Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

April 11, 2009

TIK TIKĖKIME!

@ 16:12 |

Rytoj - šv. Velykos.

Galvoju, kuo asmeniškai man ir gal būt kitiems žmonėms šios šv. Velykos skiriasi nuo praėjusių. Neseniai sukako metai, kai išėjau iš Kauno kartų namų. Visada juos su džiugesiu prisiminsiu, nes tai buvo patys geriausi gyvenimo metai - nenutrūkstamas kūrybinis procesas, kuriant naują įstaigą ir tuo pačiu didelis pasitenkinimas darbe, darant žmonėms gerą. Ir tai buvo kasdien, jaučiant tiesioginį kontaktą su žmonėmis. Per praėjusius metus šeimoje irgi įvyko pasikeitimų - artėjant sunkmečiui sūnui teko po pertraukos pradėti dirbti kitame darbe. Lyg ir daugiau nieko esminio... Bet užtat kiekvieną dieną, dirbdama savivaldybėje susiduriu su daugeliu žmonių, kurie turi aibes problemų ir pagrindinės iš jų - bloga materialinė padėtis ir būsto neturėjimas. Ir tai dažniausia susiję su šeimomis, auginančiomis mažamečius vaikus. Nors esu optimistė, bet ir man dažnai nusvyra rankos, kai negali nieko padėti. Aišku, aš suprantu, kad pats žmogus kuria savo gyvenimą ir visa susidariusi situacija priklauso nuo jo pačio, bet kuo gi kalti mažamečiai vaikai...

Gyvenu Savanorių prospekte, priešais Swedbanką. Vakar tiek prie bankomato, tiek ir pačiame banke buvo milžiniškos eilės, nes buvo pervedamos pensijos ar pašalpos. Aišku, šie žmonės matyt neturėjo jokių pinigų atsargų ir nekantriai laukė iki paskutinės dienos, kai bus pervesti pinigai, kad galėtų ką nors skanesnio nusipirkti šv. Velykoms. Atrodo viskas liūdna ir pilka, bet juk rytoj šv. Velykos - Kristaus prisikėlimo šventė. Ir jeigu mes kaip tikri Krikščionys tikime Dievo prisikėlimu, tai visai mums yra niekai tvirtai patikėti, kad šis sunkmetis tikrai praeis ir vėl sulauksime kitų šviesesnių šv. Velykų. TIK TIKĖKIME!

Komentarai

How I Lost Thirty Pounds in Thirty Days

@ 2009-05-04 10:27:49

Hi, interesting post. I have been thinking about this topic,so thanks for writing. I'll definitely be subscribing to your posts.

Vardas: