Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

January 25, 2009

Naujienos apie socialinį būstą

@ 18:39 |

Praeitame komiteto posėdyje buvo paprašyta pateikti gyvenamojo fondo administravimo skyriaus vedėją papildomų dokumentų, patvirtinančių žmonių perėjimą iš vienų eilių į kitas. Nagrinėjant pateiktus naujų eilių sąrašus buvo atkreiptas dėmesys, kad ypač daug asmenų buvo įterpta į daugiavaikių šeimų sąrašą, dėl ko asmenys esantys šioje eilėje persistūmė atgal. Savaitės gale buvo komitetui pateiktos dokumentų kopijos, liudijančios tokį eilių persistūmimą. Taip pat komitetas paprašė pateikti nupirktų bei suremontuotų butų skaičių ir adresus, kurie bus siūlomi eilėse stovintiems žmonėms.

Praeitą ketvirtadienį tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas „Dėl savivaldybės gyvenamųjų patalpų nuomos tvarkos pakeitimo“. Viena iš šio sprendimo nuostatų - šeimos auginančios penkis ir daugiau vaikų gali, pritarus socialinių, sveikatos ir šeimos komitetui, be eilės gauti socialinį būstą.

Komentarai

valdas

@ 2009-01-26 13:17:21

Labai jau lėtai sukasi tas biurokratinis mechanizmas.

Dalia

@ 2009-01-28 11:30:48

kada pagaliau pamatysime žymius pokyčius šioje srityje.Laukiam nesulaukiam jau kai kurie...susidaro vaizdas,kad tu pokyciu ir nebus.Mano eile jau keli metai trypcioja vietoj.

MAVzi5XcS

@ 2016-10-28 07:31:59

That's an apt answer to an intiresteng question

Vardas: