Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

October 21, 2008

TS-LKD partijos pirminiko A. Kubiliaus laiškas rinkėjams

@ 15:56 |

Mieli kauniečiai,

Nuoširdžiai dėkoju visiems, balsavusiems už Tėvynės sąjungą –l Lietuvos krikščionis demokratus ir jos kandidatus pirmajame rinkimų į Seimą ture. Kartu noriu pasidžiaugti, kad daug žmonių, balsavusių ir už kitas partijas, aiškiai pasisakė už permainas, kurių taip reikia mūsų kraštui. Rinkimai labai aiškiai pademonstravo, jog Lietuvos žmonės jau pavargo nuo neteisybių, apgaudinėjimų, nuo pažadų, neparemtų realiais darbais, buvusios vyriausybės politikos, atvedusios Lietuvą prie gilios ekonominės bei socialinės krizės ribų.

Lietuvai reikia tikrų permainų. O permainas pajėgi vykdyti tik stipri, turinti aiškią veiklos programą, paremtą atsakomybe ir įsipareigojimu žmonėms vyriausybė.

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai turi tokią programą ir žmonių jai įgyvendinti. Gavę Jūsų, mieli rinkėjai, dar didesnį pasitikėjimą, esame pasirengę imtis atsakomybės permainoms įgyvendinti. Kiekvieno Jūsų balsas mums ypatingai svarbus.

Dainavos rinkiminėje apygardoje spalio 26 d. Jūs turėsite galimybę balsuoti už Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatę Loretą Kudarienę. Už ją atidavę savo balsus, Jūs ne tik suteiksite mums daugiau mandatų, bet ir sustiprinsite galimybes kurti teisingesnę, saugesnę, šviesesnę, grįstą krikščioniškomis vertybėmis ir moralia politika Lietuvą.

Loreta verta Jūsų pasitikėjimo, nes šias vertybes ne tik deklaruoja, bet ir vadovaujasi jomis politikoje bei gyvenime. Suteikite jai ir mums galimybę tai įrodyti.

Nuoširdžiai Jūsų,


Andrius Kubilius
Tėvynės sąjungos -- Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas

Komentarai

Valdas

@ 2008-10-22 17:52:39

Mielai prašom!!!Tik įdomu kokios aferos sulauksime šioi kadencijoi?

gerbeja

@ 2008-10-25 08:21:25

Loreta yra puikus atsakingas zmogus, ypac pagarbi ir atidi senam zmogui, nuosirdziai linkime sekmes, nors Kauno soc. sferai tai butu didziulis nuostolis.Taciau dideliam laivui reikia dideliu vandenu... Zinome tikrai, kad tinkamai atstovausi ir busi pavyzdziu kitiems. Tad Dievo palaimos musu mylima ir brangi komiteto pirmininke!

Angele

@ 2008-10-28 12:24:56

Gerb. Loreta, sveikiname sekmingai pasirodzius antrajame rinkimu ture spalio 26 d.! Galetumete ir padekoti dainaviskiams uz Jusu palaikyma. Sekmes toliau dirbant kaunieciu labui!

Vardas: