Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

August 20, 2008

TS--LKD kandidatai į Seimą vienmandatėse apygardose

@ 10:38 |

TS-LKD Tarybos posėdyje rugpjūčio 17 d. patvirtintas kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose sąrašas:

1 Naujamiesčio (Vilniaus miestas) Irena Degutienė
2 Senamiesčio (Vilniaus miestas) Mantas Adomėnas
3 Antakalnio (Vilniaus miestas) Andrius Kubilius
4 Žirmūnų (Vilniaus miestas) Vilija Aleknaitė Abramikienė
5 Fabijoniškių (Vilniaus miestas) Rūta Rutkelytė
6 Šeškinės (Vilniaus miestas) Audronius Ažubalis
7 Justiniškių (Vilniaus miestas) Paulius Saudargas
8 Karoliniškių (Vilniaus miestas) Danutė Bekintienė
9 Lazdynų (Vilniaus miestas) Algis Strelčiūnas
10 Naujosios Vilnios (Vilniaus miestas) Gintautas Jakimavičius
11 Šilainių (Kauno miestas) Rimantas Jonas Dagys
12 Aleksoto-Vilijampolės (Kauno miestas) Rytas Kupčinskas
13 Centro (Kauno miestas) Vincė Vaidevutė Margevičienė
14 Žaliakalnio (Kauno miestas) Rasa Juknevičienė
15 Kalniečių (Kauno miestas) Arimantas Dumčius
16 Dainavos (Kauno miestas) Loreta Kudarienė
17 Pramonės (Kauno miestas) Kazys Starkevičius
18 Panemunės (Kauno miestas) Vida Marija Čigriejienė
19 Danės (Klaipėdos miestas) Nerijus Čapas
20 Baltijos (Klaipėdos miestas) Evaldas Jurkevičius
21 Marių (Klaipėdos miestas) Agnė Bilotaitė
22 Pajūrio (Klaipėdos miestas, Palangos miestas, Neringa) Pranas Žeimys
23 Aušros (Šiaulių miestas) Egidijus Vareikis
24 Saulės (Šiaulių miestas) Vladas Damulevičius
25 Dainų (Šiaulių miestas, Šiaulių rajonas) Vidas Urbonavičius
26 Nevėžio (Panevėžio miestas) Julius Dautartas
27 Vakarinė (Panevėžio miestas) Vidmantas Urbonas
28 Aukštaitijos (Panevėžio miestas, Panevėžio rajonas) Petras Luomanas
29 Marijampolės Arvydas Vidžiūnas
30 Alytaus (Alytaus miestas) Rima Rakauskienė
31 Gargždų (Klaipėdos rajonas) Dalija Šeporaitienė
32 Šilutės – Pagėgių (Šilutės rajonas, Pagėgiai) Eugenijus Čerškus
33 Šilalės –Šilutės (Šilalės ir Šilutės rajonai) Ričardas Malkevičius
34 Tauragės (Tauragės rajonas) Stasys Šedbaras
35 Plungės – Rietavo (Plungės rajonas, Rietavas) Jurgis Razma
36 Kretingos (Kretingos rajonas) Vaidotas Bacevičius
37 Skuodo – Mažeikių (Skuodo ir Mažeikių rajonai) Levutė Staniuvienė
38 Mažeikių (Mažeikių rajonas) Rimantas Gricius
39 Akmenės – Joniškio (Akmenės ir Joniškio rajonai) Albertas Koviera
40 Telšių (Telšių rajonas) Juozas Butkevičius
41 Kelmės (Kelmės ir Telšių rajonai) Kęstutis Masiulis
42 Raseinių (Raseinių rajonas) Linas Dargevičius
43 Kėdainių (Kėdainių rajonas) Gintaras Songaila
44 Radviliškio (Radviliškio rajonas) Aloyzas Juodis
45 Šiaulių kaimiškoji (Šiaulių rajonas) Jonas Novogreckis
46 Pakruojo – Joniškio (Pakruojo ir Joniškio rajonai) Reimundas Varapickas
47 Pasvalio – Panevėžio (Pasvalio ir Panevėžio rajonai) Antanas Matulas
48 Biržų – Kupiškio (Biržų ir Kupiškio rajonai) Aurimas Frankas
49 Anykščių –Kupiškio (Anykščių ir Kupiškio rajonai) Arvydas Anušauskas
50 Rokiškio (Rokiškio rajonas) Algis Kazulėnas
51 Utenos (Utenos rajonas) Edmundas Pupinis
52 Zarasų –Visagino (Zarasų rajonas ir Visaginas) Žilvinas Leleiva
53 Ignalinos – Švenčionių (Ignalinos ir Švenčionių rajonas) Inija Trinkūnienė
54 Molėtų – Švenčionių (Molėtų ir Švenčionių rajonai) Valentinas Stundys
55 Širvintų – Vilniaus (Širvintų ir Vilniaus rajonai) Tomas Baranauskas
56 Vilniaus –Šalčininkų (Vilniaus ir Šalčininkų rajonai) Jonas Cimbolaitis
57 Vilniaus – Trakų (Vilniaus miestas, Trakų ir Vilniaus rajonai) Raimundas Kavaliauskas
58 Trakų-Elektrėnų (Trakų rajonas, Elektrėnai) Audrius Skaistys
59 Kaišiadorių – Elektrėnų - Kazimieras Uoka
60 Jonavos (Jonavos rajonas) Raimundas Burkovskis
61 Ukmergės (Ukmergės rajonas) Janina Galiauskienė
62 Jurbarko (Jurbarko ir Tauragės rajonai) Edvardas Strončikas
63 Suvalkijos (Kalvarijos) Birutė Kažemėkaitė
64 Šakių (Šakių ir Vilkaviškio rajonai) Jonas Šimėnas
65 Kauno – Kėdainių (Kauno ir Kėdainių rajonai) Justinas Urbanavičius
66 Kauno kaimiškoji (Kauno rajonas) Donatas Jankauskas
67 Prienų (Prienų rajonas ir Birštonas) Ramūnas Garbaravičius
68 Vilkaviškio (Vilkaviškio rajonas) Algimantas Birbilas
69 Dzūkijos (Alytaus miestas ir rajonas) Vidmantas Žiemelis
70 Varėnos – Eišiškių (Šalčininkų ir Varėnos rajonai) Giedrius Samulevičius
71 Lazdijų – Druskininkų (Lazdijų rajonas ir Druskininkai) Algirdas Šakalys

Komentarai

Vardas: