Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

January 11, 2009

Prasidėjo 2009-jų darbai

@ 16:08 |

Baigėsi švenčių maratonas. Rytoj vyks pirmasis šiais metais Socialinių, sveikatos ir šeimos reikalų komiteto posėdis. Posėdžio metu komitetas teiks pasiūlymus dėl sveikatos tarybos papildymo trimis asmenimis bei išsakys savo nuomonę dėl Šilainių psichikos centro savarankiškumo. Darbotvarkėje taip pat įtraukti klausimai - „Dėl Kauno miesto pėsčiųjų takų (šaligatvių) įrengimo ir remonto darbų 2009-2013 metų programos patvirtinimo“, „Dėl Dainavos seniūnijos prašymo 2009 m. biudžete numatyti lėšas neįgaliųjų įeigos į seniūnijos pastatą įrengimui“ ir kt.

Komiteto posėdžio metu aš pateiksiu pasiūlymą kitą posėdį išklausyti administracijos informaciją apie nupirktą socialinį būstą už vyriausybės skirtus 4,9 milijono litų bei šio būsto paskirstymą eilėse stovintiems žmonėms.

Jau prasidėjo 2009 metų Kauno m. savivaldybės biudžeto pirmo pateikto varianto svarstymas. Mūsų komitetui iškils sunkus uždavinys šiame sunkiame laikotarpyje išlaikyti poziciją, kad nebūtų sumažinti pinigai, skirti socialinėms reikmėms - pašalpoms bei socialinėms paslaugoms teikti.

Džiaugiuosi, kad pasiteisino mano iniciatyva - priiminėti gyventojus seniūnijose. Ateinantį penktadienį nuo 9 iki 11 val priiminėsiu gyventojus Panemunės seniūnijoje.

Komentarai

dB5BLmP020

@ 2016-10-28 07:34:06

Way to go on this esays, helped a ton.

Vardas: