Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

May 11, 2008

Sekminės

@ 18:27 |

Šiandien katalikai švenčia Sekmines - Šventosios Dvasios atsiuntimo šventę.

Šv. Dvasia - tai meilė, kurią Dievas siunčia mums ir kuria mes dalinamės vienas su kitu. Visi mes norime būti mylimi, bet ne visada patys norime ir sugebame mylėti. Esame mažos žemės dulkės, kurioms nesvetimos visos žemiškosios silpnybės ir paklydimai. Bet, jeigu mes prašysime Šventosios Dvasios atėjimo į mūsų širdis, tai Šv. Dvasia suteiks mums tas dovanas ir „nuvalys, kas sutepta, laistys, kas išdeginta, gydys, kas sužeista“. Ir tada į pasaulį mes žvelgsime visai kitomis akimis: kiekvieną žmogų norėsime užjausti, jam padėti, matysime jo skausmą ar neviltį. Tik Šventoji Dvasia gali „atnaujinti žemės veidą“, tik ji viena gali mums duoti susitaikinimą, uždegti širdyse tikėjimą ir viltį.

Lietuva pajuto didžiulį Šventosios Dvasios išliejimą prieš 20 metų, kai mes siekėme Nepriklausomybės. Kokie mes tada buvome vieningi, kaip mes mylėjome savo Tėvynę, ir kaip visi siekėme vieno tikslo! Mūsų iškovota Nepriklausomybė - Šventosios Dvasios mums suteikta dovana. Tik neaišku, ar ateityje mūsų tauta sugebės įvertinti ir išsaugoti jai suteiktas dovanas...

Komentarai

UmMHdKxJRR

@ 2012-09-14 03:58:24

27-10-11alain b dit: pour etre encore plus clair le dssoier mes vignettes se cache sous la barre grise albums et en glissant mon doigt sur l'ecran pour y acceder ,mes vignettes se re-cachent sous albums ,voila ,voila . +1Re9ponse utile?

Vardas: