Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 24, 2008

Ilgasis savaitgalis

@ 18:54 |

Ilgasis savaitgalis... Atrodė, tiek daug turėsiu laisvo laiko, bet visos dienos pralėkė labai greitai.

Šeštadienį, kaip ir buvome planavę, su vyru skyrėme apsipirkimui. Pirmoje dienos pusėje nusipirkome abudu po švarkelį, bei nupirkome ir pasodinome balkone į lovelį gėles, nes vis trukdavo laiko šiam užmojui įgyvendinti. Po pietų tradiciškai apsilankėme „Maximoje“ ir savaitei nupirkome maisto produktų.

Sekmadienį iš ryto apsilankiau Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje. Ši parapija kaip tik šventė dešimtmetį, ir šį sekmadienį buvo sutiktas Šiluvos Šv. Motinos paveikslas, kuris bus čia iki kito sekmadienio.

Po pietų su vyru išvažiavome į savo kaimą - Kretkampį - pasiklausyti paukščių čiulbėjimo ir gandrų klegenimo. Kadangi Kaune gyvename labai judrioje Taikos ir Savanorių pr. sankryžoje, tai kiekvienas pabuvimas gamtoje ir kvėptelėjimas gryno oro suteikia mums didžiulę atgaivą. Pirmadienį grįžtant namo, per miškelį ėjome apie 2 km pėstute iki Pavilkijo, kur sulaukėme mikroautobuso. Oras buvo geras ir visai nepranašavo liūties. Grįžę į Kauną, pastebėjome kiemuose tyvuliuojančius klanus vandens ir gatves bei šaligatvius pribarstytus šakų ir lapų. Iš Marvelės važiuojant po Aleksoto tiltu tyvuliavo tiesiog „ežeras“ dvokiančio vandens - po liūties buvo įvykus vandens nuotėkų avarija. Kur galėjau prisiskambinau ir pranešiau apie įvykį.

O šiandien buvo nuostabi diena - su vyru visą dieną praleidome rekolekcijose skirtose Šv. Jonui Krikštytojui ir visai neseniai grįžome pakylėti dvasiškai ir gerai nusiteikę ateinančiai savaitei.

Komentarai

Vardas: