Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

August 24, 2008

TS-LKD sąskrydis

@ 14:16 |

Šiandien baigėsi 3 dienas trukęs TS-LKD partijos vasaros sąskrydis, kuris vyko Molėtų raj. Žalvarių kaimo poilsiavietėje „Obuolių sala“.

Šio sąskrydžio tikslas - susirinkti bendrai naujai susikūrusios partijos TS-LKD nariams, bičiuliams, bendraminčiams ir pabendrauti, pasilinksminti bei aptarti mūsų partijos programą ir strategiją spalio mėn. vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Visus atvykusius sąskrydžio dalyvius pasitiko iš toli matomas pagrindinis mūsų partijos šūkis rinkimuose - „PRADĖKIME VEIKTI“ - TS-LKD kviečia visus savo bendrapartiečius ir kitų partijų atstovus bendrai pradėti dirbti Lietuvos labui. Ir tai daryti ne tuščiomis kalbomis, bet nuoširdžiu ir pasiaukojančiu darbu. Paruošta plati 190 psl. partijos programa, kurioje smulkiai išdėstyta ir numatyta mūsų veikla įvairiose srityse po Seimo rinkimų. Vienas iš svarbiausių uždavinių šioje programoje - kova su korupcija. Gerinant ekonominę situaciją Lietuvoje - siūloma perimti Airijos modelį. Partija turi paruošusi viziją, strategiją ir turi kompetentingų žmonių komandą numatytiems uždaviniams įgyvendinti.

O kiekvienas sąskrydžio dalyvis ant kaklo turėjo pasikabinęs dalyvio kortelę, kurioje buvo šūkis - „PRADĖKIME šypsotis“.Tai irgi yra labai svarbu - tiek bendraujant su savo bendrapartiečiais, tiek bendraujant su apygardos rinkėjais, tiek bendraujant su kiekvienu piliečiu troleibuse ar gatvėje. Juk nuoširdi šypsena kiekvienam sukelia geras emocijas ir gerą nuotaiką bei įkvepia jėgų kasdienos darbams.

Komentarai

Vardas: