Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 23, 2008

Gyvenamojo fodo administravimo skyriaus vedėjos darbas

@ 17:45 |

Aš, kaip ir daugelis kauniečių, skaitančių ir komentuojančių mano puslapį, taip pat nepatenkinta Gyvenamojo fondo administravimo skyriaus darbu, kuriam vadovauja K.Kuprienė. O tam mes tikrai turime pagrindą.

Pagal administracijos direktoriaus įsakymą eilės socialiniam būstui įsigyti turi būti tikslinamos du kartus metuose - sausio ir liepos mėnesį. Tačiau iki šiol savivaldybės puslapyje matome tik sausio mėnesio sąrašus. Ir visai logiška, kad nepatvirtinus naujų eilių po liepos mėnesio negali būti suteikiamas socialinis būstas. Kai anksčiau komitetas raštu kreipėsi, kodėl nėra sąrašo, buvo atsakyta, kad Vilniuje dar nesutvarkyta programa, bet jau praėjo ilgas laiko tarpas, o eilių sąrašo vis nėra ir jokios informacijos. Visa bėda, kad komitetas negali tiesiogiai kreiptis į skyrių – turime rašyti raštą administracijos direktoriui, kuris nukreipia jį pavaduotojui, kuruojančiam šią sritį (R.Rabačiui), po to turto departamento direktoriui (V.Žuromskaitei), kuris perduoda raštą skyriaus vedėjai. Ir visai neaišku, ar tikrai skyrius padarė viską, kad būtų patvirtinti sąrašai. Jeigu iš tikrųjų yra objektyvios priežastys, žmonės turėtų būti informuojami. Praeitą pirmadienį mes, komitetas, vėl parašėme užklausimą administracijos direktoriui dėl eilių socialiniam būstui patvirtinimo.

Rugsėjo 4 dieną iš tarybos posėdžio buvo išbrauktas sprendimo projektas dėl socialinio būsto strategijos patvirtinimo. Praėjo daugiau kaip du mėnesiai ir vėl reikalai nejuda iš vietos. Komitetui nepateiktas svarstyti naujas sprendimo projektas. Taigi, tame pačiame rašte užklausėme, kodėl nepateikta socialinio būsto strategija. Beveik prieš dvi savaites svarstėme komitete klausimą dėl Čapskių šeimos aprūpinimo būstu ir siūlėme suteikti šiai daugiavaikei šeimai laikiną būstą, kol bus suteiktas socialinis būstas. Penktadienį dar taip pat nebuvome gavę jokio atsakymo.

Aš manau, administracija turėtų atitinkamai įvertinti Gyvenamojo fondo administravimo skyriaus vedėjos darbą.

Komentarai

Valdas

@ 2008-11-26 07:33:38

Čia Jūs p.Loreta bandot subtiliai užsiminti kad turite savo žmogų į tas pareigas? Ar aš kažką netaip supratęs būsiu?

Loreta Kudarienė

@ 2008-12-01 19:54:59

Gerb. Valdai!
Šią savaitę Tarybos posėdyje numatoma tvirtinti naują savivaldybės struktūrą.Bus tvirtinami departamentai ir skyriai.Naujai steigiamų skyrių vadovams bus skelbiamas konkursas.Gyvenamojo fondo administravimo skyrius išlieka.

Vardas: