Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 10, 2008

Patvirtintas 2008 metų Kauno m. biudžetas

@ 18:01 |

Praeitą ketvirtadienį patvirtinome 2008 metų Kauno miesto savivaldybės biudžetą. Taip, biudžetas gana optimistinis - 716 milijonų litų, ypač turint omenyje, kad 2007 metais nebuvo surinkta į biudžetą 47 milijonai litų. Vienas iš finansų skyriaus vedėjo paaiškinimų dėl didelio pinigų nesurinkimo praėjusiais metais - du kartus mažintas pajamų mokestis. Mano nuomone, formuojant šių metų biudžetą buvo kiek galima atsižvelgta į poreikius visose srityse. Rašau, „kiek galima“, nes kiek tą paklodę betampytume, vis tiek kažkam pinigų pritrūks.

Posėdžio metu mane labai nustebino socdemai, kurie „susilaikė“ balsuojant už biudžeto patvirtinimą, nors posėdžio metu nepateikė kokių nors svarių argumentų. Kaip žinia, jie yra valdančiosios koalicijos rėmėjai - jų deleguoti atstovai dirba mero pavaduotoju, administracijos direktoriaus pavaduotoju bei sveikatos komiteto pirmininku, taigi tuo pačiu galėjo aktyviai dalyvauti ir įtakoti formuojant biudžetą. Paskutiniu metu dažnai tenka pastebėti, kad jie kritikuoja tuos darbus, už kuriuos patys yra atsakingi. Ką gi padarysi, artėja seimo rinkimai ir tada palankiau būna kritikuoti, negu pasiaiškinti rinkėjams už savo neatliktus darbus.

Be valdančiosios daugumos „UŽ“ biudžetą balsavo opozicijoje esantys partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai. Iš viso „UŽ“ balsavo 28 tarybos nariai.

Komentarai

Vardas: