiu, jau esame pridavę pareiškimą interntinės policijos padaliniui, o jie jau savo ruoštu tikrai isiaiškins, kas čia prirašė savo minčių, kurios visiškai prasilenkia su logika ir tiesa.Musų internetinis tinklalapis: WWW.SENJORUROJUS.COM , prošome pažiūrėti, taip pat ten rasite visus musų kontaktinius duomenis, galite atvažiuoti, tikrai parodysime sąlygas, kuriomis gyvena musų gyventojai, leisime pabendrauti su darbuotojais ir tikrai galesite pamatyti tiek šaldytuvą, tiek meniu.
O su ponia L.Kudariene, mes taip pat greitu laiku susisieksim, kad ir ji galėtų įsitikinti, kad ne viskas, kas jos tinklalapio komentaruose rašoma "teisinga", manome, kad tokius komentarus reiku išnagrinėti išsamiau ir trinti be perspejimo.
Pagarbiai jums

Viktorija

@ 2009-11-23 18:44:06

Jolita, gal but galetum parasyti savo emeila, noreciau su tavim pabendrauti sia tema.(KTU socialiniai mokslai).

Preila

@ 2009-11-24 18:23:08

Labai paliko didelis ispudis informacijos apie salygas siu globos namu.Tikrai dvelkia atsakomybes ir demesio isskirtinis pagrindas siu namu gyventojams.Savininke tikrai verta pagarbos siam reikalingam ir kilniam darbui,ir tapusiam jos gyvenimui budui.Isskirtines kantrybes ir visiems geru dienu....

???

@ 2009-11-25 20:28:46

PREILAI - apie kokius namus cia rasote?

d

@ 2009-12-07 12:24:35

Kai pagalvoji, kiek tie suniukai turi iÅ”kentėti... toks elgesys kuria dvasinÄÆ skausmą, kuris neprilyginamas su jokiu fiziniu skausmu. Miela skaityti ASTOS atsiliepimus-taip ir turi elgtis tikras socialinis darbuotojas. Pasiskaičius socialinio darbo teorijas atrodo taip viskas gražu, o pasiklausius atsiliepimų (vargiai jie iÅ”galvoti- raÅ”oma sava, arba artimo žmogaus patirtis)tampa nebeaiÅ”ku-kam tada iÅ” viso reikalinga tokia specialybė?? žmogus, nebaigęs Å”ių studijų manau neabejotinai atliktų Å”ias pareigas geriau...aiÅ”ku, nekalbu apie tikrai motyvuotą žmogų, baigusÄÆ soc. darbo studijas...

laimute

@ 2009-12-08 07:45:28

ar siai dienai naudinga kurti privacius slaugos namus,laukiu komentaru

Kristina

@ 2009-12-15 19:23:26

Gerb. Loreta,
noreciau pasikonsultuoti del privaciu slaugos namu steigimo.
Gal galetumete nurodyti kokius kontaktus Klaipedoje.
Buciau labai dekinga.

Kontaktinis el.pastas hidegirl@gmail.com

REGINA

@ 2009-12-16 15:53:16

GAL KAS ZINOTE KAUNO RAJ,TIKSLU ADRESA IR TEL,PRIVACIU SENELIU NAMU

Loreta Kudarienė

@ 2009-12-20 15:22:54

be komentaro

Loreta Kudarienė

@ 2009-12-20 15:26:07

Gerb. Kristina!
Deja,neturiu kontaktų Klaipėdoje, kurie galėtų Jus pakonsultuoti.
Linkiu Jums gerų švenčių.

Pagarbiai,
Loreta

Rokis

@ 2010-01-13 14:16:46

Gal kas girdejot apie seneliu namus "Uzusaliai" esancius Jonavos rajone Kreslynu kaime? Per kiek laiko ten senukus numarina? Per pora savaiciu ar per pora menesiu?

Irenija

@ 2010-01-17 16:40:41

be komentaro

Irenija

@ 2010-01-17 16:54:38

Esu lankiusi daug slaugos namu.Vaisvydavos slaugos kiemas nepritaikytas ligoniams,nera suoliuku(gal tuoj pat pastatys),sunkiausi ligoniai antrame aukste,langai mazi,reiskia i lauka nevezami...jiems nesilyginti su valdiskais slaugos namais(daug nutyliu),o dvigubas atlyginimas zmoniskesnio personalo nepadaro.

kaunietis

@ 2010-02-19 05:26:31

apie k.griniaus namus panemuneje galiu pasakyti tik tai,kad jeigu norit greiciau numarinti ,tai vezkit ten mano mama ten sudege per menesi,nereikejo ne paskirtu keturiu.o isgeresniu galiu pagirti tik sen. namus, esancius vilkaviskio raj.jie randasi buv.dvaeo sodyboje,pav neprisimenu,bet tame regione jie vieninteliai.kolektyvas nuosirdus,maistas tikrai geras.net sugeba i ekskursijas isvezti senelius,tik gal vietu jie turi mazokai.senukai svarus,sotus yra kur pasivaikscioti

kaunietis

@ 2010-02-19 05:41:29

prisiminiau pav.-didvyziu seneliu namai-pensionatas

kaunietis

@ 2010-02-19 05:52:40

o ir dar-seneliu namai,pensionatai turetu buti viesosios,ne pelno siekiancios imones,nes visi zinom-kur pelnas,-ten nei gerumo,nei uzuojautos nera ko laukti.na ,o apie pjautynes intrigas kauno soc.rupybos sektoriuje teko gana daug girdeti...

Teresė

@ 2010-02-23 10:04:32

Gerb. Loreta,
noreciau pasikonsultuoti del privaciu slaugos namu steigimo.
Gal galetumete nurodyti kokius kontaktus.
Buciau labai dekinga.

Daiva

@ 2010-03-22 10:52:38

perskaiciau komentarus,susidariau nekokia nuomone,kokie zmones mes esame pikti.saunuoliai privaciu slaugos namu savininkai,kad sugebate tokiais visiems sunkiais metais,dar padeti ir seniems zmonems.Linkiu jums grazesniu ir sviesesniu pavasario dienu.lietuve is uzsienio

Loreta Kudarienė

@ 2010-03-22 14:55:48

Gerb. Terese!
Prašau skambinkite tel 868604885 arba rašykite loreta@skopos.lt

asta

@ 2010-04-01 14:36:29

vilkaviskio raj. seneliu namai

Margarita

@ 2010-05-07 09:35:25

Nesuprantama ponios Loretos pozicija - isteigusi seneliu namus, o bijo bet kokio viesumo. Tai kur suo pakastas???/
Ar todel,kad atsiliepimuose tiesa raso ir seneliais cia visiskai nesirupinama????

ona

@ 2010-05-07 09:39:12

Mūsų vizija:

Globos namai, kuriuose gyventojai jaustųsi saugūs ir mylimi lyg savo namuose.

Mūsų tikslas:

Padėti Jums visapusiškai pasirūpinti Jūsų artimuoju.

Dievuliau......

Lina

@ 2010-05-11 15:56:16

jaigu norite geros prieziuros savo artimajam siulyciau paguldyti i K.Griniaus slaugos ligonine.pasikeitus ligonines direktoriui sioja ligonineja visapusiskai pasikeite ir tvarka,jokio kvapo,senelei yra labai priziureti,geras maistas,direktore reikli savo personalui. Personalas draugiskas,ligoni apkabins ir paguos. Nesulyginsi nei su raudonu kryzium,kur vyrai nenuskutami jai slaugei neduosi i kisene. Griniaus ligonineja viskas yra aukstam lygyja.

vida

@ 2010-05-11 16:03:07

as pritariu linai kadangi mano mama dabar guli griniaus ligonineje tikrai tvarka ligonineje yra idiali tik reikalingas remontas prieziura ligoniu tikrai gera personalo darbas sunkus bet nei vienos nesutiksi susiraukusios visos sypsosi.

Marytė

@ 2010-05-12 10:30:10

Laba diena,
Apie K. griniaus slaugos namus galima būtų daug rašyti, tačiau tik jau ne pagiriamuosius žodžius, deja. Kvapas baisus, bando smilkalais panaikinti, tačiau ne labai sekasi.Gydytojų neteko matyti, jos tik rytais būna.Patalynė prižiūrima, bent jau mūsų ligonės tikrai švari, kaip kitų - nežinau.Palatos labai mažos, indai baisūs, o maistas - visą laiką kažkokios košės, neaiškios sriubos.Tik daug ką pušynas atperka, jei ligonis vaikšto, tai puiku.O tai, kad už dyką skuta ar prausia- nesąmonė, už viską reik susimokėti, visą laiką reik pinigėlių palikti.Rašau, kadangi dabar guli ligonė ten, visą laiką pinigėlių prašo ir pasakoja, kad nagus kirpo, ar tai prausėsi, tai 5, tai 10Lt davė.Sakysit nebūtina duoti, bet kam tada ima slaugutės?Prieš tai rašiusiom komentarą darbuotojom Linai ir Vidai, o gal būt tai tas pats asmuo, siūlyčiau pasikartoti lietuvių kalbos taisykles, labai jau daug klaidų...

darbuotoja

@ 2010-08-04 16:44:27

pamirskit tas koses k.griniaus ligonineje maistas yra geras pamirskit ir smilkalus nes ju nenaudoja siulyciau uzeiti ir pamatysit kaip viskas yra pasikeite pinigu slaugutes nepraso o jei patys duodate tai ko verkslianate

Dalia

@ 2010-08-20 06:48:44

Vakar lankiau giminaitę Vilkijos slaugos namuose ir pasibaisėjau. Vos įžengus pro duris supykino nuo baisaus kvapo,palatose dar baisiau- tvanku, smirda ir t.t. Praleidau 2 val.ir per tą laiką nemačiau jokio personalo, spėjau padėti kelioms senutėms, kurios prašė įvairių paslaugų, o nuo vienos ligonės vos neteko gintis. Išeidama bandžiau paieškoti darbuotojų,suradau viename kabinete geriančius kavą, norėjau paklausti ar nenorėtų, kad suplaučiau jiems puodelių. Baisu, o sakome , kad žmonės brangina savo darbo vietas.

Lina

@ 2010-09-07 21:51:34

"Rokis
@ 2010-01-13 14:16:46

Gal kas girdejot apie seneliu namus "Uzusaliai" esancius Jonavos rajone Kreslynu kaime? Per kiek laiko ten senukus numarina? Per pora savaiciu ar per pora menesiu?"

Močiutės ten ne vienerius metus gyvena ir puikiai jas prižiūri.. Kas ir sugalvotų to klaust? Matomai atsiranda ir tokių, kurie savo giminėm greičiau atsikratyt nori. Deja kažkam, bet jei atiduosit močiutę į tuos senelių namus, tai ji ten gyvens ilgai ir laimingai...

Lina

@ 2010-09-07 21:53:29

Beje, nesu susidūrusi su daug senelių namų, bet Užusalių namuose neteko jaust kokio blogo tvaiko, matomai kur švara palaikoma ir vėdinama, tokių problemų nebūna.

Lina

@ 2010-09-07 22:05:25

Na negaliu, čia kai prisiskaičiau blogų atsiliepimų apie senelių namus, tai baisu... Gal čia man vienai papuolė tokius gerus senelių namus surasti? Nė blogo kvapo ten, nė nieko.. Senelius puikiai maitina, aplinka gan jauki viduj, lauke išvis rojus.. yra ir kur atsisėst bobutėms, ir dar stalas lauke, pati mačiau kaip močiutės arbatėlę su tortu lauke valgo.. Kas čia sakė, kad personalo nesutiko globos namuose? Negana ten, kad slaugė visada būna netoli, tai ir pati šeimininkė visada maloni ateina pasisveikint, visą informaciją gali suteikt, žino kada kuri bobutė kokios nuotaikos tą dieną, ką gėrė, ką valgė ir kokios nuotaikos..Beje nėra jokių neiškių sriubų ir košių, užusaliuose ir naminių cepelinų išverda, ryte niekas nekelia močiučių anksti, kada pabunda, tada gauna pusryčius.. Gal pasirodys kaip kokia reklaminė agitacija, nu bet garantuoju, kad nė vieno atsiliepimo blogo nerasit niekur, netikiu, kad nepatenkintų paslaugom yra. Rekomenduoju šimtu procentų.

egidijus

@ 2010-09-15 08:55:21

sveiki mielieji, rasote visokias nesamones apie slaugos namus patys ten neguleja. esu su visiska negalia ir pabuvojas ne vienoje istaigoje. ir patikekit tai yra baisu ir nezmoniska. mes tas vietas vadinam mirties namai,ten atsikrato artimieji nereikalinga nasta ir vargu. nelinkeciau niekam ten kankintis, netikekit pasakom kas jum seka, nebent jum nereikalingas artimas zmogus

lankytoja

@ 2010-09-15 18:11:07

sveiki. turim ligoniuke Garliavos slaugos namuose. siek tiek ispudziu: skyriaus vedejas: vienareiksmiskai nepatiko, jo diagnoze buvo pasakymas "ruoskites". ka ruostis? ikapes nupirkti??? sesutes, slaugutes normalios: lyg ir malonios, sypsosi kol lankytojus mato, kai mes iseinam - neaisku kaip ten. kitas bjaurus dalykas. yra vienisu senoliu, jiems slaugos namai "parupina" soc darbuotoja, kuri itikina senolius vaziuoti pas notara (ar pati ji atsiveda) ir pasirasyti sutartele... del pensijos, o gal ir del likusio turto. o po to visi pinigelius dalinasi.
gal kas nors galetu atkreipti i tai demesi?

Fausta

@ 2010-09-20 08:58:16

laba diena, gerb. Loreta gal galetumet man padeti esu studente is Klaipedos ir turiu parengti projekta butent apie privacia seneliu globos namus. Noreciau kad jus man suteiktumet informacijos apie tai kaip reikia ikurti , kokius dokumentus reikia tureti, kiek uztrunka sis procesas ir pan.

Rasa

@ 2010-10-19 10:30:09

laba diena, perskaičiau atsiliepimus apie slaugos ligonines Kaune. Šiurpu. Gal kas galėtų patarti kur galima būtų nevežti sunkų liginiuką kuris jau du metai guli ant patalo, norisi nors menesi pailseti, bet kur tie šilti namai o ne ligonių lageriai? Gal gerb. Loreta patartų?

Milda

@ 2010-10-26 19:25:33

Šiltą ir jaukią aplinką galite rasti naujuose privačiuose namuose Jurbarko r., smulkesne info - internetiniame puslapyje - www.senjorunamai.eu.
Galite skambinti nurodytas telefonais.

Sekmes bei kantrybes slaugant tevelius ir artimuosius,

Pagarbiai,
MILDA

karolis

@ 2010-11-06 22:32:43

....naujiena!!!!,,,...NAUJI SENELIU NAMAI!!!....Kaune Vaisvydavoje prie Kauno mariu,....WWW.SENELIUROJUS.LT......tel 860039338.

Irina

@ 2010-11-26 15:26:42

Sveika visiems labai idomus pasakojimai. As esu gymusi Lietuvoje dabartiniu metu gyvenu Amerikoje. Ivairios nuomones suskambejo apie Seneliu Namus. As dirbu kompanijoje kurioje mes rupinomes invalidais arba is seniasnio amziaus zmonems. Geras darbas as turiu menedziario pozicija. Taigi mano nuomono Lietuvai dar toli eti iki geros kokybiskos prieziuros.
As gavau 100 sauskelniu is savo klientu 10 deziu. Galeciau atsiusti i Lietuva pagelbeti uz gera kaina. Dydis Midium-Large Jeigu reikia duokite zinoti parasykite man emaila dennert_irina@yahoo.com.

irina

@ 2010-11-26 15:28:53

arba gal kokie seneliu namai suinteresuoti nupirkti uz minimalia kaina. As zinau sauskelnes yra gan brangus Lietuvoje o pas mane darbe jie tiesiog guli ir dulkes seda!!!!

danguole

@ 2010-11-26 15:35:02

be komentaro

sese

@ 2011-01-08 14:10:18

Sveiki.
Apie slaugos namus galiu pasakyti tiek- ar jie privatus, ar valdiski- esme ta pati. Jei zmogus sunkioj buklej, kur nieko daugiau padaryti neimanoma, tai jo bukle pagereti negali. O slaugos namu darbuotojai nera pajegus padryti daugiau, nei jie gali. Kiek ligoniu ziuri viena slaugytoja slaugos ligonineje? As tiksliai nezinau, bet girdejau kad nakti viena tenka ir apie 60 pacientu. Mastykim mielieji logiskai- ka gali vienas zmogus padaryti turedamas tiek pacientu? Todel tai ir vadinasi "Slaugos ir palaikomojo gydymo ligonine". Tai vadinasi- palaikome kol laikosi..
As dirbu ligonineje, skyriuje kurio pacientai daznai isvaziuoja i slaugos ligonines. Jie ten gyvena neilgai. Bet..musu skyriuje mes tokiu pacientu turime viena slaugytoja du. Ar galima smerkti tu slaugos ligoniniu darbuotojus? Ne. Cia ne darbuotojai kalti. Kalta sistema. O ka cia keisti? Nezinau. Jei zinociau, nebuciau slaugytoja.

Irmantas

@ 2011-01-28 13:31:52

Sveiki. Cia mano pazistamas nori nedydeli vesbuti (500 kv. m.) mazame miestelije prie Vilniaus pertvarkyti i privacius seneliu namus. Gal kas pasidalins info apie tokiu namu steigyma, ar galima gauti parama is kokiu nors fondu, ES ar privaciu, pastato rekonstrukcijai pritaikant siam tikslui?... Gal kas rase verslo plana? Buciau labai dekingas, nes pats nesu kompetetingas (esu teisininkas, o cia matyt reikia verslininko igudziu). Mano e-mailas irmantasd@mail.lt

Mindaugas

@ 2011-04-13 10:39:01

Privatūs senelių ir neįgalių žmonių slaugos namai, slaugo senelius ir negalia turinčius žmones . Teikiame paslaugas seneliams iš visos lietuvos. Visą išsamią informacija ir fotonuotraukas rasite mūsų interneto tinklapyje www.seneliuslaugosnamai.xe.lt Senelių globos namų tel.837-244-312; 860083801,867558822


Ovidijus

@ 2011-08-16 08:39:32

Laba diena,
yra tokia mintis isteigti seneliu namus. Mane domintu sia tema viskas: biznio planas-projektas, kokie dokumentai reikalingi steigiant, kokie sunkumai laukia, seneliu namu struktura ir t. t. Tikrai buciau dekingas gauti informacija i emaila: olukosiunas@gmail.com
Pagarbiai,
Ovidijus Lukosiunas

zinka

@ 2011-10-16 20:13:47

mirties isvados buna badas tiek jusu amziaus ziede tiek ir cia jus esat pydarai

Liuda to Ovidijus

@ 2011-10-17 20:04:00

Jei senelių namus pradedi kurti kaip "biznio" planą - esi pasmerktas žlugti.

virta

@ 2011-10-18 21:25:30

kodel tokia nuomone? ar jau su tuo susidurete

Vakare

@ 2011-11-07 06:10:35

Siuo metu irengineju privacius slaugos ir globos namus Siauliuose. Biurokratija didele, investicijos taip pat. Vienu pasiklausai -labai reikia tokiu istaigu, kiti saukia, jog valdiskos istaigos puikiausiai tenkina Lietuvos gyventoju poreikius. Bet noro turiu daug padaryti taip, kad tokiu komentaru, kokie cia yra, liktu zymiai maziau.

Aldona

@ 2011-11-22 19:47:21

o Dieve,na ir prisiskaiciau komentaru,zmones,ateis diena kai visi busime seneliai ar noretumet,kad su jumis kiti elgtusi taip, kaip kai kurie elgiates su senais zmonemis,kiekvienas sustokite akimirka ir paklauskite saves;kokia sirdi as turiu?ar tikrai as esu toks besirdis,niekas nepraeina be atlygio...visada zinokite tai.Mano svajone,tureti seneliu namus ir tokius,kad seni zmones ten butu laimingi.Kiekvienas zino ko jis nori,kad butu laimingas,bet ar kiekvienas zino kaip padaryti,kad butu kiti laimingi..

Lara

@ 2011-12-20 17:36:52

turejau dziaugsma karsinti savo baba, garbe dirgti UK seneliu namuose, Graikijoje priziureti senelius,todel turiu pagrinda ir svaru, kad ne tik Lieuva, bet visas pasaulis yra pasikores ant pinigu, naudos virves. Gyvena po 12 "gyvu lavonu" kambary...buna dienu, kad pamirstama viena ar kita pamaitinti. Krutantys senukai "seriami" kaip zasys, nes kitaip neimanoma,,,tu turi 5-7 minutes laiko ji pamaitinti, nes viskas kaip armijoje-turi tilpti i minutes. Mane ISMETE, nes as blogai dirbau-tiksliau neisitekdavau i laika. Man kyla klausimas ar tikrai visiskai sunaikintas zmoniskumas? mano gyvenimo tikslas, svajone tureti Namus i kuriuos gali ateiti, prisiglausti, apsigyventi (is esmes) bet kas. Idomu man pareiskus toki nora viesai, po kiek dienu pasiulytu pasiilseti durniu namuose? Kodel reikia biznio, planu, pelno ataskaitu, ant ezero kranto, kabelines TV. Juk zmogui tiek nedaug reikia-supratimo, saugumo, gero zodzio, silumos,ramybes, pasitikejimo-savo zmogaus GERU AKIU! Kada suvoksime, kad mes sveciai sioje zemeje...ir viena diena mums nebeegzistuos nei banku griutys, nei fondai ir nebegalesime pykti, bet ir nusisypsoti taip pat...gal but susale, alkani ir nezmoniskai vienisi. as noriu irodyti, kad Pasaulis, Lietuva ne be geru zmoniu, tik - vienas lauke tu ne karys. Aciu, kad sugaisote laika skaitydami...tiesiog turejau "issakyti" nes atrode, kad uzdusiu. jei kam norisi tiesiog parasyti-parasykite lgureckiene@yahoo.com GYVENIMAS YRA GRAZUS

vedejas

@ 2012-01-03 15:07:54

Senam zmogiu geriausia namuose.Pasamde slaugytoja dar ir sutaupysit.As dirbau privaciuse slaugos nanuose.Sunku isklausyk kiekviena zmogu kai dviese slaugai 45.Reikia pamaitint ir sauskelnias pakeist ir rybus perrenkt,fiziskai neimanoma.Ir tuose privaciuose nieko gero...Zmogui reikia bendravimo kad isklausytu ji ir kartu pabutum.

Gerda

@ 2012-01-03 21:56:46

Kaip prisiskaitai,tai tikrai baisu darosi.Nu nejaugi jau nera istaigu,kur zmones dirbtu su sazine prisieke hipokrato priesaikas???Mano mama turi psichine negalia,kartais noriu pailseti.Gal kas zinot kur Kaune butu galima itaisyti toki ligoni nors trumpam laikui,kur ji priziuretu kaip priklauso,o ne padetu numirt...

anonimas

@ 2012-01-30 12:53:00

Laba diena,
Galvoju įkurti nedidelius senelių namus. Ieškau informacijos ar tai įgyvendinama. Gal kas žinote kokie dokumentai reikalingi steigiant, reikalavimai patalpoms, kokie sunkumai laukia, seneliu namu struktura ir t. t.
Iš anksto AČIŪ! greta_kavaliauskaitė@yahoo.de
Pagarbiai,
Greta Kavaliauskaitė

jurgita

@ 2012-02-27 12:23:14

Laba diena,
yra tokia mintis isteigti seneliu namus privaciam name. Mane domintu sia tema viskas: biznio planas-projektas, kokie dokumentai reikalingi steigiant, kokie sunkumai laukia, seneliu namu struktura ir t. t. Tikrai buciau dekinga gauti informacija. tinneorama@gail.com

Genute

@ 2012-03-01 22:37:52

Laba diena,
aš taip pat turiu minčių įkurt nedidelius senelių namus privačioje valdoje. Ar tai įmanoma įgyvendinti? Galbūt kas nors galėtų suteikti informacijos, domina viskas: nuo ko pradėti, kokie dokumentai steigimui, reikalavimai patalpoms ir t.t. Būčiau Labai dėkinga ievalenk@yahoo.com

Zosiuke

@ 2012-03-19 06:37:53

Sveiki, pradejom dometis seneliu globos namu ikurimu Vilniuje. Cia, deja, konkurencija nezmoniska ir sansu mazai ikurti seneliams namus.

Voldemaras

@ 2012-03-19 09:55:42

Laba diena, gal yra pilnas senelius ir neįgaliuosius įvairiai slaugančių namų sąrašas su papildoma informacija? Ar nereikėtų kokio nors koordinacinio centro?

loreta Kudarienė

@ 2012-03-19 19:34:54

Kaune Socialinių paslaugų skyriuje galima gauti informaciją apie savivaldybei priklausančias ir privačias globos įstaigas

Gileta

@ 2012-05-02 20:18:02

Atidaryti nauji slaugos namai Domeikavoje
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros bei viduriniojo medicinos persolanalo paslaugas. Visą parą budi medikas (bendrosios praktikos slaugytoja).
+370 640 28209

Mindaugas

@ 2012-08-15 13:41:02

Sveiki,
Esu socialinis darbuotojas.Labai norėčiau dirbti privačiuose senelių namuose.Vilnius ir Vilniaus raj.

Pagarbiai,
Mindaugas Norkus
Socialinis darbuotojas
norkus02@gmail.com
867791280

Amelija

@ 2012-08-16 13:44:17

Norėčiau rasti reabilitacijos ar slaugos centrą Kauno mieste. Turiu seną mamą, kuri serga Alchaimerio, Parkinsono ligomis, sutrikusi kraujotaka, o šiuo metu yra po žarnyno operacijos. Pašalino storąją žarną ir išvedė stomą. Esmė tame, kad sekantį mėnesį man darys širdies operaciją. Po to seks reabilitacija. Padėtis be išeities? Norėčiau rasti nors 3 mėnesiams, kas kas ją priglaustų. Gyvenu Kaune. Gal turėtumėte kokių pasiūlymų. Priešingu atveju, reikia man perkelti savo operaciją

Loreta Kudarienė

@ 2012-08-16 19:28:20

Jūsų mamą 4 mėnesiams galima būtų paguldyti į slaugos ligoninę. Siuntimą į slaugos ligoninę parašo Jūsų šeimos gydytoja.Po to su siuntimu Jūs kreipiatės į Slaugos ligoninės direktorių.

gertruda

@ 2012-10-02 16:50:15

Laba diena,noreciau isteigti privacius seneliu namus Kaune,savo nuosavam name,noreciau gaut info,kokie reikalavimai ir normatyvai seneliu apgyvendinimui ir personalui.Kur galeciau rasti tokia informacija.Ar savininkas turi tureti soc.darbuotojo issilavinima?kokiu dokumentu reikia ir t.t.Esant galimybei prasau paorentuoti.
Su pagarba Gertuda

vaidute

@ 2012-10-12 13:43:26

noreciau placiau suzinoti apie kaune vaisvydavoje ,,seneliu rojus,, slaugos namus.Kodel pas juos truksta darbuotoju priziuret senelius ar tai sunkus darbas ar per sunkus kruvis pakomentuokit kas zinote.

Skaiste

@ 2012-10-22 11:53:27

Sveiki, paskaicius kometarus pasidare siek tiek liudna, kad situacija nesikeicia. Esu baigusi socialini darba, ir atlikinejau praktika Panevezio seneliu namuose-slaugos ligonineje. Ten zmogiskumo taip pat sunku rasti, taciau atvykus i praktika Panevezio rajone Gustoniu seneliu namuose, supratau - viltis yra.
Ir kilo man ideja sukurti savo seneliu namus, taciau visiskai nenutuokiu nei nuo ko pradeti nei kaip tai padaryti. Tuo labiau, turim gave palikima-savo seneliu sodyba, graziame vienkiemyje, bet lesu irengimui nezinau is kur paimti.
Jeigu kas galite patarti, ar bent uzvesti ant kelio, kaip ikurti savo seneliu namus, busiu labai dekinga.
mano el. pastas skaistek@inbox.lt

Indre

@ 2012-11-21 11:51:51

Atsidaro nauji senelių globos - slaugos namai netoli Kauno m. centro. Išsamesnė informacija telefonu 868575983.
www.medgloba.lt

Kristina

@ 2013-01-11 11:21:45

Kas turite savo artima ir noretume ji aprupinti namų šiluma kreipkites į
Privatūs senjorų globos namai „Senjorų Vila”
Mūsų privalumas, jog esame įsikūrę ramioje vietoje, netoliese bažnyčios ir parduotuvių, kur, esant pageidavimui, senjorai galės apsilankyti savarankiškai arba palydimi.
tel: 8(37) 552258
Nes mums svarbu kiekvienas gyvenantis zmogus, jis mums tampa kaip seimos nariu.

Mes garantuojame rūpestį, supratingumą ir meilę kiekvienam mūsų gyventojui. Net vienišiausias žmogus pas mus pasijus, kaip šeimoje!

Jei turite ligonių ir slaugote namuose, mes taip pat galime Jums padėti. Teikiame karštą maistą Aleksoto, Garliavos rajonuose, galime sutvarkyti kambarius, aplinką, padėti išmaudyti, pabudėti prie sergančio žmogaus.

Edma

@ 2013-01-31 19:42:08

nesvaikit.vaisvydavoj mergasalio gatvej superinis aptarnavimas

Inga

@ 2013-02-05 00:59:52

Buvau aš toj Vaišvydavoje,labai toli nuvažiuot ir lankyt nepatogu. O ir meluot nereikėtų, nešventvagiaukit su ta mergasalio gatve , ten gi baisu.O tas"Senjorų Rojus" prie didelės kūdros, ten seneliai įkrist gali, nesaugu.O Senjorų Vila išties ačiū Kristinai, kad parašė, tikrai nuostabūs namai,ne tik įrengti pagal paskutinius reikalavimus , bet ir jaukūs. Kalbėjom su gyventojais , visi patenkinti, džiaugiasi, myli vadovę, ir darbuotojos fainos, ne mėlynais veidais, kaip kai kur.Mes savo močiutę susitarėm vežti į Senjorų Vilą.

Audronė

@ 2013-02-05 01:11:53

Ponia LOreta, Jūs pati paskambinkit į socialinį skyrių ir pasidomėkit ką Jums pasiūlys per namus, jei norėtumėt guldyt savo artimą. Ten vieni tik namai reklamuojami, atrodo, kad kitų ir nėra, vis Senjorų Rojus arba Amžiaus Žiedas.Kodėl? Todėl kad Jūs taip dirbat, savus kišat. Gi nesunku tą Kauną apvažiuot ir pamatyti. Kodėl nesakot tų vietų kur tikrai geri namai. Socialinis nemini Rožukienės įmonės, Senjorų Vilos, o kažkokius tik nevykusius. Bet kodėl P. Loreta?

vida

@ 2013-02-05 22:05:08

Pasipylė skelbimai,kad atsidaro ten ar ten nauji senelių namai. Visi metas į verslą, o iš tikro reiktų pagalvoti ar aš galėsiu mylėti, atjausti seną žmogų?Ar aš jiems padėti sugebėsiu?gi tai mūsų senstantys tėvai, artimiji, seserys, broliai. Juk visiems turi būti gerai : ir tam kas sensta ir tam kas prižiūri , vistik tai žiauriai sunkus darbas.Pagalvokit.Čia reikia ne tik imti, bet ir duoti...Ponia Loreta, negalima tik maskuoti senus gerus draugus, laikas eina, ilgai nenuslėpsit, gerai dirbantys išryškės, nepakeičiamų nėra,pasikeis darbuotojai soc rūpybos skyriuje, ką tada kalbėsit, gi visur betvarkė, pažintys, kiek galima taip vadovauti? Ką pasėsit , tą ir pati pjausit... Tikiu, kad sąžinė pas Jus sugrįš... Nemaskuokit blogai dirbančių...

Kotryna

@ 2013-02-19 19:15:38

Norėčiau paklausti, kada Kauno mieste pradės veikti integrali pagalba neįgaliesiems namuose ? Gal kas nors girdėjote ?

Kotryna

@ 2013-05-05 07:32:29

Atsakymo nesulaukiau, galima prielaida,tokios pagalbos nereikia, nes tai reali pagalba neįgaliajam, o ne pelnas verslininkui(uždarant savo patalpose)

Pupa

@ 2013-05-14 11:27:00

Www.edjuva.lt

olga

@ 2013-08-23 11:19:30

labai saunu,,kad rupinamasi senais ,taciau pasiulymai seneliu namu direktoriaus darbuotojams dirbti savanoriskai ir be atlyginimo ir duodant pasirasyti anketa,kurioje nenurodomas nei darbo pobudis ,nei valandu skaicius,o parasyta,kad isipareigoji dirbti dykai ir po 15 val.per para,kazkaip nesiderina su auksciau issakyta nuomone,o lankytis komisijom tokiose ir panasiose istaigose reiktu nepranesus is anksto ir ne kava gerti su vadovais,o paziureti ka ir kaip priversti dirbti slaugytojai

danute

@ 2014-02-09 10:16:19

j au keletas metu priimu senelius kurie vaiksto ,neturintys artimuju ,arba artimieji dirba uzsienyje ,buna tokiu,kurie eturi kur gyventi,arba prarade dokumentus padedu sugryzti i normalu gyvenima .Savo sodyboje Jonavos raj.Rami nuostabi vieta,miske.Visada padesiu.kreipkites.369asta@.Gmail.com

rute

@ 2014-03-24 18:12:07

Labas vakaras.Prisiskaiciau yvairiu nuomoniu,bet vistiek nepraradau noro ykurti senoliu namus.Tik va nezinau nuo ko pradeti.Gal kas zinote ir galetumet patarti (patalpas turiu).Rasykite ozeragis63@gmail.com Susisieksiu,busiu labai dekinga.

Ilona

@ 2014-05-31 15:40:57

Lietuvoje žmones kenčia nuo nekokybiškos slaugos todėl, kad slauga užsiema visi, bet tik ne slaugytojai. Jug slauga t.y didžiulis, neatsiliekantis nuo medicinos, mokslas. Skaudu, kad Lietuvoje neleidžia tai speialybei vystytiis. Todėl mūsų žmones niekad neturės to, ką turi užseniečiai. Profesionalus slaugytojai priversti teikti paslaugas už Lietuvos rybų. Lietuvoje yra labai žemas profesijos statusas, atlyginimas, bei seuros kompetenijos. Kaip ir buvo rašyta, gydytojai turi aukštą statusą, vadovauja slauga (nors ir neturi ts srities žinių), neprieina prie ligoniuko it t.t.

Asta L

@ 2014-06-15 13:29:08

gal atsirastu zmogus galintis priziureti senute jos namuose uz tikrai verta to darbo atlyginima.Raseiniu rajone Vidukles miestelyje.matau is komentaru kad visur gal but gerai bet namuose geriausia

ojoj

@ 2014-08-07 19:18:48

ojoj, prižiūrėkime savo tėvus tiek, kiek galime, nes patekti į senelių namus - baisus dalykas, pvz., Kaune, Jasaičio gatvėj vadinamas ,,Amažiaus žiedas" toks baisus, toks nevykęs. Seneliai kasdien šaukiasi pagalbos, bet nepanašu, kad sulaukia. O jau ankšta, dvokia, viskas nušiurę

sos

@ 2014-11-04 11:30:50

tikra tiesa yra ta ,neatiduodik savo tevus i seneliu namus,geriau patikekit namuose lauks apsikakojes kol ateisit sutvarkyti nei seneliu namuose.kad jus busit priziureti tik blefas jus saugos kad numirtumete taip kad neprikiptumete,jeigu soc.darbuotoja su diplomu ateina i darba surugusi tai ka ji gali paguosti na nebent pasakyti kad numirus nei valgyt nei gert nieko nereikes.pati esu sios specialybes atstove bet kad ir kaip buna sunku nekalbu apie savo problemas sypsaus ir stengiuosi kad salia manes esanciam butu gera,kad jis jaustusi reikalingas ypatingas,siulyciau negadinti sios geros specialybes ir visom merginom kurios nesugeba ilysti i kito zmogaus kaili pasirinkti kita specialybe.ir patikekit privatus globos namai tai tas pats kaleimas,ar noretumete savo ore senatve praleisti kaleime ??????

komentuotojui ojoj

@ 2014-11-13 09:16:28

Sveiki,gal galite parašyti man el.paštu rrrutast@gmail.com
Taip pat esame susidure su siais namais. Aciu.

Socialinė

@ 2014-12-17 15:37:13

Sveiki, esu socialinė darbuotojaa. Ir žinokit, tikrai manau, kad noriu praleisti savo senatvę senelių namuose. Dėl ko.. Pirmiausia matau kaip gyvena žmonės slaugydami senus asmenis, savo tėvus, tetas dėdes ar senelius. jie yra pavargę. gyvena tik tuo savo globotiniu. neturi savo gyvenimo. Dauguma globėjų negali suprasti :"kaip jis taip sugriuvo, kodėl jis ant manęs šaukia?.." Daugiasia artimieji nori, kad būtų seneliui gerai ir jis būtų mylimas, bet kas galvoja apie artimuosius? Kaimynas, kuris sako:" Žinai.... Ta Kaimynka atidavė savo mamą į senelių namus, tai jau buto nori.. ot , kokia.." Pasižiūrėkit į artimuosius ,kurie patys saugo žmogų namuose. Kas iš jo lieka?.. O dar ir trūksta praktikos, nervai, nemiga.... Kas iš to išeina? po kažkiek laiko reikia slaugyt ir patį artimąjį, jei ne nuo fizinės sveikatos bėdų, tai nuo psichologinių. O kurios šiai dienai yra didesnės?..
Antra, žmogus gyvenantis su kitais panašaus amžiaus asmenimis turi su kuo bendrauti. Einant per daugiabučių rajonus galima dieną pamatyti ne vieną ant lango pasikabinusią bobutę, kuri stebi kas vyksta už lango. O žinot kodėl? Nes nėra nieko namuose. televizorius vėl rodo ta patį, o laikraščių neįmato.. Sako, kaimynai paskui tai ko ji vėl ant to lango? O gi galėtų pabendraut, atnešti pyrago ir paklausyti kaip buvo jai gerai jaunystei, Kaimynam tai pusė valandos, o bobutei dvi dienas nuotaika ir net sveikata pagerėja.
Nežinau, kiekvienas kalba iš savo patirties, bet aš vistiek noriu savo senatvei gyventi senelių namuose, pakalbėt turėsiu su kuo, valgyt bus,pagalba bus profesionali, o artimieji galės ramiai gyventi savo gyvenimą. matydami kas dedasi aplinkui...

dirbusi

@ 2015-01-04 16:25:58

Esu dirbusi slaugos namuose kaune silainiuose,baltu prospektas 137f, tai galiu pasakyti ilgai neisdirbau nes man buvo per sunku, ten labai dideli reikalavimai, seneliai priziurimi puikiai, dirbti sunku labai bet s
avo artimuosius jai reiketu guldyciau tik ten nes zinociau kad jie patikimose rankosealdona

@ 2015-03-14 15:24:48

prasom parasyti daugiau apie Senjoru vila...

Irena

@ 2015-09-07 21:11:37

laba ,skaitau ir net graudu ,visokiom ligom serga musu lietuvos sinjorai ,sinjores ,jiems reikia suteikti meiles ,silumos ,daug uzsiimti su jais ,daug muzikos ,dainu ,sokiu ,kaip pvz,Vokietyjoje kurioje as pati dirbu ,ateiti pas juos paglostyti kaip mazus vaikus,duoti savo siluma ,meile ,svesti visiokias sventes su jais ,tada bus atsiliepimai geri ,kava lauke gerti

Josephamab

@ 2015-09-20 08:05:29

Siemka
Zerknął ktokolwiek tą witerynę i napisał coś o jej wyglądzie? https://Awokado.co.pl/ - ta strona

Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej.

jane

@ 2015-09-26 12:44:44

Labas,
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir įmonių pagal aiškia ir suprantama forma ir būklės. susisiekti šiandien mums elektroniniu paštu adresu: (saintloans@hotmail.com)

Vardas: