Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

March 2, 2008

Saleziečių kalendorius

@ 15:58 |

Į rankas pateko 2008 metų saleziečių kalendorius. Šiame kalendoriuje spausdinami straipsneliai iš 2007 Nr 4 „Saleziečių žinių“. „Saleziečių žinios“ visame pasaulyje išeina 24 kalbomis, iš viso - dešimties milijonų egzempliorių tiražu. Tai - šv. kun. Bosko 1877 metais įsteigtas kultūros ir religinės auklybos žurnalas. Lietuvių kalba šis žurnalas leidžiamas nuo 1927. Noriu pacituoti mintis iš sausio mėnesio straipsnelio „Švelnusis tėvas“:

„Jei pažinčiau visas paslaptis ir visą mokslą, jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės, aš būčiau niekas“ (1Kor 13,2). Kun. J. Boskui, kaip ir apaštalui Pauliui, be vieno dalyko gyvenimas atrodė neįsivaizduojamas - be meilės. Jo ugdymo esmė yra būtent meilingumas, beribis gerumas. Kunigas siekė puoselėti ugdytojų tarpusavio bendrystę ir jų artumą su ugdytiniais.

Kun. J. Boskui auklėjimas - „širdies dalykas“. Be to, jis iškart pridurdavo, kad „širdis - tai rūstumui ir šiurkštumui visuomet uždara tvirtovė. Todėl mokykimės elgtis taip, kad mus mylėtų, švelniai diekime pareigos bei šventos Dievo baimės jausmą ir pamatysime, kaip lengvai atsiveria daugelio širdžių durys“. J. Bosko biografas mums teigia, kad jis taip visus mylėjo, kad kiekvienas jautėsi jo labiausiai mylimas.

Komentarai

Violeta

@ 2008-12-22 04:13:31

Laba diena. Vakar i baznycia atnese man paskaityti salezieciu ziniu kalendoriu. Likau giliai sujaudinta, bet kartu ir nusiminiau, nes juk ne kiekvienas gali ji isigyti. Atrodo jau su daug kuo uzmezgiau rysius, bet va, pasirodo Jusu zurnaliuka prasokau. Nors negaliu to sakyti, juk skaitau jau ne pirma numeri, bet man duoda paskaityti mano drauge Venskauskiene Kristina. Siandien laukiu kurjerio is Lietuvos Biblijos Draugijos, nes ten turiu glaudzius rysius ir stoju i ju gretas. Manau kad tai pades dar labiau isplesti pazinciu rata dvasininkijos pasaulyje. Aisku, tikiuos priarteti ir prie Jusu. Kada susipazinsim as papasakosiu apie save, apie man duota Dievo dovana.
Dabar tiesiog noreciau suzinoti kur ir kaip galima isigyti Jusu zurnala, ir ypac dabar su kalendorium?

Su pagarba Violeta

Vardas: