Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 3, 2008

Įspūdžiai po vakarykštės atrankos

@ 15:03 |

Vakar vakare vykusiame Lietuvos atrankos į Euroviziją finale teisę atstovauti Lietuvą iškovojo Jeronimas Milius. Už jį balsavo 11674 žiūrovai. Antroji buvo Aistė Pilvelytė, kuri gavo 11242 balsus.

Aš taip pat palaikiau Jeronimą, nes man patiko viskas - ir pati roko baladė, ir jo balsas bei atlikimas ir netgi išskirtinė išvaizda. Šiandien skaičiau internete atsiliepimus. Kai kurie gailisi, kad neišrinkta Aistė Pilvelytė. Nepaisant to, kad Aistė turi nepalyginamai didesnę dainavimo patirtį (jau net Eurovizijos atrankoje dalyvauja šeštą kartą), J.Milius man atrodė visais atžvilgiais išskirtinesnis ir tuo pačiu pranašesnis. Aišku, jam dar reikėtų padirbėti iki gegužės mėnesio. Juolab, kad vakar jam pasisiūlė padėti ir gerbiamas Juozapaitis. Iš kitos pusės, mes juk nei vienas negalime išpranašauti, kam įvairių šalių žiūrovai bus palankūs Eurovizijoje gegužės mėnesį...

Buvau nustebinta, kad Augustė užėmė tik šeštą vietą. Nuoširdžiai man buvo gaila Raimondos, kuri po komisijos pirmininko kritikos dėl apsirengimo net apsiašarojo. Tiesa sakant, man jos apsirengimas irgi atrodė „tragiškas“, nors dainavimas patiko. Aš drąsiai ją siūlyčiau sukeisti vietomis su Saša Son.

Komentarai

Vardas: