Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 11, 2007

Privatūs senelių namai

@ 16:20 |

Vakar su grupe darbuotojų iš socialinių reikalų skyriaus lankėmės privačiuose senelių namuose Vaišvydavoje. Buvo labai įdomu apsilankyti šiuose namuose, kadangi buvau girdėjusi daug gerų atsiliepimų apie šiuose namuose teikiamas socialines paslaugas.

Senelių namai įsikūrę privačiame name. Aplinka gražiai sutvarkyta: aplinkui daug medžių ir dar žaliavo gražiai nupjauta žolė. Ant namo nėra iškabos bet, darbuotojos teigimu, informacija perduodama iš vienų žmonių kitiems tiesiogiai. Šiuose namuose gali apsigyventi virš 20 gyventojų. Kambariai įvairaus dydžio - nuo vienviečio iki šešiaviečio. Praktiškai visi gyventojai gulintys ir dauguma jų sunkios būklės. Gyventojai priimami iš visos Lietuvos. Mokamas mokestis - 1200 litų per mėnesį. Be to dar reikia turėti savo grikių lukštų čiužinį, savo patalynę ir sauskelnes. Seneliai gyvena dviejuose aukštuose, maistas nešiojamas į kambarius. Kadangi į antrą aukštą yra labai statūs laiptai, (kurie šiuo metu remontuojami) seneliai kambariuose rakinami. Teko pastebėti, kad visi seneliai švarūs ir nei viename kambaryje nesijautė blogo kvapo.

Apie personalą. Dienos metu dirba virėja ir slaugytoja, be to dar yra 6 slaugytojų padėjėjos, kurios dirba po 2 ir keičiasi kas 3 parą.

Mano pastebėjimai. Visi gyvenantys seneliai yra blogos sveikatos būklės, todėl šiuos namus galima vadinti slaugos namais. Šiuo metu ši socialinė paslauga yra labai reikalinga, kadangi į savivaldybei priklausančius senelių namus priimami tik tie asmenys, kurie neturi darbingų vaikų, o slaugos ligoninėse ligoniai gali būti laikomi tik 4 mėnesius, apmokant už šią paslaugą iš ligonių kasų pinigų. Pratęsus buvimą, reikia individualiai mokėti virš 2 tūkstančių. Taigi ši paslauga gali naudotis vaikai, kurie turi sergančius tėvus ir negali patys namuose juos prižiūrėti. Iš kitos pusės man sukėlė abejonių palyginti silpna materialinė bazė bei labai mažas plotas, skirtas vienam gyventojui, todėl, mano nuomone, ateityje gali kilti sunkumų įsigyjant licenziją, reikalingą stacionariai globos įstaigai. Lyginant šią įstaigą su Kauno m. savivaldybei priklausančiais Panemunės senelių namais bei Kauno kartų namais tiek įrangos, tiek erdvės, tiek remonto atžvilgiu būtų stiprus pranašumas valdiškųjų naudai. Bet reikėtų labai pasidžiaugti, kad darbuotojų atlyginimai šioje įstaigoje beveik dvigubai viršija darbuotojų atlyginimus valdiškuosiuose senelių namuose, kas gali turėti didelę įtaką darbuotojų motyvacijai ir paslaugos kokybei.

Aš sveikinu šią iniciatyvą, įkuriant šiuos namus ir tikiu, kad ateityje įsikurs daugiau privačių namų, teikiančių dar įvairesnes socialines paslaugas.

Komentarai

Ana

@ 2008-10-06 11:03:41

Sveiki
Gerb.Loreta Kudariene. As seniai jau susidomejusi esu sia veikla, butent privaciu seneliu namu ikurimu. Pasirasiusi minimalu verslo plana, ketinau pradeti sia minti vystiti bei konsultuotis su zmonemis, ismanaciais sioje srytyje nuo A-Z, taciau del tam tikru aplinkybiu visas procesas pas mane sustojo. Dab ketinu vel pradeti viska is naujo. Sakykite prasom, ar jau yra skirtas kazkoks finansavimas is ES fondu ar kitu paramos fondu saneliu namams isteigti? Ar privacius senuoliu namus privatus asmenys privalo steigti savo lesomis? Vis delto manau tokiu privaciu namu Lietuvoje turetu buti daugiau, taciau zmones turintys geras idejas, dazniasuai neturi toms idejom igivendinti pinigu, todel geros idejos tisiog yra pasmerktos "mirti". Dekoju. Atrasykite prasdau man i e-maila kasarka@hotmail.com kai tik turesite laiko. Sirdingai dekoju!

Jeigu yra daugiau zmoniu suinteresuotu seneliu namu steigimu, prasom rasykite man.

vai vai

@ 2008-12-25 04:05:46

as girdejau kitus atsiliepimus apie vaisvydavos namus, deja deja

"Čia Jūsų namai"

@ 2009-03-25 18:06:22

Laba diena,

nuo š. m. gegužės 1 g. Garliavoje, Kauno raj. pradeda veikti nauji senelių ir neįgaliųjų trumpalaikės ir ilgalaikes globos namai, kuriuose jaukioje namų aplinkoje bus teikiamos kvalifikuotos paslaugos.

Kontaktai pasiteiravinui:
Tel. 8 648 93864
El. paštas: cia_jusu_namai@yahoo.com

Janina

@ 2009-06-03 08:24:35

Laba diena.Mano tetis suparalyzuotas,ji priziurime namuose siuo metu. Noreciau vasarai i globos namus .Mane domina kaina ir kokia tvarka galima pas jus patekti?

Emerencija

@ 2009-06-08 17:15:20

:) labas,radau jusu laiskutį apie slaugos namus,ir butent garliavos.galiu jus informuoti,nes pacios tevelis ten gulejo.deja tik desimt dienu,spejau pasiimti bandau po truputy pastatyti ant koju,vilciu jau daug neturiu aisku jis sirgo po 5 insultu ,parkinsono sindromas.zodziu daug visko bet nuvezem iten dar ant savo koju stovinty,bet po 10 dienu pasiiemiau ir pateko i reanimacija,zodziu ruosiu dokumentus ir nes padaviau i teisma uz tokia slauga! jai i kapus nuvaryt zmogu norit siuskit ten

Rasa

@ 2009-06-12 09:07:23

...tai tikra tiesa. Mano ligoniukas ir dabar guli Garliavoje. Kaip nors istversim. Gaila bet ten jau taip yra jei sunkus ligonis ir nors kiek vaiksto tai po keliu dienu jis jau nevaikscios, gules lovoje su uzdetais lovos sonais kad neiskristu ar neisliptu ir dar raminamuju gaus. Maitina kaip manikenus pila ir niekas nelaukia ir neziuri spejo sukramtyti ar ne, nori valgyti turi speti ir nespringti. Jeigu ligoniui reikia isgerti sesias tabletes tai visas sesias sudeda i sauksta su kose ir ryk kaip sugebi. Kencia ir ligoniai ir artimieji matydami tokius vaizdus, jei pastarieji mato, nes yra kurie atveza palieka ir pamirsta menesiui ar visiem trim.
Priklauso nuo personalo yra slauguciu nuosirdziu o yra sesuciu kurios ziuri i ta ligoni kaip i darzove. Ir niekam nepasiskusi, nepasiguosi, nepatinka - vaziuok namo. Daktarai i palata ateina tik tada kai paguldo o temperaturu ir spaudimu tai tikrai ten niekas nematuoja jeigu nesiskundi ir nepaprasai. Yra ligoniu kurie nekalba jiems irgi niekas nematuoja nei spaudimo nei daktarai uzeina paziureti.
Vaikstantiems ir kalbantiems ten tikras rojus, bet ko tada ten vaziuoti kai liga taves nepririsa prie lovos, tada tupineji namuose kur ir savos sienos gydo. Viskas mumyse mes tokie jau zmones vieni kitiems be uzuojautos ir supratimo tik galvoji is kur ta lycna pinigeli nugvelbti, ateini i palata pakedeni pagalve ir atlyginima gauni. Dar speji zurnalus ir laikrascius perskaityti, kavos atsigerti ir darbdaviui padejuoti oi kaip sunku, stuburai nelaiko. GEDA!

Rima

@ 2009-06-13 15:12:02

apie ka cia rasote, apie "cia musu namai"?

Rasa

@ 2009-06-14 18:54:40

Garliavos slaugos ir palaikymo ligonine, Vytauto g. 61.

rita

@ 2009-06-25 14:16:55

tai vežkit i privačius namus,tai bus ir jums gerai ir senuoliui

socialine darbuotoja

@ 2009-08-18 07:50:52

na ir baisu tai ka perskaiciau cia...uzdaryt tokius seneliunamus reikia...as ir dirbu seneliu namuose, bet cia wisi stengiasi, kad seneliui tik geriau butu, tik patys seneliai prilipe prie lovu nei i lauka nori eiti ar iki valgykleles nueiti...bet kai sitaip kai su zwerimis elgiasi tai baisu tada:(zwerys...kas tiem senoliam beliko, reikia stengtis, kad jie linksmai ir nekankinamai ta likusi sawo gwenimeli nugyventu...

Giedre

@ 2009-09-02 16:06:56

Garliavos slaugos ligonineje jau 3 menesius esu paguldziusi teta. Ten svaru, tvarkinga, bet.... jokio zmoniskumo. Jei norit, kad senolis numirtu, ten vezkit greiciau. Duoda valgyt, keicia patalyne, atnesa vaistus ir viskas. Vyr. gydytojas iskrites kaip is medzio, apie ligonius nieko nezino, nes palatose nesilanko visai ir apie savp pacientu bukle nieko nezino, tik kysius labai gerai ima.Seseles, kiek nueinu, vis kavute geria.Zodziu, pasibaisejau. Kai nuvezem, tai vaiksciojo, kalbejo. Jau po savaites nebevaiksciojo, dabar nebekalba, sulyso ziauriai. gal kas zinot neblogu privaciu seneliu namu Kauna ar Kauno raj.?

Ania

@ 2009-09-04 16:39:25

jug yra Slienavoje, garliavoje, vaisvydavoje, zaliakalnyje, kacergineje

Zita, Kaunas

@ 2009-09-09 05:27:28

gerai, kad yra šitas puslapis. Tik gaila, kad patirtinė politikė Kudarienė be jokios nuovokos. Nušiurpom sužinoję, kad naikina Panemunės pensione kelis vienviečius kambarius. tegu pagyvena nors keli senukai ramiau, vieni tuose 9 kvadr. metruose, o ne du kimšt. Kudarienė- beširdė, be supratimo valdžios atstovė. ir dar katalikė matai. gėda už tokį galvojimą. Nerinksim daugiau tokių valdžion. Atrodo, pamaitint, kambarį aptvarkyt- ir gana senam žmogui. Greičiau pati nueitų gyvent į tuos 4 metrus kambaryje, pamatytų, kaip gerai.

Loreta Kudarienė

@ 2009-09-13 17:23:35

Gerb. Zita
Ačiū už komentarą.
Beveik 12 metų dirbau senelių namuose, taigi senų žmonių problemos man tikrai žinomos.Jeigu pageidautumėte, galėtume susitikti ir Jumis galėčiau supažindinti.
Dabar yra sunkus metas tiek Lietuvoje, tiek Kauno savivaldybėje, todėl nenuostabu, kad visur turime taupyti pinigus. Tiek Kartų namų ,tiek Panemunės senelių namų direktorės pačios numatė įstaigų lėšų taupymo būdus.Panemunės senelių namai, turėdami 75 vietas įsteigs dar papildomai 6 vietas, o Kartų namai, esant 26 vietoms, dar papildomai įrengs 6 vietas. Tokie buvo pačių direktorių Pasiūlymai. Direktorės taip pat pačios sprendžia, kur kurti tas vietas, ar administracinėse patalpose, ar naikinant kelis vienviečius. Aš manau, direktorės, kaip ir turėjo padaryti, prieš tai apklausė senelius ir šiuos klausimus aptarė su senelių tarybomis.

Roma

@ 2009-10-05 09:34:39

Laba diena, p. Loreta,
Labai noreciau susitikti su Jumis asmeniskai ir pasikonsultuoti del slaugos namu. Ruosiame rekonstrukcija -projekta turimoms patalpoms, (noretusi kuo labiau pritaikyti senoliu poreikiams) tik labai painus visi reikalavimai tokiems namams ir truksta patirties. Gal galetumete padet? Pagarbiai Roma. Kaunas

Loreta Kudarienė

@ 2009-10-06 17:13:20

be komentaro

Loreta Kudarienė

@ 2009-10-06 17:23:05


Gerb. Roma!
Šį penktadienį nuo 13 iki 15 val priiminėsiu gyventojus savivaldybėje.Prašau ateikite.Kuo galėsiu ,padėsiu.

Asta (Anglija)

@ 2009-10-16 21:32:28

Sveiki.
As pati dirbu seneliu namuose Anglijoje jau netoli 5 metus. Tokiu dalyku kaip cia rasoma praktiskai nebuna, labiausiai akcentuojamas ir ziurimas dalykas yra ne tai kaip tu lovas paklojai, sutvrakei kambary ir ttt, o bendravimas su senoliais. Jie visi turi jaustis kaip namie. Jei geri kava, gerk i sveikata, bet kartu su senuku, jie tikrai ras apie ka pakalbeti. Kita noreciau pabrezti ypac poniai Kuderienei, Jus snekat apie pinigus, patikekit NUSISYPSOTI ir parodyti demesi senam zmogui, neikainuoja nei cento, man didziausias malonumas kai gaunu sypsena atgal, nors ta viena sekunde praeinat ir nusisypsant senukai pasijaucia daug geriau. Vat butent ko truksta Lietuvoje tai demesio seniems zmonems, tokios sesutes kurioms neidomu tai ka jos daro, turetu buti atleistos, tikrai manau yra dar tokiu kaip as, kuriems yra malonumas daryti kazka gero seniems zmonems, padeti moraliskai likusiam gyvenimo kelyje. As visada susimastau, juk jiems liko nedaug, metai du ar dar 10, bet visi jie zmones ir reikia gerbti uz tai ir duoti viska ka geriausia, jei ne materialiai tai moraliai paremti kai jiems to labiausiai reikia.
Mes visada svenciam gimtadienius, turim zmogu, kuris ateina ir kelias valandas su grupele praleidzia kryziazodziam, pratimams, kuriuos seni zmones labai megsta. O siaip laisvu laiku, mes pacios vedam pamokeles, pramogas, einam i parduotuves kartu, i kino teatra, dramos teatrus ir visur kitur.
Kai paskaiciau cia komentarus, pasidare graudu ir labai pikta! Ka daro direktores, jei nemato kas vyksta??? Juk dabar daug darbuotoju aplink!!! Nera is ko rinktis??? Ar nerupi... Ko gero nerupi! Pas mus labai grieztai kontroliuojama kaip tu bendrauji su senuku, reikia kiekvienam darbuotojui pabaigti koledza, ten moko kaip bendrauti, ka sakyti ir ko ne. As stengiuos bendrauti su visais, kaip kad butu mano artimas, pamastykit, kas bus kai mes busim tokiu metu, arba kas butu jei jusu mylimai mamytei ar tevukui sitaip! Gulesim logos patale, nevalge, negere ir niekam nerupes... Tai yra ziauru!!!
Jei kam dar idomu kaip mes dirbam, ar turit kokiu klausimu ar norit patarimu, rasykit, atrasysiu.
Dar noriu pasakyti, nevisada taip buna idealu, buna labai sunkiu dienu, kai visi kaip susitare nieko nenori, rekia, musasi, keikiasi, bet tam mes ir esam, kad kontroliuotume viska. Tam yra tam tikri kursai, kurie padeda suprasti ligas, kurios paveikia smegenu veikla. O praejus kursus, gerai supranti, kaip tu pats gali nuraminti zmogu, kaip su juo kalbeti. Zodziu Lietuvai dar toli... Nebent kazka praleidau.
Nezinau, reikia steigti gal kokia inspekcija ar ka, ir stabdyti tokius dalykus kas daros dabartiniuose seneliu namuose Lietuvoje.

ramasta@hotmail.co.uk

Asta

lina

@ 2009-10-19 14:05:56

asta,malonu skaityti tavo aprasyma,bet lietuvoje dar ilgai ,ilgai reikes to laukti.lietuvoje pirmoje eileje remiasi i pinigus,o zmogiskumo nera.apie valdiskas imones nera is viso ka ir kalbeti,su senukais elgiamasi ,kaip su nereikalingais daiktais,kad tiktai greiciau atsikratyti.o privatus namai,ne kiekvieno kisenei.nors paskaicius zmoniu nuomones,susidaro nuomone,kad ir cia vyksta visokiu dalyku

Jolita

@ 2009-11-05 10:37:04

Laba diena! Visi labai gražiai kalba ir rašo, bet, kai reikia išsamiau ką nors sužinoti prasideda durų varstymas per valdiškas instancijas, vieni nuo kitų stumia. Ar mūsų valstybėje dirba visai nekompetetingi specialistai? Esu 4 kurso studentė, studijuoju KTU, socialinius mokslus. Apie "senelius" seniai mintys sukasi. Būtent dabar, kai nagrinėju ES paramą, iškilo dar daugiau klausimų. Gal yra galimybė susitikti ir sužinoti artimesnę tiesą? Dėkoju.

Sigita

@ 2009-11-06 22:27:14

Kodel ta valdininke taip isgyre tuos sl namus, matyt, kad nenusirdziai

laimute/

@ 2009-11-10 07:14:18

esu slaugytoja,turiu aukstaji issilavinima medicinoje 22 darbo stazas noriu kurti privacius slaugos namus nuo ko pradeti

laimute/

@ 2009-11-10 07:14:20

esu slaugytoja,turiu aukstaji issilavinima medicinoje 22 darbo stazas noriu kurti privacius slaugos namus nuo ko pradeti

Rimante

@ 2009-11-15 14:33:22

Laimute, pradekite nuo verslo plano.

Loreta Kudarienė

@ 2009-11-15 17:24:41

Gerb.Jolita!
Lapkričio 20 d savivaldybėje 108 kab. nuo 13 iki 15 val priiminėsiu gyventojus. Prašau ateikite.

Rimantas

@ 2009-11-16 15:44:34

Laba diena,
Gal galetumete pranešti Vaišvydavos senelių namų kontaktus (adresą)? Ačiū.

REGINA

@ 2009-11-18 05:49:54

Vaisvydava, Mergasalio 10, savininke p.Julija, tel.nr.865110802

Rimantas

@ 2009-11-18 06:41:50

Labai dėkoju.

Dijana

@ 2009-11-19 16:56:41

gal kas turite informacijos apie berzenu seneliu namus.kokios salygos koks personalas.aciu

reilija

@ 2009-11-21 11:46:32

laba diena,as esu susidurus su k.griniaus slaugos ligonine(viciunuose) ir esu labai patenkinta.ir ne tik as bet ir mano artimas zmogus,kuris ten gydosi.labai siltas,geras kolektyvas,nauja direktore labai rupinasi ligoniu sveikata ir maistu.aplinka nuostabi.susisiekimas geras vaziuoja autobusas ir mikriukas

Atstovas

@ 2009-11-22 13:56:03

Laba diena, gerbiami šio tinklalapio lankytojai, mes žinojome, kad Lietuvoje vyrauja nešvari konkurencija, bet, kad ji pasiekusi tokį lygį, mes netikėjome.Labai apmaudu, kad šiame tiklalapyje pilamas purvas su komentarais, kurie tiesiog išgalvoti, o jo moderatorė, kaip suprantame ponia L.Kudarienė, nelabai ir gilinasi į jos tinklalapyje skelbiamų komentarų tikrumą ar pagrįstumą, na ir savaime suprantama, kad tikrai gerai dirbantys žmonės turintys savo privačius slaugos namus, nukenčia nuo kitų, jau senai reputaciją susigadinusių slaugos namų savininkų, kurie šiame tinklalapyje nevaržomai turį teisę rašyti komentarus, pasivadinę: buvusiais darbuotojais, ar panašiai, taip sudarydami potencialiems klientams bloga nuomonę, apie musų vykdomą privačią slaugą, nors nei vienas darbuotojas per visus tuos metus, pas mus nepasikeitė. Musų klientai, musų atžvilgiu taip pat neturėjo jokių nusiskundimų ( bent jau realus ), o ne šiame tinklalapyje išgalvoti.
Kas liečia skleidžiamą, netinkslingą informaciją musų "Kačerginės globos namų" atžvilgiu, jau esame pridavę pareiškimą interntinės policijos padaliniui, o jie jau savo ruoštu tikrai isiaiškins, kas čia prirašė savo minčių, kurios visiškai prasilenkia su logika ir tiesa.Musų internetinis tinklalapis: WWW.SENJORUROJUS.COM , prošome pažiūrėti, taip pat ten rasite visus musų kontaktinius duomenis, galite atvažiuoti, tikrai parodysime sąlygas, kuriomis gyvena musų gyventojai, leisime pabendrauti su darbuotojais ir tikrai galesite pamatyti tiek šaldytuvą, tiek meniu.
O su ponia L.Kudariene, mes taip pat greitu laiku susisieksim, kad ir ji galėtų įsitikinti, kad ne viskas, kas jos tinklalapio komentaruose rašoma "teisinga", manome, kad tokius komentarus reiku išnagrinėti išsamiau ir trinti be perspejimo.
Pagarbiai jums

Viktorija

@ 2009-11-23 18:44:06

Jolita, gal but galetum parasyti savo emeila, noreciau su tavim pabendrauti sia tema.(KTU socialiniai mokslai).

Preila

@ 2009-11-24 18:23:08

Labai paliko didelis ispudis informacijos apie salygas siu globos namu.Tikrai dvelkia atsakomybes ir demesio isskirtinis pagrindas siu namu gyventojams.Savininke tikrai verta pagarbos siam reikalingam ir kilniam darbui,ir tapusiam jos gyvenimui budui.Isskirtines kantrybes ir visiems geru dienu....

???

@ 2009-11-25 20:28:46

PREILAI - apie kokius namus cia rasote?

d

@ 2009-12-07 12:24:35

Kai pagalvoji, kiek tie suniukai turi iÅ”kentėti... toks elgesys kuria dvasinÄÆ skausmą, kuris neprilyginamas su jokiu fiziniu skausmu. Miela skaityti ASTOS atsiliepimus-taip ir turi elgtis tikras socialinis darbuotojas. Pasiskaičius socialinio darbo teorijas atrodo taip viskas gražu, o pasiklausius atsiliepimų (vargiai jie iÅ”galvoti- raÅ”oma sava, arba artimo žmogaus patirtis)tampa nebeaiÅ”ku-kam tada iÅ” viso reikalinga tokia specialybė?? žmogus, nebaigęs Å”ių studijų manau neabejotinai atliktų Å”ias pareigas geriau...aiÅ”ku, nekalbu apie tikrai motyvuotą žmogų, baigusÄÆ soc. darbo studijas...

laimute

@ 2009-12-08 07:45:28

ar siai dienai naudinga kurti privacius slaugos namus,laukiu komentaru

Kristina

@ 2009-12-15 19:23:26

Gerb. Loreta,
noreciau pasikonsultuoti del privaciu slaugos namu steigimo.
Gal galetumete nurodyti kokius kontaktus Klaipedoje.
Buciau labai dekinga.

Kontaktinis el.pastas hidegirl@gmail.com

REGINA

@ 2009-12-16 15:53:16

GAL KAS ZINOTE KAUNO RAJ,TIKSLU ADRESA IR TEL,PRIVACIU SENELIU NAMU

Loreta Kudarienė

@ 2009-12-20 15:22:54

be komentaro

Loreta Kudarienė

@ 2009-12-20 15:26:07

Gerb. Kristina!
Deja,neturiu kontaktų Klaipėdoje, kurie galėtų Jus pakonsultuoti.
Linkiu Jums gerų švenčių.

Pagarbiai,
Loreta

Rokis

@ 2010-01-13 14:16:46

Gal kas girdejot apie seneliu namus "Uzusaliai" esancius Jonavos rajone Kreslynu kaime? Per kiek laiko ten senukus numarina? Per pora savaiciu ar per pora menesiu?

Irenija

@ 2010-01-17 16:40:41

be komentaro

Irenija

@ 2010-01-17 16:54:38

Esu lankiusi daug slaugos namu.Vaisvydavos slaugos kiemas nepritaikytas ligoniams,nera suoliuku(gal tuoj pat pastatys),sunkiausi ligoniai antrame aukste,langai mazi,reiskia i lauka nevezami...jiems nesilyginti su valdiskais slaugos namais(daug nutyliu),o dvigubas atlyginimas zmoniskesnio personalo nepadaro.

kaunietis

@ 2010-02-19 05:26:31

apie k.griniaus namus panemuneje galiu pasakyti tik tai,kad jeigu norit greiciau numarinti ,tai vezkit ten mano mama ten sudege per menesi,nereikejo ne paskirtu keturiu.o isgeresniu galiu pagirti tik sen. namus, esancius vilkaviskio raj.jie randasi buv.dvaeo sodyboje,pav neprisimenu,bet tame regione jie vieninteliai.kolektyvas nuosirdus,maistas tikrai geras.net sugeba i ekskursijas isvezti senelius,tik gal vietu jie turi mazokai.senukai svarus,sotus yra kur pasivaikscioti

kaunietis

@ 2010-02-19 05:41:29

prisiminiau pav.-didvyziu seneliu namai-pensionatas

kaunietis

@ 2010-02-19 05:52:40

o ir dar-seneliu namai,pensionatai turetu buti viesosios,ne pelno siekiancios imones,nes visi zinom-kur pelnas,-ten nei gerumo,nei uzuojautos nera ko laukti.na ,o apie pjautynes intrigas kauno soc.rupybos sektoriuje teko gana daug girdeti...

Teresė

@ 2010-02-23 10:04:32

Gerb. Loreta,
noreciau pasikonsultuoti del privaciu slaugos namu steigimo.
Gal galetumete nurodyti kokius kontaktus.
Buciau labai dekinga.

Daiva

@ 2010-03-22 10:52:38

perskaiciau komentarus,susidariau nekokia nuomone,kokie zmones mes esame pikti.saunuoliai privaciu slaugos namu savininkai,kad sugebate tokiais visiems sunkiais metais,dar padeti ir seniems zmonems.Linkiu jums grazesniu ir sviesesniu pavasario dienu.lietuve is uzsienio

Loreta Kudarienė

@ 2010-03-22 14:55:48

Gerb. Terese!
Prašau skambinkite tel 868604885 arba rašykite loreta@skopos.lt

asta

@ 2010-04-01 14:36:29

vilkaviskio raj. seneliu namai

Margarita

@ 2010-05-07 09:35:25

Nesuprantama ponios Loretos pozicija - isteigusi seneliu namus, o bijo bet kokio viesumo. Tai kur suo pakastas???/
Ar todel,kad atsiliepimuose tiesa raso ir seneliais cia visiskai nesirupinama????

ona

@ 2010-05-07 09:39:12

Mūsų vizija:

Globos namai, kuriuose gyventojai jaustųsi saugūs ir mylimi lyg savo namuose.

Mūsų tikslas:

Padėti Jums visapusiškai pasirūpinti Jūsų artimuoju.

Dievuliau......

Lina

@ 2010-05-11 15:56:16

jaigu norite geros prieziuros savo artimajam siulyciau paguldyti i K.Griniaus slaugos ligonine.pasikeitus ligonines direktoriui sioja ligonineja visapusiskai pasikeite ir tvarka,jokio kvapo,senelei yra labai priziureti,geras maistas,direktore reikli savo personalui. Personalas draugiskas,ligoni apkabins ir paguos. Nesulyginsi nei su raudonu kryzium,kur vyrai nenuskutami jai slaugei neduosi i kisene. Griniaus ligonineja viskas yra aukstam lygyja.

vida

@ 2010-05-11 16:03:07

as pritariu linai kadangi mano mama dabar guli griniaus ligonineje tikrai tvarka ligonineje yra idiali tik reikalingas remontas prieziura ligoniu tikrai gera personalo darbas sunkus bet nei vienos nesutiksi susiraukusios visos sypsosi.

Marytė

@ 2010-05-12 10:30:10

Laba diena,
Apie K. griniaus slaugos namus galima būtų daug rašyti, tačiau tik jau ne pagiriamuosius žodžius, deja. Kvapas baisus, bando smilkalais panaikinti, tačiau ne labai sekasi.Gydytojų neteko matyti, jos tik rytais būna.Patalynė prižiūrima, bent jau mūsų ligonės tikrai švari, kaip kitų - nežinau.Palatos labai mažos, indai baisūs, o maistas - visą laiką kažkokios košės, neaiškios sriubos.Tik daug ką pušynas atperka, jei ligonis vaikšto, tai puiku.O tai, kad už dyką skuta ar prausia- nesąmonė, už viską reik susimokėti, visą laiką reik pinigėlių palikti.Rašau, kadangi dabar guli ligonė ten, visą laiką pinigėlių prašo ir pasakoja, kad nagus kirpo, ar tai prausėsi, tai 5, tai 10Lt davė.Sakysit nebūtina duoti, bet kam tada ima slaugutės?Prieš tai rašiusiom komentarą darbuotojom Linai ir Vidai, o gal būt tai tas pats asmuo, siūlyčiau pasikartoti lietuvių kalbos taisykles, labai jau daug klaidų...

darbuotoja

@ 2010-08-04 16:44:27

pamirskit tas koses k.griniaus ligonineje maistas yra geras pamirskit ir smilkalus nes ju nenaudoja siulyciau uzeiti ir pamatysit kaip viskas yra pasikeite pinigu slaugutes nepraso o jei patys duodate tai ko verkslianate

Dalia

@ 2010-08-20 06:48:44

Vakar lankiau giminaitę Vilkijos slaugos namuose ir pasibaisėjau. Vos įžengus pro duris supykino nuo baisaus kvapo,palatose dar baisiau- tvanku, smirda ir t.t. Praleidau 2 val.ir per tą laiką nemačiau jokio personalo, spėjau padėti kelioms senutėms, kurios prašė įvairių paslaugų, o nuo vienos ligonės vos neteko gintis. Išeidama bandžiau paieškoti darbuotojų,suradau viename kabinete geriančius kavą, norėjau paklausti ar nenorėtų, kad suplaučiau jiems puodelių. Baisu, o sakome , kad žmonės brangina savo darbo vietas.

Lina

@ 2010-09-07 21:51:34

"Rokis
@ 2010-01-13 14:16:46

Gal kas girdejot apie seneliu namus "Uzusaliai" esancius Jonavos rajone Kreslynu kaime? Per kiek laiko ten senukus numarina? Per pora savaiciu ar per pora menesiu?"

Močiutės ten ne vienerius metus gyvena ir puikiai jas prižiūri.. Kas ir sugalvotų to klaust? Matomai atsiranda ir tokių, kurie savo giminėm greičiau atsikratyt nori. Deja kažkam, bet jei atiduosit močiutę į tuos senelių namus, tai ji ten gyvens ilgai ir laimingai...

Lina

@ 2010-09-07 21:53:29

Beje, nesu susidūrusi su daug senelių namų, bet Užusalių namuose neteko jaust kokio blogo tvaiko, matomai kur švara palaikoma ir vėdinama, tokių problemų nebūna.

Lina

@ 2010-09-07 22:05:25

Na negaliu, čia kai prisiskaičiau blogų atsiliepimų apie senelių namus, tai baisu... Gal čia man vienai papuolė tokius gerus senelių namus surasti? Nė blogo kvapo ten, nė nieko.. Senelius puikiai maitina, aplinka gan jauki viduj, lauke išvis rojus.. yra ir kur atsisėst bobutėms, ir dar stalas lauke, pati mačiau kaip močiutės arbatėlę su tortu lauke valgo.. Kas čia sakė, kad personalo nesutiko globos namuose? Negana ten, kad slaugė visada būna netoli, tai ir pati šeimininkė visada maloni ateina pasisveikint, visą informaciją gali suteikt, žino kada kuri bobutė kokios nuotaikos tą dieną, ką gėrė, ką valgė ir kokios nuotaikos..Beje nėra jokių neiškių sriubų ir košių, užusaliuose ir naminių cepelinų išverda, ryte niekas nekelia močiučių anksti, kada pabunda, tada gauna pusryčius.. Gal pasirodys kaip kokia reklaminė agitacija, nu bet garantuoju, kad nė vieno atsiliepimo blogo nerasit niekur, netikiu, kad nepatenkintų paslaugom yra. Rekomenduoju šimtu procentų.

egidijus

@ 2010-09-15 08:55:21

sveiki mielieji, rasote visokias nesamones apie slaugos namus patys ten neguleja. esu su visiska negalia ir pabuvojas ne vienoje istaigoje. ir patikekit tai yra baisu ir nezmoniska. mes tas vietas vadinam mirties namai,ten atsikrato artimieji nereikalinga nasta ir vargu. nelinkeciau niekam ten kankintis, netikekit pasakom kas jum seka, nebent jum nereikalingas artimas zmogus

lankytoja

@ 2010-09-15 18:11:07

sveiki. turim ligoniuke Garliavos slaugos namuose. siek tiek ispudziu: skyriaus vedejas: vienareiksmiskai nepatiko, jo diagnoze buvo pasakymas "ruoskites". ka ruostis? ikapes nupirkti??? sesutes, slaugutes normalios: lyg ir malonios, sypsosi kol lankytojus mato, kai mes iseinam - neaisku kaip ten. kitas bjaurus dalykas. yra vienisu senoliu, jiems slaugos namai "parupina" soc darbuotoja, kuri itikina senolius vaziuoti pas notara (ar pati ji atsiveda) ir pasirasyti sutartele... del pensijos, o gal ir del likusio turto. o po to visi pinigelius dalinasi.
gal kas nors galetu atkreipti i tai demesi?

Fausta

@ 2010-09-20 08:58:16

laba diena, gerb. Loreta gal galetumet man padeti esu studente is Klaipedos ir turiu parengti projekta butent apie privacia seneliu globos namus. Noreciau kad jus man suteiktumet informacijos apie tai kaip reikia ikurti , kokius dokumentus reikia tureti, kiek uztrunka sis procesas ir pan.

Rasa

@ 2010-10-19 10:30:09

laba diena, perskaičiau atsiliepimus apie slaugos ligonines Kaune. Šiurpu. Gal kas galėtų patarti kur galima būtų nevežti sunkų liginiuką kuris jau du metai guli ant patalo, norisi nors menesi pailseti, bet kur tie šilti namai o ne ligonių lageriai? Gal gerb. Loreta patartų?

Milda

@ 2010-10-26 19:25:33

Šiltą ir jaukią aplinką galite rasti naujuose privačiuose namuose Jurbarko r., smulkesne info - internetiniame puslapyje - www.senjorunamai.eu.
Galite skambinti nurodytas telefonais.

Sekmes bei kantrybes slaugant tevelius ir artimuosius,

Pagarbiai,
MILDA

karolis

@ 2010-11-06 22:32:43

....naujiena!!!!,,,...NAUJI SENELIU NAMAI!!!....Kaune Vaisvydavoje prie Kauno mariu,....WWW.SENELIUROJUS.LT......tel 860039338.

Irina

@ 2010-11-26 15:26:42

Sveika visiems labai idomus pasakojimai. As esu gymusi Lietuvoje dabartiniu metu gyvenu Amerikoje. Ivairios nuomones suskambejo apie Seneliu Namus. As dirbu kompanijoje kurioje mes rupinomes invalidais arba is seniasnio amziaus zmonems. Geras darbas as turiu menedziario pozicija. Taigi mano nuomono Lietuvai dar toli eti iki geros kokybiskos prieziuros.
As gavau 100 sauskelniu is savo klientu 10 deziu. Galeciau atsiusti i Lietuva pagelbeti uz gera kaina. Dydis Midium-Large Jeigu reikia duokite zinoti parasykite man emaila dennert_irina@yahoo.com.

irina

@ 2010-11-26 15:28:53

arba gal kokie seneliu namai suinteresuoti nupirkti uz minimalia kaina. As zinau sauskelnes yra gan brangus Lietuvoje o pas mane darbe jie tiesiog guli ir dulkes seda!!!!

danguole

@ 2010-11-26 15:35:02

be komentaro

Daiva

@ 2010-12-09 21:12:30

Sveiki,noriu ikurti privacius seneliu namus.Reikia informacijos.Su kuo galeciau pasikonsultuoti? Patalpos yra,dvieju aukstu namas Klaipedoje.
Rasykite, daivap99@hotmail.com

sese

@ 2011-01-08 14:10:18

Sveiki.
Apie slaugos namus galiu pasakyti tiek- ar jie privatus, ar valdiski- esme ta pati. Jei zmogus sunkioj buklej, kur nieko daugiau padaryti neimanoma, tai jo bukle pagereti negali. O slaugos namu darbuotojai nera pajegus padryti daugiau, nei jie gali. Kiek ligoniu ziuri viena slaugytoja slaugos ligonineje? As tiksliai nezinau, bet girdejau kad nakti viena tenka ir apie 60 pacientu. Mastykim mielieji logiskai- ka gali vienas zmogus padaryti turedamas tiek pacientu? Todel tai ir vadinasi "Slaugos ir palaikomojo gydymo ligonine". Tai vadinasi- palaikome kol laikosi..
As dirbu ligonineje, skyriuje kurio pacientai daznai isvaziuoja i slaugos ligonines. Jie ten gyvena neilgai. Bet..musu skyriuje mes tokiu pacientu turime viena slaugytoja du. Ar galima smerkti tu slaugos ligoniniu darbuotojus? Ne. Cia ne darbuotojai kalti. Kalta sistema. O ka cia keisti? Nezinau. Jei zinociau, nebuciau slaugytoja.

Irmantas

@ 2011-01-28 13:31:52

Sveiki. Cia mano pazistamas nori nedydeli vesbuti (500 kv. m.) mazame miestelije prie Vilniaus pertvarkyti i privacius seneliu namus. Gal kas pasidalins info apie tokiu namu steigyma, ar galima gauti parama is kokiu nors fondu, ES ar privaciu, pastato rekonstrukcijai pritaikant siam tikslui?... Gal kas rase verslo plana? Buciau labai dekingas, nes pats nesu kompetetingas (esu teisininkas, o cia matyt reikia verslininko igudziu). Mano e-mailas irmantasd@mail.lt

Mindaugas

@ 2011-04-13 10:39:01

Privatūs senelių ir neįgalių žmonių slaugos namai, slaugo senelius ir negalia turinčius žmones . Teikiame paslaugas seneliams iš visos lietuvos. Visą išsamią informacija ir fotonuotraukas rasite mūsų interneto tinklapyje www.seneliuslaugosnamai.xe.lt Senelių globos namų tel.837-244-312; 860083801,867558822


Ovidijus

@ 2011-08-16 08:39:32

Laba diena,
yra tokia mintis isteigti seneliu namus. Mane domintu sia tema viskas: biznio planas-projektas, kokie dokumentai reikalingi steigiant, kokie sunkumai laukia, seneliu namu struktura ir t. t. Tikrai buciau dekingas gauti informacija i emaila: olukosiunas@gmail.com
Pagarbiai,
Ovidijus Lukosiunas

zinka

@ 2011-10-16 20:13:47

mirties isvados buna badas tiek jusu amziaus ziede tiek ir cia jus esat pydarai

Liuda to Ovidijus

@ 2011-10-17 20:04:00

Jei senelių namus pradedi kurti kaip "biznio" planą - esi pasmerktas žlugti.

virta

@ 2011-10-18 21:25:30

kodel tokia nuomone? ar jau su tuo susidurete

Vakare

@ 2011-11-07 06:10:35

Siuo metu irengineju privacius slaugos ir globos namus Siauliuose. Biurokratija didele, investicijos taip pat. Vienu pasiklausai -labai reikia tokiu istaigu, kiti saukia, jog valdiskos istaigos puikiausiai tenkina Lietuvos gyventoju poreikius. Bet noro turiu daug padaryti taip, kad tokiu komentaru, kokie cia yra, liktu zymiai maziau.

Aldona

@ 2011-11-22 19:47:21

o Dieve,na ir prisiskaiciau komentaru,zmones,ateis diena kai visi busime seneliai ar noretumet,kad su jumis kiti elgtusi taip, kaip kai kurie elgiates su senais zmonemis,kiekvienas sustokite akimirka ir paklauskite saves;kokia sirdi as turiu?ar tikrai as esu toks besirdis,niekas nepraeina be atlygio...visada zinokite tai.Mano svajone,tureti seneliu namus ir tokius,kad seni zmones ten butu laimingi.Kiekvienas zino ko jis nori,kad butu laimingas,bet ar kiekvienas zino kaip padaryti,kad butu kiti laimingi..

Lara

@ 2011-12-20 17:36:52

turejau dziaugsma karsinti savo baba, garbe dirgti UK seneliu namuose, Graikijoje priziureti senelius,todel turiu pagrinda ir svaru, kad ne tik Lieuva, bet visas pasaulis yra pasikores ant pinigu, naudos virves. Gyvena po 12 "gyvu lavonu" kambary...buna dienu, kad pamirstama viena ar kita pamaitinti. Krutantys senukai "seriami" kaip zasys, nes kitaip neimanoma,,,tu turi 5-7 minutes laiko ji pamaitinti, nes viskas kaip armijoje-turi tilpti i minutes. Mane ISMETE, nes as blogai dirbau-tiksliau neisitekdavau i laika. Man kyla klausimas ar tikrai visiskai sunaikintas zmoniskumas? mano gyvenimo tikslas, svajone tureti Namus i kuriuos gali ateiti, prisiglausti, apsigyventi (is esmes) bet kas. Idomu man pareiskus toki nora viesai, po kiek dienu pasiulytu pasiilseti durniu namuose? Kodel reikia biznio, planu, pelno ataskaitu, ant ezero kranto, kabelines TV. Juk zmogui tiek nedaug reikia-supratimo, saugumo, gero zodzio, silumos,ramybes, pasitikejimo-savo zmogaus GERU AKIU! Kada suvoksime, kad mes sveciai sioje zemeje...ir viena diena mums nebeegzistuos nei banku griutys, nei fondai ir nebegalesime pykti, bet ir nusisypsoti taip pat...gal but susale, alkani ir nezmoniskai vienisi. as noriu irodyti, kad Pasaulis, Lietuva ne be geru zmoniu, tik - vienas lauke tu ne karys. Aciu, kad sugaisote laika skaitydami...tiesiog turejau "issakyti" nes atrode, kad uzdusiu. jei kam norisi tiesiog parasyti-parasykite lgureckiene@yahoo.com GYVENIMAS YRA GRAZUS

vedejas

@ 2012-01-03 15:07:54

Senam zmogiu geriausia namuose.Pasamde slaugytoja dar ir sutaupysit.As dirbau privaciuse slaugos nanuose.Sunku isklausyk kiekviena zmogu kai dviese slaugai 45.Reikia pamaitint ir sauskelnias pakeist ir rybus perrenkt,fiziskai neimanoma.Ir tuose privaciuose nieko gero...Zmogui reikia bendravimo kad isklausytu ji ir kartu pabutum.

Gerda

@ 2012-01-03 21:56:46

Kaip prisiskaitai,tai tikrai baisu darosi.Nu nejaugi jau nera istaigu,kur zmones dirbtu su sazine prisieke hipokrato priesaikas???Mano mama turi psichine negalia,kartais noriu pailseti.Gal kas zinot kur Kaune butu galima itaisyti toki ligoni nors trumpam laikui,kur ji priziuretu kaip priklauso,o ne padetu numirt...

anonimas

@ 2012-01-30 12:53:00

Laba diena,
Galvoju įkurti nedidelius senelių namus. Ieškau informacijos ar tai įgyvendinama. Gal kas žinote kokie dokumentai reikalingi steigiant, reikalavimai patalpoms, kokie sunkumai laukia, seneliu namu struktura ir t. t.
Iš anksto AČIŪ! greta_kavaliauskaitė@yahoo.de
Pagarbiai,
Greta Kavaliauskaitė

jurgita

@ 2012-02-27 12:23:14

Laba diena,
yra tokia mintis isteigti seneliu namus privaciam name. Mane domintu sia tema viskas: biznio planas-projektas, kokie dokumentai reikalingi steigiant, kokie sunkumai laukia, seneliu namu struktura ir t. t. Tikrai buciau dekinga gauti informacija. tinneorama@gail.com

Genute

@ 2012-03-01 22:37:52

Laba diena,
aš taip pat turiu minčių įkurt nedidelius senelių namus privačioje valdoje. Ar tai įmanoma įgyvendinti? Galbūt kas nors galėtų suteikti informacijos, domina viskas: nuo ko pradėti, kokie dokumentai steigimui, reikalavimai patalpoms ir t.t. Būčiau Labai dėkinga ievalenk@yahoo.com

Zosiuke

@ 2012-03-19 06:37:53

Sveiki, pradejom dometis seneliu globos namu ikurimu Vilniuje. Cia, deja, konkurencija nezmoniska ir sansu mazai ikurti seneliams namus.

Voldemaras

@ 2012-03-19 09:55:42

Laba diena, gal yra pilnas senelius ir neįgaliuosius įvairiai slaugančių namų sąrašas su papildoma informacija? Ar nereikėtų kokio nors koordinacinio centro?

loreta Kudarienė

@ 2012-03-19 19:34:54

Kaune Socialinių paslaugų skyriuje galima gauti informaciją apie savivaldybei priklausančias ir privačias globos įstaigas

Gileta

@ 2012-05-02 20:18:02

Atidaryti nauji slaugos namai Domeikavoje
Teikiame aukštos kokybės slaugos ir socialinės priežiūros bei viduriniojo medicinos persolanalo paslaugas. Visą parą budi medikas (bendrosios praktikos slaugytoja).
+370 640 28209

Mindaugas

@ 2012-08-15 13:41:02

Sveiki,
Esu socialinis darbuotojas.Labai norėčiau dirbti privačiuose senelių namuose.Vilnius ir Vilniaus raj.

Pagarbiai,
Mindaugas Norkus
Socialinis darbuotojas
norkus02@gmail.com
867791280

Amelija

@ 2012-08-16 13:44:17

Norėčiau rasti reabilitacijos ar slaugos centrą Kauno mieste. Turiu seną mamą, kuri serga Alchaimerio, Parkinsono ligomis, sutrikusi kraujotaka, o šiuo metu yra po žarnyno operacijos. Pašalino storąją žarną ir išvedė stomą. Esmė tame, kad sekantį mėnesį man darys širdies operaciją. Po to seks reabilitacija. Padėtis be išeities? Norėčiau rasti nors 3 mėnesiams, kas kas ją priglaustų. Gyvenu Kaune. Gal turėtumėte kokių pasiūlymų. Priešingu atveju, reikia man perkelti savo operaciją

Loreta Kudarienė

@ 2012-08-16 19:28:20

Jūsų mamą 4 mėnesiams galima būtų paguldyti į slaugos ligoninę. Siuntimą į slaugos ligoninę parašo Jūsų šeimos gydytoja.Po to su siuntimu Jūs kreipiatės į Slaugos ligoninės direktorių.

gertruda

@ 2012-10-02 16:50:15

Laba diena,noreciau isteigti privacius seneliu namus Kaune,savo nuosavam name,noreciau gaut info,kokie reikalavimai ir normatyvai seneliu apgyvendinimui ir personalui.Kur galeciau rasti tokia informacija.Ar savininkas turi tureti soc.darbuotojo issilavinima?kokiu dokumentu reikia ir t.t.Esant galimybei prasau paorentuoti.
Su pagarba Gertuda

vaidute

@ 2012-10-12 13:43:26

noreciau placiau suzinoti apie kaune vaisvydavoje ,,seneliu rojus,, slaugos namus.Kodel pas juos truksta darbuotoju priziuret senelius ar tai sunkus darbas ar per sunkus kruvis pakomentuokit kas zinote.

Skaiste

@ 2012-10-22 11:53:27

Sveiki, paskaicius kometarus pasidare siek tiek liudna, kad situacija nesikeicia. Esu baigusi socialini darba, ir atlikinejau praktika Panevezio seneliu namuose-slaugos ligonineje. Ten zmogiskumo taip pat sunku rasti, taciau atvykus i praktika Panevezio rajone Gustoniu seneliu namuose, supratau - viltis yra.
Ir kilo man ideja sukurti savo seneliu namus, taciau visiskai nenutuokiu nei nuo ko pradeti nei kaip tai padaryti. Tuo labiau, turim gave palikima-savo seneliu sodyba, graziame vienkiemyje, bet lesu irengimui nezinau is kur paimti.
Jeigu kas galite patarti, ar bent uzvesti ant kelio, kaip ikurti savo seneliu namus, busiu labai dekinga.
mano el. pastas skaistek@inbox.lt

Indre

@ 2012-11-21 11:51:51

Atsidaro nauji senelių globos - slaugos namai netoli Kauno m. centro. Išsamesnė informacija telefonu 868575983.
www.medgloba.lt

Kristina

@ 2013-01-11 11:21:45

Kas turite savo artima ir noretume ji aprupinti namų šiluma kreipkites į
Privatūs senjorų globos namai „Senjorų Vila”
Mūsų privalumas, jog esame įsikūrę ramioje vietoje, netoliese bažnyčios ir parduotuvių, kur, esant pageidavimui, senjorai galės apsilankyti savarankiškai arba palydimi.
tel: 8(37) 552258
Nes mums svarbu kiekvienas gyvenantis zmogus, jis mums tampa kaip seimos nariu.

Mes garantuojame rūpestį, supratingumą ir meilę kiekvienam mūsų gyventojui. Net vienišiausias žmogus pas mus pasijus, kaip šeimoje!

Jei turite ligonių ir slaugote namuose, mes taip pat galime Jums padėti. Teikiame karštą maistą Aleksoto, Garliavos rajonuose, galime sutvarkyti kambarius, aplinką, padėti išmaudyti, pabudėti prie sergančio žmogaus.

Edma

@ 2013-01-31 19:42:08

nesvaikit.vaisvydavoj mergasalio gatvej superinis aptarnavimas

Inga

@ 2013-02-05 00:59:52

Buvau aš toj Vaišvydavoje,labai toli nuvažiuot ir lankyt nepatogu. O ir meluot nereikėtų, nešventvagiaukit su ta mergasalio gatve , ten gi baisu.O tas"Senjorų Rojus" prie didelės kūdros, ten seneliai įkrist gali, nesaugu.O Senjorų Vila išties ačiū Kristinai, kad parašė, tikrai nuostabūs namai,ne tik įrengti pagal paskutinius reikalavimus , bet ir jaukūs. Kalbėjom su gyventojais , visi patenkinti, džiaugiasi, myli vadovę, ir darbuotojos fainos, ne mėlynais veidais, kaip kai kur.Mes savo močiutę susitarėm vežti į Senjorų Vilą.

Audronė

@ 2013-02-05 01:11:53

Ponia LOreta, Jūs pati paskambinkit į socialinį skyrių ir pasidomėkit ką Jums pasiūlys per namus, jei norėtumėt guldyt savo artimą. Ten vieni tik namai reklamuojami, atrodo, kad kitų ir nėra, vis Senjorų Rojus arba Amžiaus Žiedas.Kodėl? Todėl kad Jūs taip dirbat, savus kišat. Gi nesunku tą Kauną apvažiuot ir pamatyti. Kodėl nesakot tų vietų kur tikrai geri namai. Socialinis nemini Rožukienės įmonės, Senjorų Vilos, o kažkokius tik nevykusius. Bet kodėl P. Loreta?

vida

@ 2013-02-05 22:05:08

Pasipylė skelbimai,kad atsidaro ten ar ten nauji senelių namai. Visi metas į verslą, o iš tikro reiktų pagalvoti ar aš galėsiu mylėti, atjausti seną žmogų?Ar aš jiems padėti sugebėsiu?gi tai mūsų senstantys tėvai, artimiji, seserys, broliai. Juk visiems turi būti gerai : ir tam kas sensta ir tam kas prižiūri , vistik tai žiauriai sunkus darbas.Pagalvokit.Čia reikia ne tik imti, bet ir duoti...Ponia Loreta, negalima tik maskuoti senus gerus draugus, laikas eina, ilgai nenuslėpsit, gerai dirbantys išryškės, nepakeičiamų nėra,pasikeis darbuotojai soc rūpybos skyriuje, ką tada kalbėsit, gi visur betvarkė, pažintys, kiek galima taip vadovauti? Ką pasėsit , tą ir pati pjausit... Tikiu, kad sąžinė pas Jus sugrįš... Nemaskuokit blogai dirbančių...

Kotryna

@ 2013-02-19 19:15:38

Norėčiau paklausti, kada Kauno mieste pradės veikti integrali pagalba neįgaliesiems namuose ? Gal kas nors girdėjote ?

Kotryna

@ 2013-05-05 07:32:29

Atsakymo nesulaukiau, galima prielaida,tokios pagalbos nereikia, nes tai reali pagalba neįgaliajam, o ne pelnas verslininkui(uždarant savo patalpose)

Pupa

@ 2013-05-14 11:27:00

Www.edjuva.lt

olga

@ 2013-08-23 11:19:30

labai saunu,,kad rupinamasi senais ,taciau pasiulymai seneliu namu direktoriaus darbuotojams dirbti savanoriskai ir be atlyginimo ir duodant pasirasyti anketa,kurioje nenurodomas nei darbo pobudis ,nei valandu skaicius,o parasyta,kad isipareigoji dirbti dykai ir po 15 val.per para,kazkaip nesiderina su auksciau issakyta nuomone,o lankytis komisijom tokiose ir panasiose istaigose reiktu nepranesus is anksto ir ne kava gerti su vadovais,o paziureti ka ir kaip priversti dirbti slaugytojai

Vilma

@ 2013-09-24 12:23:49

as noreciau praplesti minti ir kodel niekas nesteigia seneliu bendruomenes namu ar senjoru, kurie dar vaiksto,bet gal jau sunku nueiti i parduotuve, pasidaryti valgyti susitvarkyti issiskalbti ir t.t. ir yra vienisi, ar vaikai uzsienyje, ir mielai noretu praleisti oria senatve. Kazka panasaus i senjoru viesbuti. Gal cia butu alternatyva seneliu namams. Ir taipogi palengvinimas vaikams, ir patiems seneliams. Gal kam idomu butu, galeciau pasiulyti isigyti mano nama Birstone labai grazioje vietoje su dideliu sodu. Kaina nedidele. Su baldais ir visais daiktais. vilmabalt@hotmail.com

danute

@ 2014-02-09 10:16:19

j au keletas metu priimu senelius kurie vaiksto ,neturintys artimuju ,arba artimieji dirba uzsienyje ,buna tokiu,kurie eturi kur gyventi,arba prarade dokumentus padedu sugryzti i normalu gyvenima .Savo sodyboje Jonavos raj.Rami nuostabi vieta,miske.Visada padesiu.kreipkites.369asta@.Gmail.com

rute

@ 2014-03-24 18:12:07

Labas vakaras.Prisiskaiciau yvairiu nuomoniu,bet vistiek nepraradau noro ykurti senoliu namus.Tik va nezinau nuo ko pradeti.Gal kas zinote ir galetumet patarti (patalpas turiu).Rasykite ozeragis63@gmail.com Susisieksiu,busiu labai dekinga.

Ilona

@ 2014-05-31 15:40:57

Lietuvoje žmones kenčia nuo nekokybiškos slaugos todėl, kad slauga užsiema visi, bet tik ne slaugytojai. Jug slauga t.y didžiulis, neatsiliekantis nuo medicinos, mokslas. Skaudu, kad Lietuvoje neleidžia tai speialybei vystytiis. Todėl mūsų žmones niekad neturės to, ką turi užseniečiai. Profesionalus slaugytojai priversti teikti paslaugas už Lietuvos rybų. Lietuvoje yra labai žemas profesijos statusas, atlyginimas, bei seuros kompetenijos. Kaip ir buvo rašyta, gydytojai turi aukštą statusą, vadovauja slauga (nors ir neturi ts srities žinių), neprieina prie ligoniuko it t.t.

Asta L

@ 2014-06-15 13:29:08

gal atsirastu zmogus galintis priziureti senute jos namuose uz tikrai verta to darbo atlyginima.Raseiniu rajone Vidukles miestelyje.matau is komentaru kad visur gal but gerai bet namuose geriausia

ojoj

@ 2014-08-07 19:18:48

ojoj, prižiūrėkime savo tėvus tiek, kiek galime, nes patekti į senelių namus - baisus dalykas, pvz., Kaune, Jasaičio gatvėj vadinamas ,,Amažiaus žiedas" toks baisus, toks nevykęs. Seneliai kasdien šaukiasi pagalbos, bet nepanašu, kad sulaukia. O jau ankšta, dvokia, viskas nušiurę

sos

@ 2014-11-04 11:30:50

tikra tiesa yra ta ,neatiduodik savo tevus i seneliu namus,geriau patikekit namuose lauks apsikakojes kol ateisit sutvarkyti nei seneliu namuose.kad jus busit priziureti tik blefas jus saugos kad numirtumete taip kad neprikiptumete,jeigu soc.darbuotoja su diplomu ateina i darba surugusi tai ka ji gali paguosti na nebent pasakyti kad numirus nei valgyt nei gert nieko nereikes.pati esu sios specialybes atstove bet kad ir kaip buna sunku nekalbu apie savo problemas sypsaus ir stengiuosi kad salia manes esanciam butu gera,kad jis jaustusi reikalingas ypatingas,siulyciau negadinti sios geros specialybes ir visom merginom kurios nesugeba ilysti i kito zmogaus kaili pasirinkti kita specialybe.ir patikekit privatus globos namai tai tas pats kaleimas,ar noretumete savo ore senatve praleisti kaleime ??????

komentuotojui ojoj

@ 2014-11-13 09:16:28

Sveiki,gal galite parašyti man el.paštu rrrutast@gmail.com
Taip pat esame susidure su siais namais. Aciu.

Socialinė

@ 2014-12-17 15:37:13

Sveiki, esu socialinė darbuotojaa. Ir žinokit, tikrai manau, kad noriu praleisti savo senatvę senelių namuose. Dėl ko.. Pirmiausia matau kaip gyvena žmonės slaugydami senus asmenis, savo tėvus, tetas dėdes ar senelius. jie yra pavargę. gyvena tik tuo savo globotiniu. neturi savo gyvenimo. Dauguma globėjų negali suprasti :"kaip jis taip sugriuvo, kodėl jis ant manęs šaukia?.." Daugiasia artimieji nori, kad būtų seneliui gerai ir jis būtų mylimas, bet kas galvoja apie artimuosius? Kaimynas, kuris sako:" Žinai.... Ta Kaimynka atidavė savo mamą į senelių namus, tai jau buto nori.. ot , kokia.." Pasižiūrėkit į artimuosius ,kurie patys saugo žmogų namuose. Kas iš jo lieka?.. O dar ir trūksta praktikos, nervai, nemiga.... Kas iš to išeina? po kažkiek laiko reikia slaugyt ir patį artimąjį, jei ne nuo fizinės sveikatos bėdų, tai nuo psichologinių. O kurios šiai dienai yra didesnės?..
Antra, žmogus gyvenantis su kitais panašaus amžiaus asmenimis turi su kuo bendrauti. Einant per daugiabučių rajonus galima dieną pamatyti ne vieną ant lango pasikabinusią bobutę, kuri stebi kas vyksta už lango. O žinot kodėl? Nes nėra nieko namuose. televizorius vėl rodo ta patį, o laikraščių neįmato.. Sako, kaimynai paskui tai ko ji vėl ant to lango? O gi galėtų pabendraut, atnešti pyrago ir paklausyti kaip buvo jai gerai jaunystei, Kaimynam tai pusė valandos, o bobutei dvi dienas nuotaika ir net sveikata pagerėja.
Nežinau, kiekvienas kalba iš savo patirties, bet aš vistiek noriu savo senatvei gyventi senelių namuose, pakalbėt turėsiu su kuo, valgyt bus,pagalba bus profesionali, o artimieji galės ramiai gyventi savo gyvenimą. matydami kas dedasi aplinkui...

dirbusi

@ 2015-01-04 16:25:58

Esu dirbusi slaugos namuose kaune silainiuose,baltu prospektas 137f, tai galiu pasakyti ilgai neisdirbau nes man buvo per sunku, ten labai dideli reikalavimai, seneliai priziurimi puikiai, dirbti sunku labai bet s
avo artimuosius jai reiketu guldyciau tik ten nes zinociau kad jie patikimose rankoseJohn Frank

@ 2015-01-11 06:51:00

Jonas Frankas Paskolos Investicijų dalis nuolat skatinti, Mes šiuo metu siūlo privačių, komercinių ir asmeninės paskolos su potencialių klientų, kuriems reikia skubiai pinigų bent 2% palūkanų norma, Kodėl laukti pinigų jums reikia skubiai? turime pinigų paskola jums. Mūsų Finansinės paskolos paslauga 100% garantuotas.
Registruokitės dabar ir prisijunkite prie tūkstančių patenkintų klientų.
Paštas:
johnfrankloaninvestment@gmail.com

Ponia Nora

@ 2015-01-15 13:59:42

Ar jums reikia skubiai paskola? ar skolos? ar jums reikia skubiai paskola perfinansuoti savo verslą?, ar jums buvo denie iš savo banko, darb ne daugiau, mūsų taikantis yra greitai, lengvai & apsaugotos paskolos dabar, nepriklausomai nuo aplinkybių. Šiandien skolintis iki $1,800 - $1,000.000! Susisiekite su mumis paskolos informacija, šį laišką: noramildred.loans@hotmail.com

Pastaba: Jūs tikėsis preliminarų atsakymą ir finansavimo per 24 valandas

Linkėjimai.
Ponia Nora

Elina Johnson

@ 2015-01-16 08:01:37

Ieškote paskolos? Arba jums buvo atsisakyta paskolą iš banko ar finansų įstaiga vieną ar daugiau priežasčių? Jūs turite tinkamą vietą savo paskolų sprendimų čia! Elina Johnsonas paskola įmonė Mes ribotas apdalinti paskolas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu šiandien per elinajohnson11@hotmail.com

PAREIŠKĖJO DUOMENYS:

  1) Vardas, pavardė:
  2) Šalis:
  3) Adresas:
  4) valstybė:
  5) Lytis:
  6) Šeimyninė padėtis:
  7) Pareigos:
  8) Telefono numeris:
  9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje:
  10) Mėnesio pajamos:
  11) Paskolų suma, kurios reikia:
  12) Paskolos Trukmė:
  13) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  14) Religija:
  15) Ar jūs taikyti anksčiau;
  16) Gimimo data;
  ačiū,
Ponia Elina Johnsonas

Ponia Nora

@ 2015-01-21 21:02:13


Ar jums reikia skubiai paskola? ar skolos? ar jums reikia skubiai paskola perfinansuoti savo verslą?, ar jums buvo denie iš savo banko, darb ne daugiau, mūsų taikantis yra greitai, lengvai & apsaugotos paskolos dabar, nepriklausomai nuo aplinkybių. Šiandien skolintis iki $1,800 - $1,000.000! Susisiekite su mumis paskolos informacija, šį laišką: noramildred.loans@hotmail.com

Pastaba: Jūs tikėsis preliminarų atsakymą ir finansavimo per 24 valandas

Linkėjimai.
Ponia Nora

carren ben

@ 2015-01-23 01:07:17

Ar jums reikia paskolos? Ar esate verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos problemos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma.
Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook.com arba carrenbenfirm@gmail.com) gauti savo paskolą šiandien.

Daniel

@ 2015-01-28 11:02:12

Ar jums bet finansinių sunkumų natūra? Ar jums reikia dėl paskolos
skolos konsolidavimas, statybos, nekilnojamojo turto paskolos, perfinansuoti, asmens
verslo tikslas arba skubios pinigų? Ar verslo vyras ar
moterys, kurie planuoja plėsti jo ar jos verslo, siūlome paskolą visų rūšių. jei domina susisiekite su mumis šiandien per danielbryan220@gmail.com su žemiau pateiktą informaciją.

Vardas, pavardė:
Šalis:
PASKOLOS reikalinga suma:
PASKOLOS TRUKMĖ:
MĖNESIO PAJAMOS:
Telefono numeris:
Ačiū,

J. Bryan

rachel

@ 2015-01-29 01:01:51

Sveiki,
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Rachelė Williams privati paskola skolintojas atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. susisiekti šiandien mums elektroniniu paštu, kad galėtume suteikti jums su mūsų paskolų terminai ir sąlygos adresu: (passionloancompany1@gmail.com)

Alex Moore

@ 2015-01-29 02:12:00

Ieškote paskolos ?? Ar jums reikia bet kokiais tikslais paskolą? Nepriklausomai nuo jūsų problemos, susijusios su paskola, gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome pigias paskolas visiems. Mes esame sertifikuoti patikimus kredito davėjų, kurie siūlo paskolas privatiems asmenims ir įmonėms, kurie turi paskolas. Mes suteikiame paskolas labai maža ir prieinamą palūkanų norma 2%, susisiekite su mumis šiandien ir gauti pigaus El.paštas: am.credito@blumail.org

Mr Gabriel

@ 2015-01-29 03:33:52

Sveiki, aš esu Gabriel Stanley privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko galimybių paskolas. Ar jums reikia paskolos skubiai apmokėti savo skolas ar jums reikia paskolą, siekiant pagerinti jūsų verslą? Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? ieško daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes skolinti asmenų, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti paskolą. Taigi susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:
(insuranceloanhome@gmail.com)

GREITAS PASKOLOS PASIŪLYMAI 2015

@ 2015-02-01 06:52:14

Ar jums reikia paskolos? Ar norite apmokėti sąskaitas? Ar norite būti finansiškai stabilus? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti ir gauti paskolą norite. Šis pasiūlymas yra atvira visiems, kad galės grąžinti atgal laiku. Pastaba, kad grąžinimo laikotarpis yra sutartinė ir palūkanų norma 3% tik rašykite mums. mohanmendcompany01@gmail.com:
PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA
1) Vardas, pavardė:
2) Lytis:
3) Paskolos suma Reikalingi :.
4) Paskolos Trukmė:
5) Šalis:
6) Namų adresas:
7) Mobili skaičius:
8) Mėnesio pajamos:
9) Pareigos:
) Padarė Kuris jus čia apie mus.

Nuoširdžiausi linkėjimai.

GREITAS PASKOLOS PASIŪLYMAI 2015

@ 2015-02-01 06:52:44

Ar jums reikia paskolos? Ar norite apmokėti sąskaitas? Ar norite būti finansiškai stabilus? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti ir gauti paskolą norite. Šis pasiūlymas yra atvira visiems, kad galės grąžinti atgal laiku. Pastaba, kad grąžinimo laikotarpis yra sutartinė ir palūkanų norma 3% tik rašykite mums. mohanmendcompany01@gmail.com:
PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA
1) Vardas, pavardė:
2) Lytis:
3) Paskolos suma Reikalingi :.
4) Paskolos Trukmė:
5) Šalis:
6) Namų adresas:
7) Mobili skaičius:
8) Mėnesio pajamos:
9) Pareigos:
) Padarė Kuris jus čia apie mus.

Nuoširdžiausi linkėjimai.

james

@ 2015-02-03 15:54:32

Ar jums reikia paskolą ?? jei taip grįžti į šį laišką su žemiau detales: jamesmorrisonfund@outlook.com

Visas Vardai:
Šalis:
Valstybės:
Paskolos suma:
Trukmė:
Telefonas:

ačiū

Mr,fredrika

@ 2015-02-04 08:19:52

Sveiki ponia dianarobertloanfirm, esu jums padėkoti už pagalbą ir paramą galite duoti man, ponia, aš turiu patvirtinti savo paskolos vakar vakare, aš turiu alart ant phone.thank jums kai daug, hello friends Jeigu Jums reikia patikimos paskolų įmonė, cantact : dianarobertloanfirm@accountant.com arba dianarobertloanfirm@gmail.com

Mr frances

@ 2015-02-06 19:51:30

Aš esu ponas Frances Lincon, teisėtas ir Garsi pinigų skolintojas. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, mes suteikiame paskolą žmonėms, kad turite blogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Ar jūs jau ieško paskolą? Jūs neturite jaudintis, nes esate reikiamoje vietoje aš siūlome paskola mažomis palūkanų norma 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu jums tiesiog susisiekite su manimi per šį elektroninio pašto adresas: linconfinanceloan@outlook.com
Pastaba: Jūs esate Užpildykite paskolos paraiškos Informacija ir taip Grįžti
kad turėsime daugiau informacijos apie jus šios paskolos perdavimo.
                                    
PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA.
                                 
* Pareiškėjo pavadinimas:
* Adresas:
* Miestas:
* Valstybė:
* Šalis:
* Lytis:
* Šeimyninė padėtis:
* Pareigos:
* Mėnesio pajamos:
* Telefonas:
* Mobilus:
* Paskolos paskirtis:
* Paskolos suma Reikalingi:
* Paskolos trukmė:
* Ar jūs taikyti anksčiau:

vlk

@ 2015-02-07 08:04:24

kompanija. siūlome paskolą asmenims mažomis palūkanų norma 2%, mes siūlome asmeninės paskolos, verslo paskolos, būsto paskolos. nekilnojamojo turto paskola.
Daugiau informacijos: susisiekite su mumis per: berryjoneslender09@yahoo.com

pasirašyta
Valdymas.

maris

@ 2015-02-11 06:32:30

Tai yra informuoti visuomenę, kad Maris, asmeninės paskolos skolintojai finansų galimybė tiems, kuriems reikia finansinės paramos. Mes teikiame 2% palūkanų norma paskolos asmenų, firmų ir korporacijų taikomos sąlygos yra aiškios ir lengvai suprantamos. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: Marisjessica@outlook.com


skolininkas DUOMENYS

1) Vardas, pavardė:
2) valstybė:
3) pavadinimas:
4) Šalis:
5) Lytis:
6) Šeimyninė padėtis:
7) Pareigos:
8) Telefonas:
9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje:
10) Mėnesio pajamos:
11) Paskolų suma, kurios reikia:
12) Paskolos terminas:
13) paskolos paskirtis:
(14) Prašyti paskolos prieš:

Elina Johnson

@ 2015-02-15 10:44:43

Ieškote paskolos? Arba jums buvo atsisakyta paskolą iš banko ar finansų įstaiga vieną ar daugiau priežasčių? Jūs turite tinkamą vietą savo paskolų sprendimų čia! Elina Johnsonas paskola įmonė Mes ribotas apdalinti paskolas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu šiandien per elinajohnson11@hotmail.com

PAREIŠKĖJO DUOMENYS:

  1) Vardas, pavardė:
  2) Šalis:
  3) Adresas:
  4) valstybė:
  5) Lytis:
  6) Šeimyninė padėtis:
  7) Pareigos:
  8) Telefono numeris:
  9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje:
  10) Mėnesio pajamos:
  11) Paskolų suma, kurios reikia:
  12) Paskolos Trukmė:
  13) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  14) Religija:
  15) Ar jūs taikyti anksčiau;
  16) Gimimo data;
  ačiū,
Ponia Elina Johnsonas

Harry Fragnad

@ 2015-02-15 21:38:31

Laba diena mano Ponios ir ponai, aš esu Garsi, Teisėti ir akredituota pinigų skolintojas. Aš paskola pinigus asmenims, kuriems reikia finansinės paramos. Ar turite blogą kredito arba jums reikia pinigų apmokėti sąskaitas? Noriu
naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad aš teikti patikimą pagalbą būsiu malonu pasiūlyti savo paslaugas, kurios apima žemiau detales.

* Refinansavimas
* Namų tobulinimas
* Auto Paskolos
* Skolos konsolidavimas
* Kredito linija
* Antra Hipotekiniai
* Verslo paskolos
* Asmeniniai Paskolos
* Tarptautinis Paskolos

Jei susidomėjote maloniai kreiptis elektroniniu paštu harryfragnad@outlook.com gauti daugiau informacijos, jums bus išsiųstas paskola paraiškos formą užpildyti. (Nėra socialinės apsaugos ir ne kredito patikrinimas, 100% garantija!) Nekantriai laukiu, leidžiantis mane būti Jūsų paslaugoms ..

carren ben

@ 2015-02-21 01:58:33

Ar jums reikia paskolos? Ar esate verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos problemos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma.
Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook.com arba carrenbenfirm@gmail.com) gauti savo paskolą šiandien.

sir joel williams

@ 2015-02-22 14:26:30

Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
* Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaitos
* Žemas palūkanų norma 2%
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
* Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas
*. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
iš jūsų.

Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
kad finansinė parama į kitas šalis.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

SIR kosmosas DEMETER
Generalinis direktorius
CASHFIRM

Mr. Richard

@ 2015-02-22 22:21:42

ŽinutėJums nereikia skubiai paskola išspręsti savo finansinius poreikius. Mes siūlome paskolas, svyruoja nuo 5,000.00 250,000,000.00. Max, mes esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, be kredito patikrinimas ir yra 100% garantuotas paskolas iš užsienio per visą laikotarpį čia. Mes taip pat paskelbė paskolą eurais, svaro ir dolerio keitimo kursas visų paskolų yra 2%, jei esate suinteresuoti grįžti į mus. fredrickrichardloans@gmail.com su šia informacija: Jūsų vardas: Šalis: Miestas: Adresas: Būtinas pritariančių narių skaičius: Laikas: Amžius: Lytis: Pareigos: Telefono numeris: ačiū Mr.Richard

johnny walter

@ 2015-02-23 21:17:06

Aš esu ponas Johnny Walter, teisėtas ir Garsi pinigų skolintojas. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, mes suteikiame paskolą žmonėms, kad turite blogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą.
Ar jūs jau ieško paskolą? Jūs neturite jaudintis, nes esate reikiamoje vietoje aš siūlome paskola mažomis palūkanų norma 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu jums tiesiog susisiekite su manimi per šį elektroninio pašto adresas: johnnywalterloanfirm@outlook.com

Mrs Mary

@ 2015-02-26 03:19:43

gali Viešpaties ramybė tebūna su jumis.
Ar verslo vyras ar moteris? Ar jums bet
finansų streso ar jums reikia lėšų pradėti
savo verslą?
) asmens paskolą, verslo plėtra.
b) verslo pradėti ir švietimas.
c) skolos konsolidavimas.
Vardas: ..........................................
Šalis: .........................................
Adresas: ..........................................
Šeimyninė padėtis: .......................................
Lytis: ................................................ ...
Amžius ................................................. ....
Paskolų suma, kurios reikia: .........................
Paskolos Trukmė: ...................................
Asmeniniai Mobilusis Telefonas Numeris: .......................
mėnesinis
Pajamos: .....................................
dėkui
pašto adresas: marycoleloanscompany@gmail.com

sir joel williams

@ 2015-03-03 15:13:07

Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
* Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaitos
* Žemas palūkanų norma 2%
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
* Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas
*. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
iš jūsų.

Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
kad finansinė parama į kitas šalis.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

SIR kosmosas DEMETER
Generalinis direktorius
CASHFIRM

Victoria

@ 2015-03-04 14:30:11

Ar jums reikia finansinės pagalbos? Ar kada galvojote
gauti paskolos? Mes šiuo metu siūlo ilgalaikiai ir trumpalaikiai
paskolos plačiajai visuomenei. Mes galime padėti jums su labai
žemos palūkanų normos paskolos. Susisiekite su mumis dabar
per: victoriajamesloans@ gmail.com

vardas, pavadinimas:
Šalis:
Telefono numeris:
Suma:
Trukmė:
Pajamos:
Šeimyninė padėtis:

Mrs Mary

@ 2015-03-05 03:02:32

Ar jums reikia skubiai paskolą, siekiant išspręsti savo finansinius poreikius? siūlome paskolas, svyruoja nuo 5,000.00 250,000,000.00 Max, esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, nėra kredito patikrinimus ir pasiūlyti 100% garantuotas užsienio paskolas per visus laikotarpius čia. Mes taip pat išduoti eurais paskolą, sterlingas ir dolerio kursas visų paskolų yra 2%, jei esate suinteresuoti grįžti į mus elektroniniu marycoleloanscompany@gmail.com.with ši informacija:
Jūsų vardas:
Šalis:
Miestas:
Adresas:
Reikalaujamas dydis:
laikas trukmė:
Amžius:
Lytis:
Pareigos:
Tel:
Ačiū.
Ponia Marija

clamson

@ 2015-03-06 15:49:00

Ar jums reikia paskolą pradėti verslą? Ar jums reikia paskolą apmokėti savo sąskaitas? Šiuo metu mes siūlome paskolų studijoms, verslo paskolos, būsto paskolos, Žemės ūkio paskolų, asmeninės paskolos, auto paskolos ir tt, jei jums reikia paskolos nurodyti savo susidomėjimą, todėl mes galime atsiųsti daugiau informacijos jums.
susisiekite su mumis elektroniniu paštu clamsinloan@gmail.com

JOHN

@ 2015-03-07 22:56:30

Sveiki Pareiškėjas

Jums reikia skubios paskolos išspręsti savo finansinių
problemos 2% norma? Jei taip, susisiekite su mumis
Šiandien mes dabar siūlome
100% garantuotas kreditą už kiekvieną asmenį visame pasaulyje.

PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA:
Vardas, pavardė: ......................... ......
Šalis: ...................... ...................
Sate / provincija: ................ ..................
Vedybinis
Būsena: ....................... .............
Lytis ...........................................
Amžius: .......................... ..............
Telefono numeriai: ...................... .............
Reikalinga suma: .......................
Pareigos: ...................
Paskolos Trukmė: .....................
Mėnesio pajamos: .......................
Tikslas paskolos: .........................
Ar jūs kreipėsi dėl paskolos prieš: .......................
Kai reikia: .......................
Asmens tapatybės kortelė ......................
Kaip sužinojote apie mus ............
Jūsų elektroninis paštas: .......................
Ar jūs suprantate angliškai .....................
pašto adresas: johnparkerloaninstitute@gmail.com
Tikiuosi išgirsti iš tavęs greičiau
Dėkui
Geriausi atžvilgiu

aldona

@ 2015-03-14 15:24:48

prasom parasyti daugiau apie Senjoru vila...

sir joel williams

@ 2015-03-18 04:57:06

Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
* Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaitos
* Žemas palūkanų norma 2%
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
* Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas
*. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
iš jūsų.

Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
kad finansinė parama į kitas šalis.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

SIR kosmosas DEMETER
Generalinis direktorius
CASHFIRM

James Oscar

@ 2015-03-18 07:49:53

Jamesas Oskaras

Sveiki visi esu čia liudyti, kaip aš gavau mano paskolą iš James kai aš taikomas kelis kartus iš įvairių paskolų kreditoriai, kurie teigė, kad taip pat liudija, teisę į šį forumą, maniau, kad parodymus, kur tikra, o aš prašė, bet jie niekada man paskolą. Buvau reikia skubiai paskolos pradėti savo verslą, ir aš taikyti nuo įvairių paskolų skolintojų, kurie pažadėjo padėti, bet jie niekada man loan.Until mano draugas pristatyti mane į James Oskaro kuris pažadėjo man padėti ir tikrai jis padarė, kaip jis pažadėjo be vėlavimo forma. Aš niekada maniau, kad vis dar yra patikimos paskolos skolintojų, kol aš susitiko James, kuris iš tiesų padėjo su paskola ir pakeitė mano tikėjimą. I dont know jei esate bet reikia tikros ir skubiai paskola būdu, nedvejodami susisiekite su James per savo email: james.oscar3@aol.com

Mr. Richard

@ 2015-03-19 00:28:51

Sveiki,
 Aš esu ponas Richard Fredrikas paskolos privatiems skolintojams.
Tarnavimo laikas iš paskolų, tikimybė.
Jums nereikia skolintis pinigų skubiai išvalyti savo skolas, ar jums reikia
skolintis lėšas.
Siekiant pagerinti jūsų verslo?
Jums buvo atmestas
Bankai ir kitos finansų įmonės.
Jūs turite konsolidavimo paskolą arba hipoteką?
Paieška ne daugiau, nes mes esame čia, kad visus savo finansinius rūpesčius dalykas.
Prieš mes paskola iš linksmintis.
Reikia finansinės paramos su bloga kredito ar reikia pinigų.
Norėdami sumokėti investavimo į verslą esant 2% norma išlaidas., Aš noriu
naudoti tai.
Vidutinis Jums pranešti, kad mes esame čia, kad padėtų. Patikimas ir nauda ir
Paskolos. Taigi kviečiame susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu:.

fredrickrichardloans@gmail.com

"datas skolininkų

 1) Vardas, pavardė: .............................. ............... ..........
 2) Šalis: .............................. ................ .............
 3) Adresas: ............... ............................... ............
 4) Valstybės: .............................. ................ .............. ..
 5) Lytis: .............................. ................ ..............
....
 6) Būsena: .............................. ................ ...
 7) Pareigos: .............................. ................ .......
 8) Telefono numeris: .............................. ............... ...
 9) Dabartinė padėtis Vieta: .....................
 10) Mėnesio pajamos: .............................. ............. ..
 11) Paskolų suma, kurios reikia: .............................. .......
 12) Laikotarpis .............................. ............... paskolos. ..
 13) Tikslas paskolos .............................. ..............
 14) Religija: .............................. ................ ..........
 15) Ar jūs kada nors naudojami prieš .............................. ...

 Dėkui
Fredrikas, Richard.

James

@ 2015-03-20 09:24:03

James

Norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į reklamuoti mūsų kloans organizacijos pavadinimas. Mes suteikiame Jums visas paskolų rūšių su labai mažomis palūkanų norma (3%) ir duoti jums ilgą laiką loans.If grąžinti jus domina, grįžti į mus su paštu Toliau rasite daugiau informacijos: james.oscar3@aol.com

Reikalinga:?

Vardas, pavardė .................................
Visas kontaktinis adresas: .....................
paskolos reikalinga suma: ..................... ..
paskolos trukmė ........................... ..
Mobilusis Telefonas Numeris: ........................
Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: ........................ ..
Mėnesio pajamos ............................
Vardas (Ponas Ponia dr ir tt): .........

Visi E-mail: james.oscar3@aol.com

Nėra nieko prarasti, bet jūsų skolos ir finansinių problemų?

James

sir joel williams

@ 2015-03-25 08:02:25

Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
* Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaitos
* Žemas palūkanų norma 2%
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
* Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas
*. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
iš jūsų.

Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
kad finansinė parama į kitas šalis.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

SIR kosmosas DEMETER
Generalinis direktorius
CASHFIRM

sir joel williams

@ 2015-03-25 08:02:36

Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
* Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaitos
* Žemas palūkanų norma 2%
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
* Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas
*. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
iš jūsų.

Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
kad finansinė parama į kitas šalis.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

SIR kosmosas DEMETER
Generalinis direktorius
CASHFIRM

carren ben

@ 2015-03-25 12:42:32

Ar jums reikia paskolos? Ar verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos problemos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma.
Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook.com arba carrenbenfirm@gmail.com) gauti savo paskolą šiandien.

WORLD FINANCE

@ 2015-03-26 14:37:35

laukiamas
Ar jums reikia greitai paskolą šiandien? mes
ofeering paskolas be išankstinių mokesčių, todėl prašome susisiekti su mumis
worldfinanceloancompany222@gmail.com

Maurice finance

@ 2015-03-28 12:14:24

Sveiki,
Aš ponas Maurice sertifikuota, gerbiamų, teisėtų akredituota pinigų ir skolintojas. Aš paskola pinigus žmonėms, kuriems reikia finansinės paramos. Ar turite blogą kredito arba jums reikia pinigų apmokėti sąskaitas? Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą gaunančiai pagalbą, mes stengiamės pasiūlyti jums paskolą.
Kontaktinis elektroninio pašto adresas: mauricefinance@hotmail.com

Suteiktos paslaugos apima:

Skambinkite
Pradžia Paskolų
hipoteka
Majsterkowanie
Studentų Paskolos
išradėjas Paskolos
Automobilių Paskolos
Kietasis pinigų paskolą
Skolos konsolidavimas
Kredito linijos
Verslo paskolos
Asmeniniai Paskolos
Tarptautinė Paskolos

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite mums padėti jums iš finansinės hardship.Send mums e-mail, ir prašymą dėl paskolos paraišką užpildyti-up. ne
reikalingas socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimus reikia. Gauti finansavimą per mažiau nei 24 valandas. 100% patvirtinimo garantija.

Kontaktinis elektroninio pašto adresas: mauricefinance@hotmail.com

Linkėjimai,
J. Maurice.

Mr.Omo Paul

@ 2015-04-02 04:07:40

Gera diena, Ar jums reikia paskolos konsoliduoti savo skolą? Ar jums reikia paskolos finansuoti savo verslą? automobilių pirkimas, namas pirkti paskolos ir kitos asmeninės paskolos ETC mes suteikiame iš ilgalaikės paskolos nuo vienerių iki penkiasdešimties metų maksimalus su 3% palūkanų Tada Jūs esate reikiamoje vietoje. Jauskitės laisvai susisiekti su manimi per mano elektroninio pašto adresą :( omopaul11@gmail.com) Asmeninė informacija: Jūsų vardas: _________ savo šalį: _________ Jūsų Adresas: _________ Jūsų Pareigos: _________ Mėnesio pajamos: _________ Reikalingi Paskolos suma: ________ Paskolos Trukmė: _________ Mobilus telefono numeris: ________ aš laukia jūsų laišką su šia informacija alsuoja greitai. Mano linkėjimai, P. Omo Paulius.

Alberto

@ 2015-04-02 22:40:41

Ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą ar sąskaitas, jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu per: albertowilsonloanfinance@gmail.com

hilary

@ 2015-04-06 13:23:54

Sveiki,
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad Hilary Nkem, privati paskola skolintojas atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (hilarynkem@outlook.com)

GREATUNIVERSAL

@ 2015-04-07 23:13:58

Ar jums reikia skubiai paskolą, siekiant išspręsti savo finansines problemas, o taip pat pradėti savo verslą? jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu: greatuniversalloancompany1@gmail.com

Julius becker

@ 2015-04-09 04:22:11

Ar jums reikia paskolą apmokėti sąskaitas? Ar jums reikia asmeninės ar verslo paskolą? Reikia įvairiems kitiems tikslams paskolą ar jums reikia paskolą investuoti gamykloje? Jei taip, prašome susisiekti su mumis šiandien dėl paskolos. Siūlome didžiausią paskolą 100 milijonų JAV dolerių, svarų 5,000.000.000 eurų. Mes siūlome paskolų @ 3% fiksuota palūkanų norma už 1-20 metų laikotarpiui. Mes suteikiame dvejus mėnesius lengvatinis laikotarpis Prieš mėnesinis mokėjimas prasideda. Taigi, jei jus domina, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir kuo greičiau grįžti į mus perdirbimui.

Pilnas vardas: ...................
Lytis: ...................
Amžius: .....................
Adresas: ................
Miestas: .......................
Šalis: ..................
Paskolos suma: ..............
Paskolos trukmė: .............
Telefono numeris: ................
Pareigos: ...................
mėnesinės pajamos: ..............
Paskolos paskirtis: .................
Ar jūs kreipėsi dėl paskolos prieš? .............

Kai mes gavome jūsų prašymą, paskolos, mėnesio įmoka apskaičiuojama ir išsiųstas jums, įskaitant sąskaitos informaciją, mokėti Mėnesio įmoka (lengvatinis laikotarpis du (2) mėnesius nuo laiko), ir siųsti visas perdirbimo dokumentus (pvz kaip sutarties patvirtinimo, registracijos gavimo, perdavimo ir kt.) Mes jus informuoti ir atnaujinama visoje paskolos laikotarpį. juliusbeckerfinancialhelp@gmail.com
Laukiama jūsų atsakymo.
Pagarbiai,
Julius becker
Douglas Smi

GREATUNIVERSAL

@ 2015-04-10 20:40:46

Ar jums reikia skubiai paskolą, siekiant išspręsti savo finansines problemas, o taip pat pradėti savo verslą arba padidinti savo verslo tikslais? jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu: greatuniversalloancompany1@gmail.com


Pasaulio Paskolos pasiūlymas

Mr Petr

@ 2015-04-11 00:13:28

Laba diena visi skaito šią tikrąją gyvenimo istoriją mano gyvenime. Mano vardas yra p Kohoutek Petras, aš jau įtraukti tiek daug sukčiai internete atsižvelgiant mano kietajame uždirbti pinigus, ieško konsolidavimo paskolą, kol vienas ištikimas naktį, aš meldžiausi, ir aš tikiu, Dievas nukreipti mane į šios paskolos bendrovei internete pagal pavadinimą FrankWoodloancompany, Finansų tarnybos elektroninio pašto adresas: frankwoodloan@gmail.com jie padeda man su 320,000.00USD po gerų 8 mėnesius kontaktuojančių tiek daug padirbtų skolintojų apie neto, prašome mano tauta, turi būti labai atsargūs gauti paskolą su iš anksto mokestį be jokios garantijos ar patvirtinimas, kad įmonė yra teisėtas. ši paskola kompanija atėjo į mano gelbėjimo kai aš juos labiausiai reikalingi, iš pradžių aš niekada pasitikėti juos, bet po susitikimo iki jų paklausos, buvau laimingas žmogus. kuris yra svarbiausias dalykas gyvenime. Šiandien aš konsoliduoti savo skolą ir taip pat didžiuojuosi savo paties bute. mano šeima ir du mano draugai pasinaudojo šiuo pasiūlymu, ir aš taip pat noriu visa šalis pasinaudoti šia turtinga pasiūlyti. Jūs galite kreiptis į įmonę, kuris padeda man čia su savo kontaktinius duomenis: frankwoodloan@gmail.com

Aš būsiu laukia čia geros naujienos iš visų jūsų ten, kaip jūs turite jūsų paskolą per to company..Avoid scammed iki kitos įmonės ten su vis žmonės apiplėšti savo pinigus ketinimus ... Tiesiog Taikyti dabar iš šios bendrovės gauti savo paskolą ir prisijungti prie manęs dalintis gera naujiena parodymus ..... Dievas laimina juos amžinai ir kreiptis į juos čia savo elektroninio pašto: frankwoodloan@gmail.com

GREATUNIVERSAL

@ 2015-04-14 17:36:45

Ar jums reikia skubiai paskolą, siekiant išspręsti savo finansines problemas, o taip pat pradėti savo verslą arba padidinti savo verslo patalpas? jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu: greatuniversalloancompany1@gmail.com

Paskolų Siūlau

MR MORGAN

@ 2015-04-16 00:25:29

Gerbiamas Pareiškėjas

Aš pripažįstu, kad jūsų pašto kvitą ir aš suprantu jūsų situaciją ir aš žinau, kad jūs tikrai reikia paskolos išspręsti savo finansines problemas. Mes siūlome paskolas visų rūšių ne žemos palūkanų norma 3% iki asmenų, įmonių ir verslo ten, kurie patiria finansinių sunkumų.

Mes esame pasirengę pasiūlyti savo paskolą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti paskolos paraiškos formą žemiau ir išsiųsti ją atgal, kad galėtume eiti į priekį su sandoriu.

PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA (kaip taikyti)

Vardas: -----------
Pavardė: ----------
Šalis ----------
Paskolų suma, kurios reikia: ----------
Paskolos Trukmė: ----------
Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: -----------
Mobilaus telefono numeris: ------------
Pareigos: -----------
Mėnesio pajamos -------------
Gimimo (MMMM-MM-DD) Data: ---------
Lytis: ---------
Vedybinis statusas: ----------
Ar jūs kreipėsi dėl paskolos prieš ?: -----------

Dėkojame ir God bless
"Morgan Pažymėti

jose dennison

@ 2015-04-16 08:10:12

Ar domitės užtikrinti paskolą? Ar jums reikia dėl paskolos
verslo, vykdyti projektą, nusipirkite savybes, Švietimas, arba mokėti
už butą. Jose Dennison yra finansinė
organizacija, kuri gali padėti jums pasiekti savo svajonę mažiau
pastangų. Žemas palūkanų norma @ 2%. Nesvarbu, koks Jūsų kreditas! Jūs vis dar galite
taikyti. Ar domitės užtikrinti paskolą? Ar jums reikia dėl paskolos
verslo, vykdyti projektą, nusipirkite savybes, Švietimas, arba mokėti
už butą. MERITS FINANSŲ internete teikiama paslauga finansinė
organizacija, kuri gali padėti jums pasiekti savo svajonę mažiau
pastangų. Žemas palūkanų norma @ 2%. Nesvarbu, koks Jūsų kreditas! Jūs vis dar galite
taikyti. paštas; josedennisonsloans007@gmail.com

Mr. Richard

@ 2015-04-16 23:22:12

Sveiki
 Aš esu ponas Richard Georgas paskolos privatiems skolintojams.
Ties galimybe paskola gyvenimą.
Jums nereikia paskolą skubiai, ar jūs norite išvalyti savo skolas.
Pasiskolinti
Norėdami pagerinti savo verslą?
Jūs buvo atsisakyta
Bankai ir kitos finansų įmonės.
Ar jums reikia paskolos ar hipotekos, taip pat?
Paieška ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas.
Prieš mes paskolintas į vakarėlį.
Reikia finansinės paramos su bloga kredito ar reikia pinigų.
Norėdami sumokėti investicijų išlaidas į 2% norma. Aš noriu būti.
Šis vartotojas
Vidutinis Jums pranešti, kad mes esame čia, kad padėtų. Patikimas ir naudinga.
Loan.So kviečiame susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu.
 
fredrickrichardloans@gmail.com
 
Skolininkų
 
 1) Vardas, pavardė: .............................. ............... ..........
 2) Šalis: .............................. ................ .............
 3) Adresas: ............... ............................... ............
 4) Valstybės: .............................. ................ .............. ..
 5) Lytis: .............................. ................ ..............
....
 6) Prieinamumas: .............................. ................ ...
 7) Pareigos: .............................. ................ .......
 8) Telefonas: .............................. ................ ..
 9) Dabartinė vietovė Vieta: .....................
 10) Mėnesio pajamos: .............................. .. ........... ..
 11) Paskolų suma, kurios reikia: .............................. .......
 12) paskolos trukmę. .............................. ............... ..
 13) paskolos paskirtis. .............................. ..............
 14) Religija: .............................. ................ ..........
 15) Ar jūs kada nors naudojami iki šiol. .............................. ...
 
 Dėkoti
P Fredrikas Richardas

GREATUNIVERSAL

@ 2015-04-17 05:03:33

Ar jums reikia skubiai paskolą, siekiant išspręsti savo finansines problemas, o taip pat pradėti savo verslą arba padidinti savo verslo patalpas? jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu: greatuniversalloancompany1@gmail.com

Paskolų Siūlau teisiniu įmonės

Jp Finance

@ 2015-04-18 14:54:22

Geros dienos visiems.

Ar jums reikia paskolos? Ar jums skolos? Norite pradėti verslą ir reikia kapitalo? Ar jums reikia paskolos ar finansavimo dėl bet kokios priežasties? Jūsų pagalba yra pagaliau čia, kaip ir mes apdalinti paskolos visiems ne pigus ir prieinamas palūkanų norma tik 2%, jei domina, maloniai susisiekite su mumis šiandien Jp_lenders@outlook.com.

Mūsų paslaugos yra greitas ir patikimas, paskolos patvirtintas per 3 valandas taikymą. siūlome paskolas iš minimalus intervalas $ 2000 iki daugiau kaip 10 milijonų JAV dolerių. Mes esame sertifikuoti ir jūsų privatumas yra 100% saugus su mumis. Worry ne daugiau apie savo paskolų ar finaces ir susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu (Jp_Lenders@outlook.com) ir gauti savo paskolos trumpąją patvirtinimo šiandien.

saintsloancompany@gmail.com

@ 2015-04-21 20:26:16

Sveiki, aš esu ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko galimybių paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? Jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (saintsloancompany@gmail.com)

sir joel williams

@ 2015-04-25 05:45:15

Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
* Labai greitai ir nedelsiant pervesti į Jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaita
* Žemas palūkanų norma 2%
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
* Lankstus paskolų terminai ir Mėnesinė įmoka
*. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
nuo tavęs.

Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
kad finansinė parama į kitas šalis.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

Pone kosmosas DEMETER
Generalinis direktorius
CASHFIRM

carren ben

@ 2015-04-26 04:47:23

Ar jums reikia paskolos? Ar verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos problemos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma.
Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook.com arba carrenbenfirm@gmail.com) gauti savo paskolą šiandien.

SAIDOUN

@ 2015-04-26 14:26:40

Paskolos pasiūlymas rimtas, sąžiningas ir labai prieinamos esant 0% tarifu
Aš ką tik perskaičiau jūsų postą, ir aš noriu jums pasakyti, kad aš esu prieinamas jums kreditą jums reikia per 48 valandas
daugiau supratimo prašome susisiekti su manimi elektroniniu paštu: 1597f2584m56e@gmail.com
Dėkojame už greitai rezultatas

Mr.Rapheal

@ 2015-04-29 05:01:14

Prašyti jūsų paskola šiandien internete be pradinių išlaidų bet kokios rūšies ir gauti
  Jūsų paskola 3% norma
Susisiekite su mumis šiandien ne
raphealjefferyfinance@gmail.com
UŽPILDYTI paskolos paraiškos formą

Vardas:
Šalis:
būsena:
Telefono Numeris:
Amžius:
Pareigos:
Paskolos sumos, reikalingos:
Trukmė:
Interneto svetainė: raphealjefferyfinance@gmail.com

Rež: p Jeffery

Mr Peterson

@ 2015-04-29 21:14:40Sveiki, Ar Jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, ir tt ..? Mes šiuo metu siūlo Asmeniniai ir verslo paskola bet kuriam suinteresuotam asmeniui
ne 2% palūkanų norma 1-30 metų.
Vardas:
Gimimo data:
Lytis:
Vedybinis statusas:
Adresas:
Miestas:
Šalis:
Telefonas:
Paskolos suma:
Paskolos Trukmė:
Grynosios mėnesio pajamos.
Susisiekite su mumis: creditsolutionhome01@gmail.com

E. Henly

@ 2015-05-01 09:04:23

Sveiki,
Užpildykite savo finansinius rūpesčius šiandien: Jūs galite šypsotis šio dievobaimingas moteris, aš iš 106,000 € paskolą ir du mano kolegos gavo paskolą iš šio asmens be jokių problemų ar nusivylimas. Aš patars ne pasirinkti ne tam asmeniui, jei jūs iš tikrųjų norite kreiptis dėl savo projektui ir bet kurios kitos paskolos. Aš skelbia šį pranešimą, nes ponia Henly, jaučiuosi laimingas su paskola gavau iš jos. Tai buvo per draugus sutikau šį garbės ir Dievo bijodamas moteris, kurie padėjo man gauti šią paskolą fondą redaguoti savo gyvenimą moters, todėl aš siūlau jums turi susisiekite ir susitikti su ponia Henly padėti jums gauti paskolą be jokių problemų. Jos Kontaktinis elektroninio pašto adresas: henlyomerloanfirm@hotmail.com

sir joel williams

@ 2015-05-03 12:37:07

Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
* Labai greitai ir nedelsiant pervesti į Jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaita
* Žemas palūkanų norma 2%
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
* Lankstus paskolų terminai ir Mėnesinė įmoka
*. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
nuo tavęs.

Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
kad finansinė parama į kitas šalis.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

Pone kosmosas DEMETER
Generalinis direktorius
CASHFIRM

Martin Frederick

@ 2015-05-05 00:46:26

Sveiki,

Mes ne Martin paskolų investicijų, specializuojasi organizuojant paskolą bet kurios sumos, ilgesni grąžinimo terminus. Kreditoriai finansinę paskolą Paslaugų pasiūlymas verslo paskolos, būsto paskolos, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, studentų paskolų, Dept konsolidavimas, paskolos verslui pradėti. Ar turite mažas ar didelis projektą finansuoti? iki ir verslo plėtra, nekilnojamojo turto ir hipotekos visi, esant 3% palūkanų norma pareiškėjams visų kredito rūšių.
 
Mes ne Martin paskolų investicijų pasiūlyti vienas mažiausių palūkanų normos ir mūsų paslaugos yra greitas ir be streso. Mūsų prioritetas yra jūsų bendras pasitenkinimas! Mūsų tikslas yra, kad jums patiks šią paslaugą mes teikiame nuo pradžios iki sudarymo. Domina naujas pareiškėjas už paskolą reikėtų kreiptis ne [loanmarkerting1@gmail.com] Administracijos direktorius daugiau informacijos.

laukia jūsų skubiai paštu dabar.

Mr James

@ 2015-05-05 03:27:20

Esu James Mediena teisėtas ir Garsi paskolų skolintojui. Esame dinamiška kompanija su finansinės paramos. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą stengiamės pasiūlyti jums paskolą.

Susisiekite su mumis per pašto adresas: jameswoodloan@gmail.com

Prašome parašyti atgal, jei domina.

PILNAS VARDAS .........
SEX ..........
ŠALIS ..........
PASKOLOS SUMA .........
TRUKMĖ ......
TELEFONO NUMERIS: .........

Dėkoju

Ponas James

okowa

@ 2015-05-06 01:12:08

Sveiki,
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Malonė Okowa, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir įmonių pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: (embassyloanfirm@gmail.com)

mrs monica

@ 2015-05-06 11:21:59

Ar jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, automobilių
paskolos, studentų paskolų skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintas paskolas, rizikos
kapitalo ir tt .. ar buvo jums atsisakyta paskolą iš banko ar finansų
institucija, vienos arba kelių priežasčių. Jūs teisinga vieta
jūsų paskola sprendimai! Aš esu privatus skolintojas, aš apdalinti paskolas
bendrovės ir asmenys už mažą ir prieinamą palūkanų norma
2%. Palūkanos. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu
mrsmonica060@gmail.com

Skolininko DUOMENYS S

1) Vardas, pavardė: .......................................................
2) Šalis: ......................................................... ..
3) Adresas: ..........................................................
4) valstybė: ............................................................ ..
5) Lytis: ................................................................
6) Šeimyninė padėtis: .................................................
7) Pareigos: ................................................... ..
8) Telefono numeris: ................................................
9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: .....................
10) Mėnesio pajamos: .............................................
11) Paskolų suma, kurios reikia: .....................................
12) Paskolos Trukmė: ................................................
13) Paskirtis Paskolos grąžinimo būdas: .......................................... ..
14) Religija: ...................................................... ..
15) Ar jūs taikyti anksčiau ....................
skristi emyratas loancompany.com
Ačiū,
Ponia Monika

Mellisa Sharon

@ 2015-05-07 05:40:42

Sveiki,

      Ar jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, auto
paskolos, studentų paskolų skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintos paskolos, rizikos
kapitalo ir tt ... ar buvo jums atsisakyta paskolą iš banko ar bet kokia finansinė
institucija dėl vienos ar kelių reasons.You yra tinkama vieta
jūsų paskola sprendimai! Aš esu privatus skolintojas, aš suteikti paskolas su
bendrovės ir asmenys už mažą ir prieinamą palūkanų norma
3% .Interest. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: mellisaloanfirm89@gmail.com

PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA.

Jūsų vardas ir pavardė:
Adresas:
Šalis:
valstybė:
Paskolos suma:
Lytis:
Paskolos Trukmė:
Telefono Numeris:
Faksas:
Mėnesio pajamos:
Konkreti data jums reikia paskolą:

Pastaba: Šis reikalingi, kol mes galime pradėti su
paskolos okay sandoris.

linkėjimai

Mellisa Sharon

mrs. glory bill

@ 2015-05-07 06:11:56

XAVIGUARANTYLOAN@hotmail.com.com

Hallo visus,

Mein Vardas IST ponia Herrlichkeit Billas und ich bin wie der glücklichste Mensch spricht in der ganzen Welt "weiten heute und ich selbst sagte, dass jeder Kreditgeber, dass meine Familie nach unserer schlechten Situacija zu Retten, Ich will die ganze rantas laukinių nennen sollten sagen -und ich bin taip glücklich, dass Meine Familie ist für Wieder žarnyne, Weil ich schien ein Darlehen von 100.000 Euro benötigen, um mein Leben Ganz von Vorne anfangen, denn ich bin ein alleinerziehende Mutter mit 4 Kindern und der Welt Hangen Mir, sandte Gott Darlehen bis ich TRAF Kreditgeber, miršta Mein Leben und das meiner Familie verändert, Ein gottesfürchtiger Kreditgeber ponia. Xavi, karo ER der Roszarnik Gott gesandt, um Meine Familie und zu Retten ich dachte zuerst, ES karo nicht möglich, bis ich mein Darlehen von 100.000 Euro auf dem 5. / Sau / 2015-und ich Werde jeden, der Beratungsstelle Echter Bedarf eines Darlehens Frau. Xavi Eine E-mail zu laišką xaviguarantyloan@hotmail.com Weil ER Das Verständnis und die Art ermutigen, miršta Kreditgeber.

morgan debra

@ 2015-05-08 23:13:46

Sveiki Am ponia Morgan Debra esu teisėtas ir patikimas paskolos skolintojas suteikia paskolas
nuo aiškiai ir suprantamai sąlygų 2% palūkanų norma. nuo
12.000 $ į $ 7.000.000 JAV dolerių, eurais ir svarais tik. Aš apdalinti verslo paskolos,
Asmeniniai Paskolos, Paskolos studentams, automobilių paskolos ir paskolos atsiskaityti sąskaitas. jei tu
reikia paskolos, ką turite padaryti, tai jums susisiekti su manimi tiesiogiai
adresu: morgandebra1986@gmail.com
Dievas Telaimina Tave.
Linkėjimai,
E. Morgan Debra
Paštas: morgandebra1986@gmail.com


Pastaba: Visi atsakymas turi būti nusiųsti į: morgandebra1986@gmail.com

justina

@ 2015-05-13 08:34:17

Sveiki,
Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą?
jums buvo atmestas
bankai ir kitos finansinės institucijos?
Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą?
ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims
reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų
apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien per laiškų: emmanueljustina536@gmail.com

OGIESCO FAITH

@ 2015-05-13 16:49:28

jei jums reikia skubiai paskolą apmokėti savo skolas ir paskolą pradėti naują verslą adresų OGIESCO paskola bendrovei jūsų skubiai paskola šiandien. Susisiekite su elektroninio pašto adresas: (ogieloancompanyinc@gmail.com)

Pagarbiai

edenloanfirm@hotmail.com

@ 2015-05-14 14:37:37

Sveiki,
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia "Eden jane, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir įmonių pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: (edenloanfirm@hotmail.com)

Larry

@ 2015-05-15 00:39:36

Patikimas paskolos pasiūlymas !!!

Čia yra tiems, finansinės problemos ir tiems, kurie nori finansinę pakelti savo gyvenimo galimybė, mes apdalinti paskolą labai priimtiną palūkanų norma 2%, mes apdalinti visus paskolos rūšį, siekiant padėti tautą iš finansų streso. Daugelis kenčia ir poreikius padeda pagerinti jų gyvenimo statusą, daugelis bedarbių ir reikia finansinės pagalbos pradėti verslą, daug reikia finansinės pagalbos išvalyti savo sąskaitas ir skolas. Čia yra išmintingas sprendimas jums dabar. Mūsų paskolos pasiūlymas yra negarantuotą paskolą, kuri reiškia, kad yra jokio užstato dalyvauja.

Kaip paskola prašytojo jūs turite teisę kreiptis dėl paskolos su šia kontakto žemiau.

Vardas: Laris Perez
Paštas: businessfinances@hotmail.com


Linkėjimai,
Verslo finansai.

eden

@ 2015-05-19 19:57:20

Sveiki,
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia "Eden jane, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir įmonių pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: (edenloanfirm@hotmail.com)

Johnson Mark

@ 2015-05-22 21:47:23

accoglienza

Abbiamo formato per aiutare le persone che hanno bisogno di aiuto, offriamo prestito di 2%, ad esempio, help.So finanziario quando si passa attraverso difficoltà finanziarie, o se avete bisogno in qualsiasi disordine finanziario, e denaro per il proprio business o avete bisogno di un prestito per pagare i debiti o pagare le bollette, avviare un'impresa, o hai trovato difficile ottenere prestiti di capitale da banche locali, vi preghiamo di contattarci via e-mail: johnsonmarkloancompany@gmail.com

Siete invitati a compilare e i dettagli di seguito ..

Applicazione di Credito

Nome del candidato:
Quantità richiesta:
Durata di prestito:
Nazione:
Occupazione:
Genere:
Età:
Telefono:
Reddito mensile:
Scopo del prestito:

Vi preghiamo di contattarci via e-mail: johnsonmarkloancompany@gmail.com

Aspetto la tua risposta.

Mr. Johnson Mark.

Anita Martina

@ 2015-05-24 09:57:23

GERA DIENA,
   MANO VARDAS YRA ANITA MARTINA. GYVENU MADRID ISPANIJA IR AŠ ESU LAIMINGAS
MOTERIS ŠIANDIEN? IR AŠ SAKĖ MANO SAVARANKIŠKAI, KAD BET KOKS SKOLINTOJAS, KAD IŠGELBĖTI SAVO ŠEIMĄ IŠ MŪSŲ PRASTOS SITUACIJOS, AŠ VADINSIU BET KURIS ASMUO, IEŠKO PASKOLOS SU JUO, JIS DAVĖ LAIMĘ MAN IR MANO ŠEIMAI, AŠ BUVO REIKALINGA DĖL $ 250,000 PASKOLĄ PRADĖTI MANO GYVENIMAS VISAME, KAIP AŠ ESU VIENIŠA MOTINA SU 2 VAIKAIS SUTIKAU DIEVAS BIJODAMAS VYRAS PASKOLĄ SKOLINTOJUI, KAD MAN PADĖTI SU $ 250,000 PASKOLĄ, JIS YRA DIEVAS BIJODAMAS VYRAS, JEI ESATE REIKIA PASKOLOS IR JUMS BUS GRĄŽINTI PASKOLOS SUSISIEKTI SU JUO PASAKYKITE JAM, KAD ANITA MARTINA, KAD NUKREIPS JUS PAS JĮ. SUSISIEKITE SU PATRICK ERNESTO ELEKTRONINIU PAŠTU; (TESCOBANKLOAN1891@GMAIL.COM) TEGUL DIEVAS LAIMINA PATRICK ERNESTO PAREIKŠTI LAIMĘ Į SAVO GYVENIMĄ IR SAVO ŠEIMOS GYVENIMĄ.

Mr.Rapheal

@ 2015-05-24 21:15:26

Prašyti jūsų paskola šiandien internete be pradinių išlaidų bet kokios rūšies ir gauti
  Jūsų paskola 3% norma
Susisiekite su mumis šiandien ne
raphealjefferyfinance@gmail.com
UŽPILDYTI paskolos paraiškos formą

Vardas:
Šalis:
būsena:
Telefono Numeris:
Amžius:
Pareigos:
Paskolos sumos, reikalingos:
Trukmė:
Interneto svetainė: raphealjefferyfinance@gmail.com

Rež: p Rapheal

GREATUNIVERSAL

@ 2015-05-28 07:21:51

Gerbiamas Kliente,
    Mes suteikti paskolą nemokamai po klientais turi užsiregistruoti mūsų įmonės gerai. mes norime tai padaryti už jus, nes jūs sakėte, pristatome daugiau klientų į mūsų įmonę, todėl, kai mes jas registruoti mes pridėti savo duomenis tarp failų gerai.


Laukiame Jūsų atsakymo

johnsonmarkloancompany@gmail.com

@ 2015-05-28 09:49:30

Jūs esate verslininkas ar moteris? Ar jums bet
Finansinės streso ar jūs reikia lėšų pradėti.
savo verslą?
A) asmens paskolą verslo plėtrai.
B), paleidimo įmonėms ir išsilavinimą.
C), skolos konsolidavimas
Vardas: ..........................................
Šalis: .........................................
Vieta: ..........................................
Status: .......................................
Lytis: ................................................ ...
Amžius ................................................. ....
Paskolų suma, kurios reikia: .........................
Paskolos trukmė: ...................................
Asmeniniai Mobilusis Telefonas Numeris: .......................
mėnesinis
Pajamos: .....................................
Dėkojame ir God bless.
Paštas: johnsonmarkloancompany@gmail.com

J. Danielis

@ 2015-05-29 09:46:27

Sveiki,
Užpildykite savo finansinius rūpesčius šiandien: Jūs galite šypsotis šio dievobaimingas žmogus, aš iš $ 257,000 paskolą ir du mano kolegos gavo paskolą iš šio asmens be jokių problemų ar nusivylimas. Aš patars ne pasirinkti ne tam asmeniui, jei jūs iš tikrųjų norite kreiptis dėl savo projektui ir bet kurios kitos paskolos. Aš skelbia šį pranešimą, nes pono Jono, aš laiminga su paskola gavau iš jo. Tai buvo per draugus sutikau šį žmogų garbės ir Dievo bijodamas žmogus, kuris padėjo man gauti šią paskolą fondą redaguoti savo gyvenimą, todėl aš siūlau jums turi susisiekite ir susitikti su p Joną, siekiant padėti jums gauti paskolą be jokių problemų. Jo Kontaktinis elektroninio pašto adresas: johnscofyloanfirm@hotmail.com

Mr.Rapheal

@ 2015-05-29 21:03:50

Prašyti jūsų paskola šiandien internete be pradinių išlaidų bet kokios rūšies ir gauti
  Jūsų paskola 3% norma
Susisiekite su mumis šiandien ne
raphealjefferyfinance@gmail.com
UŽPILDYTI paskolos paraiškos formą

Vardas:
Šalis:
būsena:
Telefono Numeris:
Amžius:
Pareigos:
Paskolos sumos, reikalingos:
Trukmė:
Interneto svetainė: raphealjefferyfinance@gmail.com

Rež: p Rapheal

sir joel williams

@ 2015-05-30 15:58:52

Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą?
* Labai greitai ir nedelsiant pervesti į Jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaita
* Žemas palūkanų norma 2%
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
* Lankstus paskolų terminai ir Mėnesinė įmoka
*. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas
finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
nuo tavęs.

Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota
kad finansinė parama į kitas šalis.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per

pašto adresas: cashfirmarena@gmail.com

Pone kosmosas DEMETER
Generalinis direktorius
CASHFIRM

carren ben

@ 2015-06-02 12:55:23

Ar jums reikia paskolos? Ar verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos problemos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma.
Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook.com arba carrenbenfirm@gmail.com) gauti savo paskolą šiandien.

jackclara

@ 2015-06-02 17:52:14

Ar jums reikia kreditą? jei taip, jau dabar su savo details1.Full Vardas: 2.Sex: 3.Age: 4.Phone: 5.Fax: 6.Country: 7.Amount reikia:
8.Duration Laikotarpis:

susisiekite su mumis (jackclara9@gmail.com) su savo
taikymas.Mes laukiame Jūsų greitą atsakymą....

Ponia Nora

@ 2015-06-05 10:00:10

Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums skolos? jums reikia skubiai paskolą finansuoti savo verslą ?, jūs atsisakė išduoti savo banko, nerimauti ne daugiau, mūsų paslaugos yra greitai, lengvai ir saugiai paskolas dabar kokiomis aplinkybėmis. Skolintis iki $ 2,000 - $ 1,000.000 Šiandien! Susisiekite su mumis paskolos informacija šiuo adresu: noramildred.loans@hotmail.com

Pastaba: Jūs tikėtis preliminarų atsakymą, ir finansavimą per 24 valandas

Linkėjimai.
Ponia Nora

Mr.Rapheal

@ 2015-06-09 23:54:36

Dėmesio Prašoma: Mes siūlo visus paskolos rūšių yra 3% palūkanų norma, maloniai
rašykite mums daugiau informacijos apie paraiškos šiandien, jei domina. Mūsų paskolos yra
gerai apdrausti maksimalų saugumą, kuris yra mūsų prioritetas ir 100% teisėtas,
ir mes taip pat registruotas, El.paštas: raphealjefferyfinance@gmail.com
Vardas:
Adresas:
Telefono Numeris:
Suma, kurios reikia:
Trukmė:
Amžius:
Lytis:
Vadovas / paštas: raphealjefferyfinance@gmail.com
Nuoširdžiai Tavo.
Seras. Rapheal

sir joel williams

@ 2015-06-14 13:49:18

Mes vykdome paslaugą teisėtai pagal lupikautojus įstatymo 1951. Mes siūlome Momentiniai Pinigai Paskolos valstybės tarnautojų ir privatus. Mes užtikrinti geriausias paslaugas jums.

Ar jums reikia skubiai paskolą?
* Labai greitai ir greitai perkelti į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite savo pinigus
banko sąskaita
* Žemas palūkanų norma 2%
* Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) laikotarpį
* Sąlygose lanksčios paskolos ir mėnesinės išmokos
*. Kiek laiko užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti,
galima tikėtis, kad pradinis atsakas yra mažesnis nei 24 valandų, ir
Finansavimas pagal 7296 valandas po informacijos gavimo, turime
nuo tavęs.

Susisiekite su leidimas ir licencijuoti paskolų kompanijos leidžiama
kad finansinė parama į kitas šalis.
Norėdami gauti daugiau informacijos ir paraiškos formas per paskolas su dabar

E-mail: cashfirmarena@gmail.com

Pone kosmosas Demetra
generalinis direktorius
CASHFIRMARENA įmonė
LONDONAS.....

clark

@ 2015-06-22 17:19:38

Ar jums reikia paskolos?
Ieškote Finansų?
Ieškote paskolą padidinti savo verslą?
Manau, kad jūs turite ateiti į tinkamą vietą.
Mes siūlome paskolų atlow interesus.
Tiems, kurie domisi turėtų susisiekite su mumis
Nedelsiant reaguoti į jūsų prašymą, prašome
atsakyti į šį laišką žemiau tik: elektroniniu paštu Morrisclarkloaninstitute@gmail.com

jose dennison

@ 2015-06-26 05:35:36

Dėmesio Paskolos Pareiškėjas,

 Sveiki atvykę į jose DENNISON paskolų finansavimas INC., Kaip dalį savo gerovės paketas siūlo verslo ir asmeninės paskolos pasiūlymas su palūkanomis, 2% be jokių kredito patikrinimas. Tai yra padėti žmonėms pasiekti savo finansinius objectives.Interested žmonės turėtų susisiekti su mumis dėl: josedennisonloans007@googlemail.com
* Asmeniniai Paskolos (negarantuotą)
* Verslo paskolos (neužtikrintos)
* Paskolos Skolos konsolidavimas
* Pagerinti savo namus

PRAŠYMAS:
1) Vardas:
2) priešdėlis (p, ponia, (VN).
3) Vardas:
4) Pavardė:
5) Adresas:
6) Šalis:
7) Būsena:
8) Telefono numeris:
9) Mobilusis telefonas:
10) Pareigos:
11) suma, kurios reikia kaip paskolą:
12) Trukmė Paskolos grąžinimo būdas:
13) paskolos paskirtis:
14) Ar jūs taikyti anksčiau:
 Visi atsakymai turi būti siunčiami: E-mail: paskolos palūkanų norma 2% be jokių papildomų garantijų. Tai yra padėti žmonėms pasiekti savo finansinius objectives.Interested žmonės turėtų susisiekti su mumis dėl: josedennisonloans007@googlemail.com. Kai tik gausime prašymą, tada mes apdoroti jūsų paraišką paskolai gauti
 patvirtinimo

Pagarbiai,
 MrJose
Diktorius

mark

@ 2015-06-29 15:45:49

Ar jums reikia skubias finansines kredito paskolos?
* Labai greitai ir greitai perkelti į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaita
* Žemas palūkanų norma 2%
* Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) Ilgis
* Sąlygose lanksčios paskolos ir mėnesinės išmokos
*. Kiek laiko užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis anksti atsakymas mažiau nei 24 valandas
Finansavimas pagal 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
nuo tavęs.

Susisiekite su licencijuota pasitikėjimas įmonė, įgaliota ir leidžiami
kad finansinė parama į kitas šalis.
Norėdami gauti daugiau Skelbimai Informacija ir paskolos paraiškos formą Susisiekite su mumis per markander121@gmail.com

Pagarbiai,
Pažymėti Anderson cashloanfirm

Mr Jude Shasnko

@ 2015-06-29 22:46:12

Gera diena, Aš esu p Judas Shanko privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolos Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kad turite blogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma i norite naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir paramos gavėjas ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą, kad susisiekti su mumis šiandien elektroniniu laiškų: mrjudeshankoloanfirm@gmail.com

Skolininko INFORMACIJA

1) Vardas, pavardė: .......
2) Šalis: ..................
3) Adresas: ..................
4) valstybė: ..................
5) Lytis: .......................
6) Šeimyninė padėtis: .............
7) Pareigos: ........................
8) Telefono numeris: ..................
9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: .....
10) Mėnesio pajamos: .....................
11) Paskolų suma, kurios reikia: ..........
12) Paskolos Trukmė: .......................
13) Paskirtis Paskolos grąžinimo būdas: .....
14) Religija: ................................
15) Ar jūs taikyti anksčiau ......

Kontaktinis adresas: mrjudeshankoloanfirm@gmail.com
J. Judas Shanko

Mr Jude Shasnko

@ 2015-06-29 22:46:28

Gera diena, Aš esu p Judas Shanko privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolos Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kad turite blogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma i norite naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir paramos gavėjas ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą, kad susisiekti su mumis šiandien elektroniniu laiškų: mrjudeshankoloanfirm@gmail.com

Skolininko INFORMACIJA

1) Vardas, pavardė: .......
2) Šalis: ..................
3) Adresas: ..................
4) valstybė: ..................
5) Lytis: .......................
6) Šeimyninė padėtis: .............
7) Pareigos: ........................
8) Telefono numeris: ..................
9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: .....
10) Mėnesio pajamos: .....................
11) Paskolų suma, kurios reikia: ..........
12) Paskolos Trukmė: .......................
13) Paskirtis Paskolos grąžinimo būdas: .....
14) Religija: ................................
15) Ar jūs taikyti anksčiau ......

Kontaktinis adresas: mrjudeshankoloanfirm@gmail.com
J. Judas Shanko

Aleksandras

@ 2015-06-29 22:47:07

Gera diena Mano vardas yra Aleksandras, aš esu iš Lietuvos. Noriu pasidalinti savo parodymus su plačiąja visuomene apie tai, kas šiuo dideliu vyriausiojo kunigo Oruen šventykla ką tik padaryta už mane, tai žmogus tiesiog atnešė atgal mano prarastą Ex žmona su savo galinga rašybą, buvau ištekėjusi už šią moterį, vadinamą Marian mes buvome kartu ilgai laikas ir mes pamilome mūsų savarankiškai s, bet kai aš negalėjo padaryti jai nėščia 2 metus jis man paliko ir man pasakė, ji negali toliau nebėra tada aš dabar ieškojau būdų gauti ją atgal, kol mano draugas man papasakojo apie šį žmogų ir davė man savo kontaktinį elektroninio pašto adresą (oruenspiritualtemple@gmail.com), tada jūs negalite patikėti, tai, kai aš susisiekė šį žmogų apie savo problemas, jis parengė galinga rašybą, kad atnešė mano prarastą žmoną atgal, ir po mėnesio ji praleisti savo mėnesinį laikotarpį ir eiti bandymų ir rezultatas teigė ji buvo nėščia esu laiminga šiandien esu dabar iš berniuko tėvas, ačiū dar kartą labai vyriausiąjį Kunigą Oruen šventykla, ką jūs turite padaryti už man, jei ten einančios per bet kokį šio problemas toliau išvardytų prašome susisiekti (oruenspiritualtemple@gmail.com)

(1) Jei norite, kad jūsų ex atgal.
(2) jeigu jūs visada turite blogus sapnus.
(3) Jūs norite būti skatinamas į savo biurą.
(4) Jūs norite moterys / vyrai paleisti po tavęs.
(5) Jei nori įsčių vaisiaus.
(6) Jūs norite būti turtingas.
(7) Taip noriu gyventi su savo vyru/žmona amžinai.
(8) Jei jums reikia finansinę paramą.
(9) Kaip jums buvo scammed ir norite susigrąžinti savo prarastus pinigus.
(10) Jei masturbuotis
(11) Jei norite, kad jūsų šeima būtų laiminga su jumis, ir tt

Siųsti šį puikų vyriausiąjį Kunigą Oruen šventykla ir gauti jūsų problemos sprendimas per: (oruenspiritualtemple@gmail.com)

Dievas laimina mūsų Lietuvos ir dr J. Oruen ..

jane1234567

@ 2015-06-30 19:01:16

Sveiki, aš esu ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (saintloans@hotmail.com)

Morisas Finansai

@ 2015-07-05 16:27:07

Sveiki,
Finansinių sunkumų akivaizdoje? Ar jums reikia paskolos? ar jie buvo atmesti vietos bankai? Ar jums reikia dėl kokios nors priežasties paskolą? Jūsų pagalba yra pagaliau čia kaip Morisas Finansai siūlo paskolas visiems abiejų dirbančių ir nedirbančių, privatiems asmenims ir įmonėms, siūlome paskolas mažomis palūkanų norma 2%. Suinteresuotosios paskolos gavėjai yra susisiekti su mumis elektroniniu paštu mauricefinance@hotmail.com ir gauti savo paskolos šiandien. Mūsų paslaugos yra greitas ir patikimas, todėl prašome susisiekti su mumis adresu (mauricefinance@hotmail.com) ir mėgautis mūsų pasiūlymas finansines paslaugas.
Paštas: mauricefinance@hotmail.com
Morisas FinansaiSveiki,
Finansinių sunkumų akivaizdoje? Ar jums reikia paskolos? ar jie buvo atmesti vietos bankai? Ar jums reikia dėl kokios nors priežasties paskolą? Jūsų pagalba yra pagaliau čia kaip Morisas Finansai siūlo paskolas visiems abiejų dirbančių ir nedirbančių, privatiems asmenims ir įmonėms, siūlome paskolas mažomis palūkanų norma 2%. Suinteresuotosios paskolos gavėjai yra susisiekti su mumis elektroniniu paštu mauricefinance@hotmail.com ir gauti savo paskolos šiandien. Mūsų paslaugos yra greitas ir patikimas, todėl prašome susisiekti su mumis adresu (mauricefinance@hotmail.com) ir mėgautis mūsų pasiūlymas finansines paslaugas.
Paštas: mauricefinance@hotmail.com
Morisas FinansaiSveiki,
Finansinių sunkumų akivaizdoje? Ar jums reikia paskolos? ar jie buvo atmesti vietos bankai? Ar jums reikia dėl kokios nors priežasties paskolą? Jūsų pagalba yra pagaliau čia kaip Morisas Finansai siūlo paskolas visiems abiejų dirbančių ir nedirbančių, privatiems asmenims ir įmonėms, siūlome paskolas mažomis palūkanų norma 2%. Suinteresuotosios paskolos gavėjai yra susisiekti su mumis elektroniniu paštu mauricefinance@hotmail.com ir gauti savo paskolos šiandien. Mūsų paslaugos yra greitas ir patikimas, todėl prašome susisiekti su mumis adresu (mauricefinance@hotmail.com) ir mėgautis mūsų pasiūlymas finansines paslaugas.
Paštas: mauricefinance@hotmail.com
Morisas FinansaiSveiki,
Finansinių sunkumų akivaizdoje? Ar jums reikia paskolos? ar jie buvo atmesti vietos bankai? Ar jums reikia dėl kokios nors priežasties paskolą? Jūsų pagalba yra pagaliau čia kaip Morisas Finansai siūlo paskolas visiems abiejų dirbančių ir nedirbančių, privatiems asmenims ir įmonėms, siūlome paskolas mažomis palūkanų norma 2%. Suinteresuotosios paskolos gavėjai yra susisiekti su mumis elektroniniu paštu mauricefinance@hotmail.com ir gauti savo paskolos šiandien. Mūsų paslaugos yra greitas ir patikimas, todėl prašome susisiekti su mumis adresu (mauricefinance@hotmail.com) ir mėgautis mūsų pasiūlymas finansines paslaugas.
Paštas: mauricefinance@hotmail.com
Morisas Finansai

Jonna

@ 2015-07-06 10:24:46

Ar jums reikia greitai ir lengvai paskolą? Aš esu ponas Jonna, iš Jonna Finansai paskola bendrovei Vadovas, aš esu, kad jums žinoti, kad tai yra paskolos įmonė, kuri suteikia paskolas, kai palūkanų norma yra 2% iki žmonių / verslo organizacijų, kuriems reikia pinigų. Noriu jums žinoti, kad jūsų paskolos suma bus suteikta jums. Mes siūlome visų paskolų rūšių rimtų pažiūrų asmenys, kuriems reikia finansinės paramos. Norėdami gauti paskolą procedūros pradžios, siųsti mums šiuos duomenis: e-paštu: jonnafinance@outlook.com

Sr. Suman Raghu

@ 2015-07-11 18:52:26

Hola Señor / Señora.

¿Está usted en crisis financiera y que necesita un Préstamo Si Sí amablemente contacto con nosotros en Via Email skylarge909@gmail.com 2% Tasa de interés desde el mínimo de 3000 en Máximo 100 millones. En Cualquier moneda Around The World

(PRESTATARIOS DETALLES)
(1) NOMBRE:
(2) SEXO:
(3) PAÍS:
(4) ESTADO:
(5) Dirección:
(6) MONTO DEL PRÉSTAMO:
(7) DURACIÓN DEL PRÉSTAMO:
(8) INGRESO MENSUAL:
(9) PROPÓSITO DEL PRÉSTAMO:
(10) OCUPACIÓN:
(11) NÚMERO DE TELÉFONO:

Contacte con nosotros en Via Email skylarge909@gmail.com
Espere su respuesta
Cordial Saludo
Sr. Suman Raghu

Sr. Suman Raghu

@ 2015-07-11 18:54:33

Sveiki Sir / Madam.

Ar jums finansų krizė ir reikia paskolos, jei taip, maloniai susisiekite su mumis elektroniniu paštu skylarge909@gmail.com 2% palūkanų norma nuo 3000 mažai Maximum 100 mln. Bet valiuta visame pasaulyje

(Skolininkams INFORMACIJA)
(1) Vardas:
(2) Lytis:
(3) Šalis:
(4) Būsena:
(5) Adresas:
(6) Paskolos suma:
(7) Paskolos Trukmė:
(8) Mėnesio pajamos:
(9) paskolos paskirtį:
(10) Pareigos:
(11) Telefono numeris:

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu skylarge909@gmail.com
Palaukite savo atsakymą
Pagarbiai
P Suman Raghu

Scott Williams

@ 2015-07-11 19:35:12

Sveiki,

Aš esu ponas Skotas Williamsas. Garsi, teisėtas ir akredituotos skolintojui. Mes apdalinti paskola visų rūšių per labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, būsto paskolos, studento paskolą, verslo paskolos, paskolos, išradėjas skolą. ir tt

Gauti patvirtinimą dėl verslo ar asmeninės paskolos šiandien, ir didinti lėšas tą pačią savaitę taikymo. Šios asmeninės paskolos gali būti patvirtintas nepriklausomai nuo jūsų kredito ir yra daug patenkintų klientų atsargines kopijas šį teiginį. Bet ne tik gauti asmeninę paskolą, jums reikia; gauti pigiausias. Tai mūsų pažadas: Mes garantuojame mažiausias kainas ant visų paskolų traukuliai be naudos.

Mes siekiame palikti teigiamą ilgalaikį įspūdį viršyta viršija klientų lūkesčius viską darau. Mūsų tikslas yra su jumis elgtis oriai ir pagarbiai, o teikti aukščiausios kokybės paslaugas laiku.

100% garantuotas socialinio draudimo numeris reikalingas ir ne kredito patikrinimas reikalingas.

Taigi elektroninio pašto adresas: scottwilliamsloanfunds@hotmail.com dabar kreiptis dėl paskolos.

williams jefferson

@ 2015-07-12 18:53:55

GERA DIENA,
   Esu privati paskola skolintojas, mes apdalinti paskolą su 3% norma individo, jei jus domina, galite susisiekti su mumis: worldfinanceloancompany101@gmail.com

Grįžti pas mus kaip galima greičiau.

GREATUNIVERSAL

@ 2015-07-15 07:06:54

Ar jums reikia skubiai paskolą, siekiant išspręsti savo finansines problemas, o taip pat pradėti savo verslą arba padidinti savo verslo patalpas? jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu: greatuniversalloancompany1@gmail.com

Paskolos pasiūlymas iš patikimų kreditoriui

mark

@ 2015-07-16 10:29:49

Ar jums reikia skubias finansines kredito paskolos?
* Labai greitai ir greitai perkelti į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus
banko sąskaita
* Žemas palūkanų norma 2%
* Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) Ilgis
* Sąlygose lanksčios paskolos ir mėnesinės išmokos
*. Kiek laiko užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti
Galite tikėtis anksti atsakymas mažiau nei 24 valandas
Finansavimas pagal 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją
nuo tavęs.

Susisiekite su licencijuota pasitikėjimas įmonė, įgaliota ir leidžiami
kad finansinė parama į kitas šalis.
Norėdami gauti daugiau Skelbimai Informacija ir paskolos paraiškos formą Susisiekite su mumis per
E-mail: markander121@gmail.com

Pagarbiai,
markandersoncashloanfirm

Victoria James

@ 2015-07-18 06:40:13

Ar jums reikia finansinės padėties? Ar kada galvojote gauti skubiai paskolą? mes siūlome keletą ilgalaikių ir trumpalaikių paskolos visuomenei. Mes galime Jums padėti su paskola labai mažą palūkanų normą. Susisiekite su mumis dabar per: victoriajamesloans@hotmail.com

Mr.LEO.

@ 2015-07-18 09:13:29--
Sveiki,

Ar vyras ar moteris jums jau ieško paskolą? Išplėsti
jūsų verslo arba sukurti savo verslą, arba sumokėti savo skolą
ar namas nuoma
Jei taip, tada mes esame jūsų atsakymas, Mes siūlome paskolą iš 5,000.00
į 500,000,000.00 euro JAV dolerių daugiau svarų su bet kokios trukmės, kad
galite sau ir bet tipo paskola paprašė kliento turi būti
toks kaip:

* Asmeniniai Paskolos
* Verslo paskolos
* Privati ​​paskola

Ir Daugiau .....

3% palūkanų norma ir iš karto po pripildymo paraišką paskolai gauti
sudaro galite iš karto grįžti į mus, ir šie duomenys:

Paraišką paskolai gauti

Vardas: ___________________________________________
Paskolų suma, kurios reikia: ___________________________
Lytis: ___________________________________________
Vedybinis Statusas: _________________________________
Šalis: ________________________________________
Valstybė: ________________ Amžius: _________________
Telefonas Nr: ________________________________
Paskolos Trukmė: __________________________
Mėnesio pajamos: ______________________________
Pareigos: ______________________
Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: _________________________
Religija: _____________________________________

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: moreganloeloanhome004@outlook.com

Linkėjimai.
Mr.LEO.

PASKOLOS PASIŪLYMAI iš patikimų PASKOLOS skolintojas

@ 2015-07-22 06:18:37

Ar jums reikia skubiai paskola išspręsti savo finansines problemas, o taip pat pradėti savo verslą arba padidinti savo verslo patalpas? jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu:

greatuniversalloancompany1@gmail.com

PASKOLOS PASIŪLYMAI iš patikimų PASKOLOS skolintojas

carren ben

@ 2015-07-27 22:06:47

Ar jums reikia paskolos? Ar verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos problemos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma.
Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook.com arba carrenbenfirm@gmail.com) gauti savo paskolą šiandien.

Vardas: