Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

October 1, 2008

Dėl sąrašų sudarymo socialiniam būstui gauti

@ 14:55 |

Šiandien gavau iš gyvenamojo fondo administravimo skyriaus kopiją rašto, kuris buvo gautas 2008-09-22 iš Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos. Cituoju visą raštą:

Aplinkos ministerija, atsakydama į Jūsų 2008-08-21 raštą Nr. 301-2-166 informuoja, kad kompiuterinė programa, naudojama asmenų (šeimų), turinčių teisę į socialinį būstą, sąrašams sudaryti, yra tikslinama pagal savivaldybių pateiktas pastabas.

Aplinkos ministerijos sekretorius dr. Aleksandras Spruogis

Komentarai

Valdas

@ 2008-10-03 05:32:29

Laba ar nekeistai atrodo kai toks išsamus ir beproto didelis atsakymas yra ruošiamas visą mėnesį ir vieną dieną(o gal pristatomas kaip 19 amžiui su pašto vilkstine?).Taip lėtai bet užtikrintai sukasi biurokratinės mašinos ratai visi dirba net sušilę žmonių gerovei.Valio Draugai visi į rinkimus!!!

Loreta Kudarienė

@ 2008-10-03 19:00:25

Gerb. Valdai!
Visiškai pritariu Jūsų nuomonei.Bet kaip priversti valdžią dirbti, jeigu valdžioje esantys žmonės "pamiršta", kad jie yra valdžioje ir kelia absurdiškus šūkius "Priverskime valdžią dirbti".Vienintelis kelias juos pakeisti.

Valdas

@ 2008-10-04 06:39:54

Matot keičiasi tik politiniai veidai o valdininkėlių ir klerkų mes nerenkame,o jų galios kartais daug didesnės nei politikų nes pavyzdžiui politiko kontaktai su verslu gali atrodyt įtartinai o klerkas netaip matomas.Politikas tai dar ne valdžia tai tik vėliava,valdo šaknis suleidę valdininkėliai ir besaikė korupcija.

vytas

@ 2008-10-06 12:21:01

sia kadencija jus ir kiti busimieji deputatai is LKDP busite isringti, taciau jusu mazuma vargu bau ar ka seime pasieksite , kita kadencija did klaustukas ar busite isringti ar del to verta buvo aukoti partija prisidengiant kad ji maza ir nesurenka 5- procentu,,,,,,panagrinekite kaip buvo su socialdemokratu tikraja partija identiska kas vyksta su jusu buvusiaja tikiuosi po keturiu metu prisiminsite gal si momentara , jei beje jau dabar nesuprantatekad tai naudinga buvo tik didziajam prie kurio prisisliejus tiesiog toks jau gyvenimas istirpsite

Loreta Kudarienė

@ 2008-10-15 18:58:50

Gerb. Vytai!
Atsiprašau, kad taip ilgai Jums neparašiau, tiesiog labai esu užsiėmusi pastaromis dienomis.
Prisipažinsiu ir man pradžioje buvo sunku susitaikinti su ta mintimi, kad nebus atskiros Krikščionių Demokratų partijos, kuri neseniai atšventė šimtmetį.Bet kaip politikai mes turime mąstyti globaliau ir suprasti, kad turime stiprinti dešinę pusę, norėdami atsverti kairę.Be to tiek Tėvynės Sąjunga, tiek Krikščionys Demokratai Euro parlamente atstovauja Liaudies partiją.Ir galiausiai mūsų rinkėjas yra tas pats.Pirmas rinkimų turas patvirtino šių dviejų partijų susijungimo tikslingumą.

Vardas: