Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 8, 2009

Atsakymai

@ 16:50 |

  1. Pagal dabar galiojančius teisinius aktus negalimas privataus būsto keitimas į socialinį ir atvirkščiai. Galima tik vieną socialinį būstą keisti į kitą socialinį būstą.

  2. Jeigu Jums kyla neaiškumų dėl dokumentų sutvarkymo, norint apgyvendinti žmogų valdiškuose senelių namuose, prašau ateikite į socialinį reikalų skyrių - Nemuno g. 10. Ten Jums paaiškins, kokių reikia dokumentų. Ilgiausiai užtruks gauti medicininę pažymą. Dėl šios pažymos kreipkitės į šeimos gydytoją, o jis nusiųs Jus kitų specialistų konsultacijoms.

  3. Taip, iš tikrųjų labai skaudu, kad eilės labai lėtai juda į priekį. Kaip anksčiau rašiau, kad šiemet nupirkta 18 butų, taigi padalinus 6 eilėms vidutiniškai eilės pasislinktų per tris vietas. Jeigu bus suremontuota dalis senų būstų ir jie bus pasiūlyti eilėse stovintiems žmonėms, tai teoriškai gali pasislinkti per 5-6 vietas.

  4. Aš manau, kad jeigu eilė prieis invalido vežimėlyje sėdinčiam žmogui, jam turėtų būti nupirktas būstas pirmame aukšte ir po to atliktas būsto pritaikymas.

Komentarai

jNM9GnA4y

@ 2016-10-28 07:32:59

With all these silly wessiteb, such a great page keeps my internet hope alive.

Vardas: